Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Трябват ми Драивери за Моторола е398

Препоръчан отговор

Купих си Е398 но без USB кабел и без никакъв софтуер купих после и кабел4е но за V600 става ама нямам драивери за е398 и компа не разпознава телефона помогнете моля

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Купих си Е398 но без USB кабел и без никакъв софтуер купих после и кабел4е но за V600 става ама нямам драивери за е398 и компа не разпознава телефона помогнете моля

<{POST_SNAPBACK}>

влез тук

http://hellomotorola-e398.narod.ru

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

аз също си купих орязания варянт за които споменаваш ....и чесно да ти кажа излиза почти същото като да си купиш и пълният варянт на пакета

аз също имах проблем с драиверите затова ще ти пратя и няколко линка....с доста полезна информация

http://www.howardforums.com/showthread.php?t=681374

http://homepage.ntlworld.com/alan.schumack...ster%20Pack.rar

http://homepage.ntlworld.com/alan.schumack.../i398/index.htm

enjoy :>

и малко изненада - незная дали сте чували за модела Е398i затова просто прочетете

статията която съм написал по-долу

Ще започна с това, как преди няколко месеца се появиха слухове в интернет за нов телефонен апарат, съвместен продукт на два американски колоса - Apple и Motorola. Слуховете бяха подкрепени и с няколко фалшиви снимки на това устройство. На ежегодното изложение Macworld 2005 самият Стив Джобс /изпълнителен директор на Apple/ имаше честта да разсее слуховете. Стана ясно, че Apple ще акцентират върху частта наречена iTunes, интегрирана в самия телефон с чудесна синхронизация от страна на големия си брат от РС/Мас версиите.

Невероятното бе, че той презентира един телефон познат ни и продаващ се под името Моторола Е398!!! Поради смущаващата прилика на моделите /поне на външен вид/ и като притежател именно на една 398-ца, ми стана изключително любопитно – Дали не става въпрос за еднакви телефони с различна софтуерна версия (която естествено би могла да пасне и на моя телефон)?

От Apple гарантираха, че качеството на възпроизвежданата музика ще е сходно с това на убийствено добрите им плеъри iPod. Към днешна дата този модел, презентиран от Джобс и обявен като Е 7хх, не се е появил на пазара. Въпреки това от близо месец скоростно се разнесе мълвата, че софтуерът за новия телефон е изтекъл в мрежата. Ставаше въпрос за версия, предназначена за бета тестери. След изчистването на редица проблеми, вече е съвсем ясно, че той върви отлично на добрата стара Е398-ца, за радост на щастливите й собственици! След близо седмица тестване на "новия" телефон, мисля че е време да споделя за моите лични впечатления.

Какво ново?!

Ще започна с функция на апарата, липсата на която често беше спрягана като негов основен минус, а именно снимането на видео клипове. Точно така, i398 вече се справя с тях!!!

Формата, в който се записват естествено е 3GP с вариращ фрейм рейт. Имате възможност да избирате между следните опции: резолюция – high - 176x144 / low - 128x96; видео дължина – Maximum /от значение е и къде сте задали да се осъществява записа - на телефона или на трансфлаш картата, като на картата времетраенето на запис е по-продължително/ и MMS. Налични са и обичайните настройки за светлина като при познатия ви фотоапарат.

http://spotlight-studio.net/joro/moto/PICT0012.gif

Естествно, споменатият iTunes също присъства.

а хора работили с iPod веднага ще стане ясно колко близък и сходен е интерфейсът.

Имах резерви как ще се справя този телефон с variable MP3, но те се плейват прекрасно. За съжалениe, при тест на МР3 c 320 kbps се оказа, че телефонът не работи. Надявам се това да бъде отстранено в следващите версии. Качеството на възпризвеждане е много добро – и тук инженерите от Apple са си свършили чудесно работата. Чуството, че в джоба ви има истински iPod e доста реалистично. За синхронизация на телефона в музикално отношение се грижи iTunes 4.9 /забележете, че по-ранна версия няма да ви бъде от полза/. За сега единственият начин това да се осъществи е чрез data кабел, така че ако нямате-купете си.

Особенно осезаема е скороста на придвижване в менюто. Като цяло действията на апарата са чувствително по-бързи. Дори в моменти, когато слушате музика, можете относително свободно да се придвижвате, забавяне има, но то е в рамките на допустимото. Няма как да не се адмирира и скоростта, с която се стартира фотоапаратът/видеото - става почти мигновено! Силно впечатление прави и бързото зареждане на телефонната карта, всички системни приложения след първоначален старт на апарата и готовноста му за пълноценна работа.

В пакета влизат и 4 скинове, 3 от които нови. Друга новост, заслужаваща внимание, е функцията в Settings - Airplane mode.

Както може би се досещате, благодарение на нея, можете да ползвате апарата си само като МР3 плейър на места, в които е недопустимо да ползвате мобилен апарат. Това, от своя страна, би трябвало да доведе и до по-добри показатели за време за прослушване в този режим. Интересен е начинът на показване на свободната и заетата памет - информацията и за двете устройства е обеденинена в един-единствен списък, удобството е неуспоримо.

Заключение.

Въпреки малко закъснелите промени, чрез флашването на този модел, се сдобивате с функции, които неоспоримо правят телефона ви по-актуален, по-удобен и по-бърз, превръщайки го в един апарат, който все още реално не е видял търговската си премиера. Бъгове има, но все пак те са пренебрежимо малки в сравнение с плюсовете, които получавате. Важно е да разберете, че все пак има риск да се обърка нещо при флашването и да се окажете в неприятното положение да загубите вашия телефон завинаги. Така че, преценете сами. Ако сте нов в "занаята" или с начален опит е по-добре да се обърнете към специалист в тази област.

и на края мога да ви дам и малко полезна информациика как

може да си махнете госадното операторско лого......:rolleyes:

seem 0032_0001 offset 40, bit 4 - off

И ще ти се махне долния ред с логото на Мтел/Глобул. На негово място ще излиза стандартно датата, или служебни съобщения, когато трябва

за по лесно си свали XVI32

с него си едитни въпросния сиим и го върни обратно с p2ktools

seem 0032_0001, offset 40 (hex) - bit 4: toggles forced display of provider information from SIM in second line (1 on, 0 off)

ами това е от мене......ако има някои каквито и да било въпроси за телефона нека пише........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

<{POST_SNAPBACK}>

моя е FULL PAC и имам всичко неовходимо, така че мога да ти услужа с диска със софтуер, аз го свърквам без проблеми с PC-то само още не мога да му вкарвам игри , иначе всичко останало снемам и вкарвамл Обади ми се на имейла [email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

определено много добър телефон - аз имах същият и бях доста доволна когото му смениха софтуера със E1 ROKR също съвместим е и MotoSimbyan но определено със Е1 се държи наи добре - наи добре се обърнете към li4istia за повече инфо - виждам че тои е по в час по темата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента имам такъв телефон. Наистина телефона е много добър след смяната на software. Пробвал съм много и различни, но най-сполочлив настина се оказа на E1 ROCKR. Братушките са написали достатъчно software за тоя телефон, така че е достатъчно да си отделиш около 2 часа от времето и да са направиш телефона. Не е много сложно, стига да внимаваш, защотото в противен случай може и да останеш без телефон.

Ето ти и сайта в който има достаъчно инфо и софт за телефона.

Ако имаш въпроси питай!

http://www.supertrubka.ru/moto/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
моя е FULL PAC и имам всичко неовходимо, така че мога да ти услужа с диска със софтуер, аз го свърквам без проблеми с PC-то само още не мога да му вкарвам игри , иначе всичко останало снемам и вкарвамл Обади ми се на имейла [email protected]

<{POST_SNAPBACK}>

С това ще можеш да си качваш игри и други JAVA приложения: motomidman.zip

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз исках преди време да си купа такъв телефон,но ми казаха,че е много бъгав и че джойстика се разваля много бързо.

Така ли е наистина защото се чуда още дали да си го купувам? :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз исках преди време да си купа такъв телефон,но ми казаха,че е много бъгав и че джойстика се разваля много бързо.

Така ли е наистина защото се чуда още дали да си го купувам? :whist:

<{POST_SNAPBACK}>

Телефона е много хубав, аз го купих нов за 249 лв.. Ако е на тая цена си заслужава, защото в интернет шопинг го продават за 379 лв.. Звука му е супер, не съм чувал друг с такъв чист звук.При повече интерес се намира доста софтуер за тунинг и преинсталиране с по нови версии на оперативната му система.В пълния комплект има дата кабел, диск със софтуер, допълнителна памет 64 мб и стерео хандсфри. Други с тези ектри , които притежава са от 500 лв. и нагоре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Телефона е много хубав, аз го купих нов за 249 лв.. Ако е на тая цена си заслужава, защото в интернет шопинг го продават за 379 лв.. Звука му е супер, не съм чувал друг с такъв чист звук.При повече интерес се намира доста софтуер за тунинг и преинсталиране с по нови версии на оперативната му система.В пълния комплект има дата кабел, диск със софтуер, допълнителна памет 64 мб и стерео хандсфри. Други с тези ектри , които притежава са от 500 лв. и нагоре.

<{POST_SNAPBACK}>

:)

И аз мисля да си купувам такъв телефон. Ти къде го намери за толкоз пари, и има ли още там бройки в наличност?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:yanim:

И аз мисля да си купувам такъв телефон. Ти къде го намери за толкоз пари, и има ли още там бройки в наличност?

<{POST_SNAPBACK}>

[/quo

В търсачката на ГУГЪЛ напиши MOTOROLA E398 и ще намериш много шопинги и най различни цени. Там , където го купих бяха 2 броя и вече ги няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Така ли е наистина защото се чуда още дали да си го купувам? :)

<{POST_SNAPBACK}>

:wors: Въобще не се чуди. От година и половина съм с Е 398 след като му смених софт-а не смятам да го сменям за нищо. Това за джойстика НЕ е вярно. Много по-бързо ми се развали на К700 :) при положение, че и двата ги ползвам едновременно. Незнам защо, но може би заради слабата реклама Е398 остана след К700. А иначе има Стерео звук и Флаш карта, което никак не е за пренебрегване!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой ми каже от каде да си намеря хендсфри за моторолата FM600 (което си е оригиналното и се състой от фм радио и 2 слушалки с микрофон)! Ще му бъда много благодарен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 8 месеца по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
А мое ли да се върне 2-я ред от логото на оператора ?

[email protected]

флашни го с това:

http://desikaraganchev.data.bg/MP's/St...erXP-1.48TE.shx

няма да съжаляваш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване