Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Нещо не се връзват твърденията на професора ти . Пак казвам, и то не аз, а цитирам че хората си казват може да падне с 50 % до 140 $

Както искаш го смятай.

И не, не цитирам избирателно , а акцентирам за да покажа именно това "кривене на уста" да се изкарва черното бяло.

Да не говорим че дори не си чел поста ми. Коментирам именно ПРОДЪЛЖЕНИЕТО на това червеното което казваш че съм "спестил"

- за опасностите. И дори дадох пример. Ама де толквоа акъл да го осмислиш.Ти дори не си прочел че съм го коментирал :) 

С тази изнудваческа  , недалновидна политика и на световно ниво се вижда че Газпром го закъсва :

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, интересна " бизнес статия" завършваща с политически коментар.

Миро, в тва око колко корабчета плуват?

п.п. А има и още нещо. Когато се казва че някаква цена Може да поевтинее, това автоматично значи, че може и да Не поевтинее. Тоест, не казаха нищо твоите " източници" . Както обикновено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен спор се получи . аз се радвам че можем да получаваме по евтин газ, заради това че разчупихме рашисткия монопол, а някои тук упорито  спорят с това.

Ехоооо, другари.... само да ви напомня че нашия интерес не са високите цени дето пълнят чужди рашистки джобове на олигарси / които очевидно защитавате/ а .... евтини, стабилни и неизнудвачески цени.

Защо сте си избрали да спорите за това, аз идея си нямам...... но не говори за вас добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не споря. Казвам че е добре да се радваме на евтиния газ, когато имаме евтин газ, а не когато някой си ни обяснява, че можело да имаме. Нали уж скъсахме с лафчетата за светлото бъдеще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а ето и отново Батьката Лукашенко :

Преведете си ги путинистите тези думи и си ги татуирайте някъде на видно място  :

Говорят «Лукашенко умеет считать, он не будет покупать норвежскую нефть». Буду! Мне Путин задает вопрос «Саша, а зачем ты будешь покупать дороже?» Я говорю «Чтобы каждый год 31 декабря в двенадцать часов ночи не стоять перед тобой на коленях»

Защото той е умен, а за  вас.. не знам :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, miro20 написа:

Говорят «Лукашенко умеет считать, он не будет покупать норвежскую нефть». Буду! Мне Путин задает вопрос «Саша, а зачем ты будешь покупать дороже?» Я говорю «Чтобы каждый год 31 декабря в двенадцать часов ночи не стоять перед тобой на коленях»

Защото той е умен, а за  вас.. не знам :) 

Това не е мярка за "умен" !.....(но тази тема ти е недостъпна) :nono:

Пък като е толкова умен , пак на колене две за едно да плаща . И на никой да не се сърди , че повече няма да има аванти . Вървейки по пътя на Украйна - там да гледа и да не пита какво го чака....

........Което пък показва ти колко си умен , или само си го мислиш ....:lol6: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смешно се тези които искат да стоят на колене, да дават оценки на тези които не искат да са на колене или кой колко умен... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, miro20 написа:

Смешно се тези които искат да стоят на колене, да дават оценки на тези които не искат да са на колене или кой колко умен... :) 

Никой не иска да стои на колене, но е наистина смешно когато тези, които си търсят оправдание, дават оценки на тези, които търсят начин да се изправят.

И трябва да си наясно, че на колене или не, на никой не му пука какво искаш, а какво можеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...