Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Честит първи сняг на всички.

Като гледате тази зимна приказка навън не ви ли трепва сърцето?

Не ви ли се иска да запеете някоя коледна песен

колкото и малко да знаете текста и?

Не ви ли се иска да сте с най-блиските до сърцето ви хора?

Кажете на останалите коя е любимата ви коледна песен или песента която

най-добре описва празничното ви настроение,

постнете текст на песен. дайте линк към някоя прекрасна картичка към някоя песен

или просто напишете нещо в духа на

коледа нещо което да накара и нечие друго сърчице да трепне

и да запее :)

Всеки материал е добре дошъл. Нека направим деня си малко по весел

и да :gift: малко от настроението си на другите

;) ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе първият сняг беше много отдавна...

Зависи за кой град става въпрос :P Във Варна например за първи път тази година валя сняг както трябва едва този петък... :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Във Габрово вече за около 15 път вали сняг така че честит 15-и сняг на Габровци biggrin.gif

Не ми говори,че едвам се измъкнах от Люляците вчера.Сняг до колене.Нашият политически приятел Леонардо може да потвърди и той беше там...да не се крие cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Във Габрово вече за около 15 път вали сняг така че честит 15-и сняг на Габровци biggrin.gif

Знам, знам, и аз изкарах една вечер точно до табелката Орловци на околовръсното на Габрово ей с това чудо!

dsc00495kj0.jpg

Иначе първият сняг за тази година, видях в Алпите!

Редактирано от handcream (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване