Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 139
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Преведох само най-важните приложения като за начало. Можете да пробвате превода от ТУК за версия 7.0.8002.

Редактирано от Bfaf (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bfaf, по-добре започни с новата версия TuneUp Utilities 2008 7.0.8002.0. Ето промените в нея:

Тези промени сигурно няма да имат общо с превода, но за всеки случай мисля, че ще е по-добре да се започне превода за тази версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз нея съм започнал.

Екстра. Дано я завършиш по-бързо този път. Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам версия 7.0.7992 и ми се получава следния проблем:в някои от прозорците фразите излизат на маймуница

Снимка 1

Снимка 2

Снимка 3

Снимка 4

Някаква идея защо при мен е така?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво те навежда на мисълта, че не съм го прочела??? Прочетох го и направих точно това, което е написано в последователността, която е написана. Затова и питам все пак.

P.S. След поредното рестартиране на системата положението се оправи, така че явно проблема е се е решил и сега всичко е наред! ;)

Редактирано от bradataaaaa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Напуснах работата си и сега ще мога да отделя повече време за превеждане. Надявам се до 2-3 дена превода да е готов.

Здравей 'Bfaf',

Правиш страхотни преводи! Имам проблем с пследния вариант на така любимата ни програма TuneUp. Сгурно , нещо не правя както трябва, но не знам какво. След като инсталирах файла за кирилизиране и качих превода,рорамата не тръгва с нормален прозорец, а с нещо като бял екран, на който с болднати букви са изредени някои от оснвните й функции. И до тук! Нищо не отваря, не помръдва... Няколко пъти я преинсталирах, смених версиите и нищо. Накрая се изнервих и свалих от Data 7.0.7992 на блгарски и заспа. Имаш ли идея защо така се получава? С предишния вариант и недовършения превод нямах никакви проблеми. Дори и него не успях да възстановя.Трябва ли да се чувствам толкова глупаво

:yanim:

Поздрави,

Нина

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не трябва да се чувстваш толкова глупаво. След като от TuneUp пуснаха версия 7.0.8001 и 7.0.8002 превода не ставаше за тях. Самите файлове имат сертификати, които проверяват за версията на файла. Трябвяше да започна превода отново. Почти е готов. Би трябвало днес даго пусна, но ми изникна малко друга работа и не знам кога точно ще се прибера да довърша превода.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преводе готов и за версия 7.0.8002. Можете да го свалите от ТУК. Приятно използване и :beer: .

Огромно благодаря :clap: Работи без проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преводе готов и за версия 7.0.8002. Можете да го свалите от ТУК. Приятно използване и :huh: .

Благодаря Bfaf' за положения труд,дърпам го веднага след инсталацията на софтуера.

Поздрави! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря Bfaf' за положения труд,дърпам го веднага след инсталацията на софтуера.

Поздрави! cool.gif

Бладаря и аз! Чест ти прави труда, който хвърли по този превод. Бъди жив и здрав

Нина

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бладаря и аз! Чест ти прави труда, който хвърли по този превод. Бъди жив и здрав

Нина

И аз да се впиша в опашката за благодарности. :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз да се впиша в опашката за благодарности. ;)

И аз, и аз, и аз!!! :):clap: :clap:

Вчера "русифицирах" последната версия, а днес вече я "българизирах" благодарение на Bfaf ;) ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На едно място не го бях превел, но сега е оправено. Мястото е Освобождаване на място на диска->Функции на Windows

Т.е. трябва да го дръпна на ново, така ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да. Махни стария преди да инсталираш нови,.

Извинете за невежеството, но как се прави дарение?

Що се отнася до превода ви, отличен еІ

Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В README файла в архива има номера на моята дебитна карта с моето име. Когато попълваш документите за внасяне в някоя банка трябва да напишеш точния номер с точното име.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване