Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

logoto77

Пешо Дънов или поредния самозванец!

Препоръчан отговор

...............

Баси идиота е тоя.........вие май искате да си го сложа в рамка на стената,а?

Защо пък не ? Публикувано изображение можеш да си го използваш за мишена за дартс.Японците казват, че олеквало Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НИКОГА не съм си помсилял да живея с такъв човек!!!

От 2000 сме заедно,но от две години насам се захвана с "учението",а от месеци започна с ритуалите,а след година какво трябваше да очаквам?!?!

Това исках да кажа в толкова много мои постове - Пешо промива мозъци и иска човек да живее по неговите правила!!!

Аз като създавах семейство тя не беше чувала за Пешо!!!

А за детето.....на това учи Пешката....на силен дух,но не и на компромиси в името на нещо свято!!!

Баси идиота е тоя.........вие май искате да си го сложа в рамка на стената,а?

Приятел,привет отново!

Пешката -както му викаш е напуснал тоя свят преди почти 64 години.И едва ли е искал точно "твоята" съпруга да зомбира.Ако искаш на някого да джиросаш отговорността за нечии постъпки и мисли -иделния човек си намерил.Послушай съвета на Трихоцефалус-напра ви си от портета на Дънов мишена за дартс,или за въздушна пушка или за боксова круша най-добре.Излей си гнева върху така направената мишена-гарантирам ти че ще ти олекне.Така Петър Дънов и на теб ще помогне. :speak:Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И едва ли е искал точно "твоята" съпруга да зомбира.Ако искаш на някого да джиросаш отговорността за нечии постъпки и мисли -иделния човек си намерил.

Да,едва ли е искал САМО нея за зомбира!

Ако можеше целия Свят да погледне в него,а не в Бог щеше да е още по-добре,ама........не стана някак........трябваше да живее вечно........но нейсе.........останаха му беседите от 1910 година.........и разбиранията също....за реалния живот днес.....доста остарели мисля.....и примитивни..........

Отговорност да джиросам.......разбира се,че ще го направя........точно заради постъпките на даден човек.....търси се обяснение,не се намира.........всъщност намира се,но много хора не го разбират,включително и аз...православния "агент".........

Ти сам ми каза.......че една жена е способна на всичко ако се реши.......а ако е слабохарактерна........още повече......податлива на манипулация......боже каква комбинация.....тя си е намерила мястото......както и да е.....

Аз бай Пешо-Белия Старец..........та той ми висеше по стените и беше около мен нон-стоп........стига толкова почит и уважение......дъщеря ми ще бъде на негово място.......защото тя е факт и истина.....аз вярвам в нея.........в него никога!!!

Приятен ден ви желая.........."братя и сестрички" :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,едва ли е искал САМО нея за зомбира!

Ако можеше целия Свят да погледне в него,а не в Бог щеше да е още по-добре,ама........не стана някак........трябваше да живее вечно........но нейсе.........останаха му беседите от 1910 година.........и разбиранията също....за реалния живот днес.....доста остарели мисля.....и примитивни..........

Отговорност да джиросам.......разбира се,че ще го направя........точно заради постъпките на даден човек.....търси се обяснение,не се намира.........всъщност намира се,но много хора не го разбират,включително и аз...православния "агент".........

Ти сам ми каза.......че една жена е способна на всичко ако се реши.......а ако е слабохарактерна........още повече......податлива на манипулация......боже каква комбинация.....тя си е намерила мястото......както и да е.....

Аз бай Пешо-Белия Старец..........та той ми висеше по стените и беше около мен нон-стоп........стига толкова почит и уважение......дъщеря ми ще бъде на негово място.......защото тя е факт и истина.....аз вярвам в нея.........в него никога!!!

Приятен ден ви желая.........."братя и сестрички" :speak:

Приятелю,зарежи негативизма и си използвай енергията да си върнеш поне детето,ако си отписал жената.ЗАЩОТО ДЪЩЕРЯ ТИ е главната потърпевша в случая,който си е впрочем изцяло ваш личен проблем.На трима ви.Не знам какви са ти точно мотивите да го направиш публично достояние,ама ми се струва че доста си се объркал.

Лек ден и теб,братко! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелю,зарежи негативизма и си използвай енергията да си върнеш поне детето,ако си отписал жената.ЗАЩОТО ДЪЩЕРЯ ТИ е главната потърпевша в случая,който си е впрочем изцяло ваш личен проблем.На трима ви.Не знам какви са ти точно мотивите да го направиш публично достояние,ама ми се струва че доста си се объркал.

Лек ден и теб,братко! Публикувано изображение

Бе на мен ше ми мине,ама трябва малко време :P

Да си върна детето...ще видим занапред как ше се стекат обстоятелствата........потърпевша е когато гледа безумни скандали и започне да не яде месо,да ходи на беседи и по полянки,а сега...все още не осъзнава какво се случва и е добре......

Публично достояние го направих точно поради причини иначе не съм "мръднал" за да "плача" по разни форуми,че жена ми ме е напуснала и хайде помогнете да си я върна!

Няма такова нещо!

Пуснах Шешо Дънов в търсачката излезе ми тема с негово име като заглавие,започнах да пиша.......понеже това гледах последните 2 години.........само с него се разправях и просто споделям според моите наблюдения,че това на което учи води ПРИ НЯКОИ до зависимост безбожна и вяра превърнала се във фанатизъм!

Нищо повече,хора!

Уважавам тези дъновисти които имат усета кога да спрат и да правят разлика от нормални и ненормални неща!!!

Лек ден на всички Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

logoto77,хората са различни. За едни дадена религия или учение може да са подходящи,за други - не.А има и хора,които прегръщат със сляп фанатизъм тези учения,и това води до унищожаването им като личности. Затова всеки има глава на раменете си,за да решава сам за себе си. Във всички религии има хора,които са просто слепи последователи... Някои от тях с времето се научават да гледат със собствените си очи,а не с тези на "духовния учител". Надявам се да се получи така с жена ти и всичко да е наред с нея и детето. Успех от мен! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами общо взето това исках да кажа в мненията си - човек трябва да знае кога да спре! Мисля си...тези учения като,че ли не са за семейни хора или ако са то трябва всички да споделят това учение иначе има конфликти! За мен и много други това не е нещо с което човек се запознава всеки ден или има вероятност да му се случи! Според мен това си е религия и е сериозно нещо към което трябва да се подходи внимателно и да има разбиране от партньора! Иначе ето докъде се стигна! Кажете ми ако ви се каже на вас"ще се разведа,но няма да се откажа от дадено учение "спазвайки всички ритуали които са адски дразнещи за вас вие какво бихте направили? Семейство сте,имате дете и......трябва да взимате решение - или да гледате ежедневно това дето е неизбежно за вас и дразни адски много или да направите ВИЕ компромис и да си търпите или станете същия? Според мен семейството е по-важно от едно учение и не може да се мери на кантар,а ако човек сбърка в живота и има възможност да се поправи нека го направи в името на семейството и децата си,а не в името на даден водач! Всеки греши,но и всеки трябва да разсъждава трезво и да не бъде егоист!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото и да ни е неприятно понякога, човекът сам избира своя път. И симпатизирам на този, който слуша сърцето си. Дали ще е последовател на Дънов, дали на Господ Бог или на Аллах, дали ще бъде погълнат от работата си или просто ще има своята мания, по-добре да я последва. Така, както повечето хора са силно подвластни на най-разпространената религия - Разума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото и да ни е неприятно понякога, човекът сам избира своя път. И симпатизирам на този, който слуша сърцето си. Дали ще е последовател на Дънов, дали на Господ Бог или на Аллах, дали ще бъде погълнат от работата си или просто ще има своята мания, по-добре да я последва. Така, както повечето хора са силно подвластни на най-разпространената религия - Разума.

Тук иде реч за фанатизъм-преминат ли се границите вече не е на добре

Публикувано изображение

Аз също слушам сърцето си,но ми е останал и малко акъл че да не ходя при мормони и тем подобни

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук иде реч за фанатизъм-преминат ли се границите вече не е на добре

Публикувано изображение

Аз също слушам сърцето си,но ми е останал и малко акъл че да не ходя при мормони и тем подобни

Публикувано изображение

Значи ли това, че можеш да кажеш къде са границите? Само не ми казвай, че да си член на религиозна или каквато и да е група по интереси е фанатизъм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дънов е успял да направи само толкова, колкото днес никой не е в състояние да постигне и с помоща на техническите си творения себеподобни по мащаби хора в онова и по близки времена!

Дори е трудно да проумеете само писаното горно Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дънов е толкова назад с ежедневието на съвремения българин,че ако беше жив щеше да го е леко срам да се изправи и да чете писаниците си от 1900 година за начина на живот и решаване на проблемите! Някога си за непросветените може и да е бил идол,но сега е актуален за шепа хора останали с убеждението,че то аджеба им бил духовния водач в живота,не семейството или роднина,да не кажа и приятел - хора,къде къде по-актуални и близки до акъла на нормалния,не фанатизиран българин!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да се замислиш, колко е нормален днес Българина и ще се опровергаеш сам Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе аз видях колко е нормална една дъновистка която предпочете книгата "Учителя" на Дънов,пред семейството,ама хайде да не започвам отначало Публикувано изображение

Бе вие що не седнете да се замислите колко сте?

И колко от хората в България се занимават с подобни учения и колко са тези които въобще не са чули за тях да не говорим да се занимават?!?!

Странните птици се досещате кои са - мда Вие,а не.........останалите не са малоумни и далеч от истината,останалите са земни хора които не желаят да се извисяват духовно в полза = 0 :friends1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пожелавам да успееш, всичко лошо забрави, за живота си помисли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе аз видях колко е нормална една дъновистка която предпочете книгата "Учителя" на Дънов,пред семейството,ама хайде да не започвам отначало Публикувано изображение

Бе вие що не седнете да се замислите колко сте?

И колко от хората в България се занимават с подобни учения и колко са тези които въобще не са чули за тях да не говорим да се занимават?!?!

Странните птици се досещате кои са - мда Вие,а не.........останалите не са малоумни и далеч от истината,останалите са земни хора които не желаят да се извисяват духовно в полза = 0 :speak:

Бе човек, започвам да ти се чудя как така ти можеш да знаеш кой е нормален и кой - не?

Супер кратка етимология на "Нормален" - който се вмества в границите на дадена норма.

В твоя случай "нормата" си звучи направо като лимит на поведението. Да налагаш лимит на своето поведение - разбираемо. Но на поведението на който и да било друг - недоумявам! Всички диктатори са го правили (при тях целта е да придобиват и затвърждават власт), ама при един освободен от бремето на властолюбието съвременен човек, просто не мога да си го обясня.

Но както казвам често човешката воля е хубаво и непобедимо нещо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе и ти си изпуснал влаковете :) Стой настрана и да не те стига моя случай никога ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ли това, че можеш да кажеш къде са границите? Само не ми казвай, че да си член на религиозна или каквато и да е група по интереси е фанатизъм.

Нямам на идея къде са тия граници-ама са тънки като нишка

И нямам нищо против да си ходят хората по полянки и по интереси-нека си ходят ама да не нараняват близките си,приятелите си-тогава вече е фанатизъм-да станеш като зомби заради учението,да мислиш само за себе си и за никой друг

Ами детенцето дето много му се хапва месце,а не му дават че ще гори после у пъкъла

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не отричам никоя религия или учение,много важно е как хората го приемат. Ако им вреди и не го осъзнават,тогава виновни няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лого, време е да се позапознаеш матРияла, който плюеш. Може и да ти е от полза... :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...