Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пешо Дънов или поредния самозванец!

Препоръчан отговор

Ето това е друга работа пич. Имаше смисъл да ги пиша тези неща тука... Нататъка можеш и сам, няма повече нужда от мен в тази тема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 70
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

И детето значи яде ангелски супи,така ли Съжалявам че са ти го отнели Не съм запозната с дъновизма-нещо не ми се понрави идеята някой да ми казва какво да правя и как да живея,та не попаднах

Имах едни познати преди време,членуваха в някаква църква,така и не й запомних името,и десятък плащаха всеки месец Та и те разни "ангелски" супи бъркочкаха и бяха станали вегетарианци Никога ня

Тук иде реч за фанатизъм-преминат ли се границите вече не е на добре Аз също слушам сърцето си,но ми е останал и малко акъл че да не ходя при мормони и тем подобни

Ето това е друга работа пич.

Имаше смисъл да ги пиша тези неща тука...

Нататъка можеш и сам, няма повече нужда от мен в тази тема

Просто реши,че нападам САМО дъновизма като причина да се разделим?

Не!

Но за мен е основателна чисто и просто,защото съм адски много далеч от тези учения,а и нямам и никога няма да имам намерение да се занимавам!

Имаше смисъл да пишеш всичко това ако живееше с нас и беше свидетел!

Както виждаш не съм се хвърлил от някоя скала.......живота продължава..........аз съм направил ВСИЧКО възможно в рамките на нормалното да запазя брака си,но.........да изпълнявам нечии прищевки и да продължа да бъда подложен на манипулация...............не.....точно така ставам жертва,а не мъж на място,защото никой съвременен мъж не би търпял да го водят за носа.....

И.....имах нужда да споделя до каква степен се задълбочи въпроса за дъновизма при бившата ми съпруга..........защото да..познавам няколко които не спазват всичките ритуали,но съм чул и за други които са стигнали до самоубийство.........

Та......в крайна сметка........когато няма разбиране,има разминаване в интереси между двама.........по-добрия вариант е да потърсиш това в друг човек,а не в дадено учение..........затова казвам,че изневяра бих простил,но залитване към учение - никога!

Така разсъждавам аз.....не станах като нея...затова стигнах дотук...дали съм бил слаб или силен...времето ще покаже...........всеки си носи кръста и последствията от собствените си действия!

Хобита,разни,хобита странни...............

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто реши,че нападам САМО дъновизма като причина да се разделим?

Не!

Но за мен е основателна чисто и просто,защото съм адски много далеч от тези учения,а и нямам и никога няма да имам намерение да се занимавам!

Имаше смисъл да пишеш всичко това ако живееше с нас и беше свидетел!

Както виждаш не съм се хвърлил от някоя скала.......живота продължава..........аз съм направил ВСИЧКО възможно в рамките на нормалното да запазя брака си,но.........да изпълнявам нечии прищевки и да продължа да бъда подложен на манипулация...............не.....точно така ставам жертва,а не мъж на място,защото никой съвременен мъж не би търпял да го водят за носа.....

И.....имах нужда да споделя до каква степен се задълбочи въпроса за дъновизма при бившата ми съпруга..........защото да..познавам няколко които не спазват всичките ритуали,но съм чул и за други които са стигнали до самоубийство.........

Та......в крайна сметка........когато няма разбиране,има разминаване в интереси между двама.........по-добрия вариант е да потърсиш това в друг човек,а не в дадено учение..........затова казвам,че изневяра бих простил,но залитване към учение - никога!

Така разсъждавам аз.....не станах като нея...затова стигнах дотук...дали съм бил слаб или силен...времето ще покаже...........всеки си носи кръста и последствията от собствените си действия!

Хобита,разни,хобита странни...............

Добро утро!Много ми беше приятно да прочета последните ви няколко поста.Мисля ,че ако някой ги изтрие ще направи престъпление спрямо хората които не са ги прочели!Приятелю,с риск да се повторя,пак ще ти кажа:Една жена науми ли си нещо,няма сила на света която да я спре да го извърши.И още нещо.Тук е форум,не съдебна зала-не е задължително да търсим вина ,нито пък можем да раздаваме правосъдие.А в случая наистина главния потърпевш е детето.Надявам се приятелю,с времето да успеете да се разберете.Моят съвет е,/съжалявам че ти го давам без да си ми го искал/ да се освободиш от гнева,в случая не ти върши никакава полезна работа.Просто истински поискай това което наистина желаеш да стане .Останалото е въпрос на време....
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Прочетох цялата тема с голям интерес и макар,че не съм имал подобни проблеми,мога да кажа само:съчувствам на logoto77 ! И напълно влизам в положението му.Бих добавил:според мен децата са най-важното нещо в живота и не бива да страдат по никакъв начин! Успешен ден на всички.

Редактирано от pepi7308 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също прочетох темата, но не мога да кажа, че съчувствам на logoto77 ! Не от религиозна, а просто от женска гледна точка ще кажа, че е много трудно да се живее с човек, който иска да се наложи на всяка цена и да отнеме целия личен живот на супругата си.

Това според мен е тип "балкански мачо", разглезен от мамчето (за разлика от истинските мачовци) и свикнал всичко да бъде по неговото желание . Ако това не стане, все някой ще му е виновен: Дънов, папата, сектите, световният тероризъм и т.н. :P

А когато жената реши да се измъкне от неговите "грижи", реве в нета, като тийнеджър на който са взели дистанционното. Публикувано изображение

Извинявам се ако съм нарушила добрия тон във форума, но мисля, че Логото го е нарушил в тази тема много повече под претекста, че е разстроен от поведението на жена си.

Редактирано от steeela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също прочетох темата, но не мога да кажа, че съчувствам на logoto77 ! Не от религиозна, а просто от женска гледна точка ще кажа, че е много трудно да се живее с човек, който иска да се наложи на всяка цена и да отнеме целия личен живот на супругата си.

Това според мен е тип "балкански мачо", разглезен от мамчето (за разлика от истинските мачовци) и свикнал всичко да бъде по неговото желание . Ако това не стане, все някой ще му е виновен: Дънов, папата, сектите, световният тероризъм и т.н. :)

А когато жената реши да се измъкне от неговите "грижи", реве в нета, като тийнеджър на който са взели дистанционното. Публикувано изображение

Извинявам се ако съм нарушила добрия тон във форума, но мисля, че Логото го е нарушил в тази тема много повече под претекста, че е разстроен от поведението на жена си.

Защо ми се струва ,че гледаш нещата със стъкълца на/в/ очите.Най тъпото нещо е да се правят някакви генерални обобщения ,на базата на собствен опит,без изобщо да прочетеш какъе е конкретно проблема на човека, който го е поставил.Ако имаш нещо ценно да споделиш-заповядай в темата "Приложна всичкология",мнението ти там ще бъде оценено по достойнство. Публикувано изображение Редактирано от neo2311 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ми се струва ,че гледаш нещата със стъкълца на/в/ очите.Най тъпото нещо е да се правят някакви генерални обобщения ,на базата на собствен опит,без изобщо да прочетеш какъе е конкретно проблема на човека, който го е поставил.Ако имаш нещо ценно да споделиш-заповядай в темата "Приложна всичкология",мнението ти там ще бъде оценено по достойнство. Публикувано изображение

Мисля, че Логото прави много по-генерални обобщения от мен. Направо се нахвърля върху едно учение и последователите му, само заради личния си семеен проблем. Прочетох за какво става дума и бих му съчувствала наистина, защото не е леко да си отидат и жена ти и детето ти. Но не приемам злобните му нападки срещу дъновистите, които в случая с нищо не са виновни. Аз не съм последовател на това учение, но имам познати такива и мога само хубави неща да кажа за тях.

Така, че Логото трябва да се вгледа малко и в себе си, не само да обвинява жена си. Това е моето мнение и не е е на базата на собствения ми опит. Моят съпруг няма талибански разбирания. Той е атеист, но приема, че аз чета Блаватска и ходя на църква. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че Логото прави много по-генерални обобщения от мен. Направо се нахвърля върху едно учение и последователите му, само заради личния си семеен проблем. Прочетох за какво става дума и бих му съчувствала наистина, защото не е леко да си отидат и жена ти и детето ти. Но не приемам злобните му нападки срещу дъновистите, които в случая с нищо не са виновни. Аз не съм последовател на това учение, но имам познати такива и мога само хубави неща да кажа за тях.

Така, че Логото трябва да се вгледа малко и в себе си, не само да обвинява жена си. Това е моето мнение и не е е на базата на собствения ми опит. Моят съпруг няма талибански разбирания. Той е атеист, но приема, че аз чета Блаватска и ходя на църква. :P

Добре де ,не се ядосвай сега! Публикувано изображение:)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах едни познати преди време,членуваха в някаква църква,така и не й запомних името,и десятък плащаха всеки месец

Публикувано изображение

Та и те разни "ангелски" супи бъркочкаха и бяха станали вегетарианци

Никога няма да забравя детенцето им-минаваха една вечер а аз бях пържила кюфтета,тях ги знаех че няма да вкусят но попитах момченцето дали иска

А то ми отговори:

"Не,благодаря,мама и тати не ми дават,защото ще извърша грях"

И само преглъщаше жално милно

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Болни мозъци :baby:

Споко, то сега повечето са болни мозъци, малко са тези дето са с всичкия си :baby:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко за Логото... А за Пешко Дънов, или лошо или нищо по-добре... Поредния олигофрен, с психични отклонения, втълпил си, че има право да казва на хората как трябва да живеят. Психично болен, живеещ в негов си свят. Учителя! Той винаги знае кое е добро и кое лошо за "подчинените му" промити мозъчета. Той може винаги да реши проблема! Генерално! И не трябва да се яде месо! Особенно децата! За кво им е! Нека умират, пък ние ще танцуваме по полянките! Грях! А че растенията също са живи... От самозвани учители аман. От "учения" още повече. Братства! Те живеят в друг свят! И то изостанал с хиляди години... "Учение", не, направо нека си го наричаме секта! Секта, която е способна да те убеди, че е по-добре да развалиш семейството си, отколкото да направиш компромис. Секта, която те задължава да следваш плътно някакви правила! Не морални (като не убивай, не спи с жената на ближния и т.н.), ами такива които определят всяко твое действие като правилно/неправилно! Това може да правиш, онова може ама само ако правиш и това, а трето не може щото.... щото така е реши изкуфелия мизерник Дънов!!! Хора, защо имате нужда да бъдете направлявани!? Да ви се казва какво да правите! А също и кое е правилно / неправилно!? Защо!? По-лесно е да! Няма отговорност, определено! Няма наслада от каквото и да е (храна, секс, общуване), защото всичко трябва да се прави по някакво правило! Къде е частта в която вие живеете собствения си живот!? Къде е частта, в която вие вземате решения и понасяте последствията от тях! За цял живот! Къде е частта, в която вие давате правото на избор, на вашето дете!? (или няма такава, ако го convert-нете докато още не разбира) Още повече, че както се казва и в библията, не трябва да имаш друг идол! Тоест, да си християнин и да вярваш на Пешко Тъпунков, упс Дънов, е грях! Са кво, следва че Дъновистите, не са християни! Чудно като какви се определят. Защото противоречието очевАдно, ама... Айде дъновисти, хвърляйте се, са можете да похвалите вашето "учение" и да защитите тоя ненормалник! Кажете, че нищо не разбирам и съм тъп смотан тийнеджър! Оплюйте ме, така ще сте спокойни, че сте защитили сектата под чийто контрол сте (разбира се вие не го осъзнавате). сега спокойно може да отидете на родната полянка и да попеете! И да не преварите картофите, че е грях на пюре да ги ядете!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

fubar,и сега ако някой промит мозък се опита да ти отговори няма смисъл да продължаваме да пишем! Толккова точно и синтезирано ЧОВЕШКИ обяснено мнение си направил! Жалко за хората зависими дали от дрога или учение все тая! Онази Стела дето чете някаква книжка там няма какво да ми се изказва,защото не знае кой на кого е дал живота си,защото аз трябваше да стана дъновист на всяка цена да продължим! Кажи ми ти колко сте дъновистите и колко християните в България? Не,това не е едно и също,това са две различни неща! Господ е един,а не е преродилия се в него Пешо Дънов с неговите супи,беседи от 1910 година,вегетарианство,танци и зареждане и разреждане!!! Хора,разберете,че всичко прекалено не е нормално! Изяли са го червеите отдавна тоя човечец,а семействата и проблемите са ежедневие.........какъв духовен водач е той бе? Той ли ще каже кога да се женим и кога да се хвърлим отнякъде за да се преродим в нещо по-добро? Всеки сектант рано или късно стига до фатален край,там няма щастие,там има внушение и вяра..........и зависимост.....безбожна! Само се поинтересувайте колко човека от вашия блок готвят ангелски супи,ходят на беседи,танцуват паневритния и тогава ми кажете дали ние православните християни за които има само един Бог който е пътя истината и живота сме ненормалните фанатици? Жалки сте........и не,аз не се жаля тук,аз просто искам да предпазя някои заблудени овчици!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко за Логото...

А за Пешко Дънов, или лошо или нищо по-добре...

Поредния олигофрен, с психични отклонения, втълпил си, че има право да казва на хората как трябва да живеят.

Психично болен, живеещ в негов си свят.

Учителя!

Той винаги знае кое е добро и кое лошо за "подчинените му" промити мозъчета.

Той може винаги да реши проблема! Генерално!

сега спокойно може да отидете на родната полянка и да попеете! И да не преварите картофите, че е грях на пюре да ги ядете!!!!!!

“Вие не ме познавате още

аз съм Светлината, която излиза от мен,

аз съм Живота, който излиза от мен,

аз съм Силата, която излиза от мен

за благото на всички хора.”

УЧИТЕЛЯТ БЕИНСА ДУНО

Публикувано изображение

Малко звучи доста тъпо - аз съм?!?!

Как прецени?!?!

По своя воля и на своя глава?!?!

Доста хитър и доста лукав бих казал старчок успял да промие мозъка дори на гений доказал се като такъв - Айнщайн!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко за Логото...

А за Пешко Дънов, или лошо или нищо по-добре...

Поредния олигофрен, с психични отклонения, втълпил си, че има право да казва на хората как трябва да живеят.

Психично болен, живеещ в негов си свят.

Учителя!

Той винаги знае кое е добро и кое лошо за "подчинените му" промити мозъчета.

Той може винаги да реши проблема! Генерално!

И не трябва да се яде месо!

Особенно децата! За кво им е! Нека умират, пък ние ще танцуваме по полянките!

Грях! А че растенията също са живи...

От самозвани учители аман.

От "учения" още повече.

Братства! Те живеят в друг свят! И то изостанал с хиляди години...

"Учение", не, направо нека си го наричаме секта!

Секта, която е способна да те убеди, че е по-добре да развалиш семейството си, отколкото да направиш компромис.

Секта, която те задължава да следваш плътно някакви правила! Не морални (като не убивай, не спи с жената на ближния и т.н.), ами такива които определят всяко твое действие като правилно/неправилно! Това може да правиш, онова може ама само ако правиш и това, а трето не може щото.... щото така е реши изкуфелия мизерник Дънов!!!

Хора, защо имате нужда да бъдете направлявани!?

Да ви се казва какво да правите!

А също и кое е правилно / неправилно!?

Защо!?

По-лесно е да!

Няма отговорност, определено!

Няма наслада от каквото и да е (храна, секс, общуване), защото всичко трябва да се прави по някакво правило!

Къде е частта в която вие живеете собствения си живот!?

Къде е частта, в която вие вземате решения и понасяте последствията от тях! За цял живот!

Къде е частта, в която вие давате правото на избор, на вашето дете!? (или няма такава, ако го convert-нете докато още не разбира)

Още повече, че както се казва и в библията, не трябва да имаш друг идол!

Тоест, да си християнин и да вярваш на Пешко Тъпунков, упс Дънов, е грях!

Са кво, следва че Дъновистите, не са християни!

Чудно като какви се определят. Защото противоречието очевАдно, ама...

Айде дъновисти, хвърляйте се, са можете да похвалите вашето "учение" и да защитите тоя ненормалник!

Кажете, че нищо не разбирам и съм тъп смотан тийнеджър!

Оплюйте ме, така ще сте спокойни, че сте защитили сектата под чийто контрол сте (разбира се вие не го осъзнавате).

сега спокойно може да отидете на родната полянка и да попеете! И да не преварите картофите, че е грях на пюре да ги ядете!!!!!!

;);):P:P

Евала ,бе пич!Олекна ли ти сега.Давай още можеш.Обикновено пуситата дето им се иска да са мъже ,точно като тебе говорят.Явно и на теб ти се иска да се направиш на интересен,ама си объркал и форума и темата....Споко човече,ще пораснеш някой ден,може би.... а за сега само се изложи ,ама лошо няма-щом си и тинейджър,това е силно смекчаващо обстоятелство.Иначе за някои неща си абсолютно прав-за отговорността .Само дето това важи за всички религии,особено за големите/аврамическите по точно/.Така ,че лапай голямата пържола и не дрънкай много,ако няма какво конкретно да кажеш. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета постовете в тази тема и ми става все по-смешно...Голям рев и голямо оплюване пада.Вече и аз взех да си мисля,че това с жената и детето е измислица, за да има повод да се плюе и ругае. Аз мразя фанатизма във всякакви форми - както религиозен,така и антирелигиозен,и ми е малко неприятно да се обсъжда по този начин едно движение,което си има своите поддръжници у нас. Не съм дъновист,да не ме разберете криво...Просто не мисля,че е правилно да изливаш толкова негативни емоции и да натоварваш другите с тях. Всеки има правото да вярва или да не вярва в нещо,както и никой не може да каже кое е "правилно" или "неправилно". Оставете хората да бъдат свободни в избора си. Човекът не е вещ и не може да бъде притежаван от никого,така че има правото сам да определя пътя,по който върви. Добре - казахте си мнението,предупредихте хората да внимават с това учение, и точка. Всеки ще прецени сам за себе си. Стига с това досаждане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.........

Не съм дъновист,да не ме разберете криво

.................

Баш дъновист си си ти ;)Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баш дъновист си си ти :PПубликувано изображение

Чекай,че тъкмо отивам да си варя ангелската супа ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чекай,че тъкмо отивам да си варя ангелската супа :P

щЕ черпиш ли по една, че от водката нощес ми е много гадно в корема ;)баси как препих-не е истина, браче

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета постовете в тази тема и ми става все по-смешно...Голям рев и голямо оплюване пада.Вече и аз взех да си мисля,че това с жената и детето е измислица, за да има повод да се плюе и ругае. Аз мразя фанатизма във всякакви форми - както религиозен,така и антирелигиозен,и ми е малко неприятно да се обсъжда по този начин едно движение,което си има своите поддръжници у нас. Не съм дъновист,да не ме разберете криво...Просто не мисля,че е правилно да изливаш толкова негативни емоции и да натоварваш другите с тях. Всеки има правото да вярва или да не вярва в нещо,както и никой не може да каже кое е "правилно" или "неправилно". Оставете хората да бъдат свободни в избора си. Човекът не е вещ и не може да бъде притежаван от никого,така че има правото сам да определя пътя,по който върви. Добре - казахте си мнението,предупредихте хората да внимават с това учение, и точка. Всеки ще прецени сам за себе си. Стига с това досаждане.

Слушай сега - дали ти става смешно или трагично - да не ти се случва само ще ти кажа!!!

Рев не пада,но оплюване със сигурност....все пак това беше моята съпруга от която имам дете и белите и промиха мозъчето!Не е малко според мен!!!

Измислица може да бъде в твоето безгранично въображение!!!

Като мразиш фанатизма,а виждаш какви неща описвам...........какво ти е неприятно да обсъждам това "движение" към нищото?!?!

За едно обаче си прав/а "никой не може да казва кое е правилно и кое не е",а Пешо Дънов нали виждаш по-горе над снимката какво е казал?!?!

Да........всеки си носи кръстта и е отговорен за постъпките си!!!

А ако на теб ти е досадно тук,това е тема в раздел"Изповеди".....пропускай този раздел за да не се натоварваш.....бих казал утре да станеш рано и да се заредиш с малко положителна енергия от Изгрева......

Чекай,че тъкмо отивам да си варя ангелската супа :wub:

Ако най-близкия ти човек го прави или собствените ти деца не мисля,че ше ти е толкова весело пък ако ти е - значи и ти ше си похапваш от тях.........
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неразбирането на нещо е повод за оругаването му. Ок, logoto77,продължавай си монолозите. Щом това ти доставя удоволствие...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неразбирането на нещо е повод за оругаването му. Ок, logoto77,продължавай си монолозите. Щом това ти доставя удоволствие...

Кое не разбирам като съм бил свидетел на шибани ритуали които повечето българи не разбират?

Ти знаеш ли колко хора не са чули въобще за Пешо Дънов?

Наясно ли си,разбирач/ко?!?!

Монолози си водите Вие - с него,с вашия Учител който знаете отлично къде се намира но ви води за носа,ама така е.............има и слабохарактерни същества!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако най-близкия ти човек го прави или собствените ти деца не мисля,че ше ти е толкова весело пък ако ти е - значи и ти ше си похапваш от тях.........

В твоя подкрепа ще кажа само(от гледна точка на съпруга и майка),че винаги съм уважавала решенията на съпруга ми(каквито и да са били те) както и той винаги се е отнасял с разбиране към моите прищевки,капризи и проблеми или както там искаш го наричай.Но........това е било така преди брака и така е останало след брака ни-8 години-пълна хармония.Мисля,че ако между вас е имало неразбирателство,вие сте го пренебрегнали преди да заживеете заедно или може би не сте се познавали достатъчно добре за да стигнат отношенията ви такъв обрат.За някой не е правилно това което върши жена ти,за други пък може и да е правилно,но преди всичко тя си е права САМА ЗА СЕБЕ СИ.Ако не си искал да живееш с човек с "промит мозък",тогава как си решил и семейство да създадеш с такъв?Съчувствам на детето ви само.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не си искал да живееш с човек с "промит мозък",тогава как си решил и семейство да създадеш с такъв?Съчувствам на детето ви само.

НИКОГА не съм си помсилял да живея с такъв човек!!!

От 2000 сме заедно,но от две години насам се захвана с "учението",а от месеци започна с ритуалите,а след година какво трябваше да очаквам?!?!

Това исках да кажа в толкова много мои постове - Пешо промива мозъци и иска човек да живее по неговите правила!!!

Аз като създавах семейство тя не беше чувала за Пешо!!!

А за детето.....на това учи Пешката....на силен дух,но не и на компромиси в името на нещо свято!!!

Баси идиота е тоя.........вие май искате да си го сложа в рамка на стената,а?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване