Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Стремейки се да сме винаги в крак с технологичното развитие и да информираме посетителите си където и да се намират, от днес kaldata.com вече предлага WAP достъп до последните новини в сайта. Имате възможност да четете новините ни вече и в движение направо на вашите телефони, като услугата разбира се е базплатна : ) , единствено заплащате престоят си в интернет според тарифният план на вашият мобилен оператор, в момента и на двата оператора тарифата за една минута престой е пет стотинки.

Адресът за достъп е: http://www.kaldata.com/wap/ въведете го в Wap браузъра на телефонът си и се забавлявайте.

Ваш kaldata.com екип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво, браво. Това е голям плюс за сайта. :clap

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе, ми това е чудесно :rolleyes: Поздравления!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много дабре,но колко се плаща?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много дабре,но колко се плаща?

<{POST_SNAPBACK}>

Чети преди да пишеш:

Имате възможност да четете новините ни вече и в движение направо на вашите телефони, като услугата разбира се е базплатна : ) , единствено заплащате престоят си в интернет според тарифният план на вашият мобилен оператор, в момента и на двата оператора тарифата за една минута престой е пет стотинки.

За спам-а, който пускаш цял ден нулирам брояча на постовете ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:nono:Има далавера тука.Явно другарят Кал ще прибере % от цялата работа.Да,така се правят $,стига да има шаранчета да клъвнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:nono:Има далавера тука.Явно другарят Кал ще прибере % от цялата работа.Да,така се правят $,стига да има шаранчета да клъвнат.

<{POST_SNAPBACK}>

Темата е пусната на 4.06.2004г. в 14:35 - това е приблизително преди 2 години .. Никаква "далавера" няма това е просто WAP версията на сайта. Дали ще ни посещавате от компютъра си или от телефона си няма никакво значение и ние не печелим по никакъв начин от крайния потребител а от рекламодатели. Единственото, което се опитваме да направим е да ви осигурим достъп до информацията на сайта по възможно най - много начини.

По същата логика би трябвало да печелим и от интернет доставчиците ви, че ни отваряте сайта на компютъра си... печелят само те като им плащате сметките си .. а иначе би звучало добре да взимаме % от всеки интернет доставчик, че негов клиент ни посещава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не е наред с кирилицата. Някъде тук бях чел (за съжаление не успях да го намеря отново), че сайта можело да се чете "само с правилно кирилизирани телефони". Нямам представа написалия го човек какво точно разбира под тази фраза. Аз отварям WAP сайта на м-тел и си излиза нормално българския. WAP сайта на kaldata излиза на маймуница и не мисля, че проблема е в телефона ми. Отварям HTML сайта на kaldata с Opera Mini от телефона си и всичко си е нормално. Та ако може да се конкретизира какво значи "правилно кирилизиран телефон". И къде е проблема - в телефона или в сайта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем действително каде е грешката и какво може да се направи по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отварях сайта с Nokia 3120 и нямах проблеми с кирилицата. Не е достатъчно мощна за Opera Mini :-P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз отварях сайта с Nokia 3120 и нямах проблеми с кирилицата. Не е достатъчно мощна за Opera Mini :-P

Ами отварях го и с вградения броусер. kaldata (WAP версията) е на маймуница, М-Тел (WAP версията) си е на кирилица. С Opera Mini kaldata (HTML версията) си е на кирилица. При опит през Opera Mini да заредя WAP версията на kaldata, се зареди HTML версията (?!?).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
При опит през Opera Mini да заредя WAP версията на kaldata, се зареди HTML версията (?!?).

Ако отвориш WAP сайта с нормален браузър надявам се да разбереш защо се получава така (жокер: разпознаване на браузъра).

Иначе аз съм го тествал с C45 и LG7100. И при двата телефона кирилицата работи нормално. За съжаление нямам друг телефон на който да го тествам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега го отворих сайта(WAP версията) с Samsung SGH-X480 и проблеми нямам. Мисля, че не е от сайта. :)

Пздрави и Успех!

С уважение: Biskata

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...