Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Тя си дърпа достатъчно, когато трябва. Не се подвеждай какво пише в БИОС. Проблемът с филмите според мен е от кодеци не от паметта на видеото.

Благодаря, че си обърнал внимание на това питане, но имам проблем с филмите когато ги отварям на цял екран. Изписва ми, че имам малко памет или че имам проблем с видео картата. Същия проблем имам и със снимките на цял екран.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 109
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Добър ден,

искам да питам как мога да си ъпдейтна биоса?

Дъното ми е AsRock p4i48

Сегашния ми биос е на АМИ 1.60

biosle7.jpg

Опитах се да го ъпдейтна от този линк който ми даде еверест но ми иска 25$, ще може ли да се ъпдейтне без пари или?

Редактирано от teodor192 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добър ден,

искам да питам как мога да си ъпдейтна биоса?

Дъното ми е AsRock p4i48

Сегашния ми биос е на АМИ 1.60

biosle7.jpg

Опитах се да го ъпдейтна от този линк който ми даде еверест но ми иска 25$, ще може ли да се ъпдейтне без пари или?

Няма по-нов БИОС за твоето дъно !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря, че си обърнал внимание на това питане, но имам проблем с филмите когато ги отварям на цял екран. Изписва ми, че имам малко памет или че имам проблем с видео картата. Същия проблем имам и със снимките на цял екран.

Аз съм с VISTA и гледам филми на видео коарта Geforce 2 titanium 64 MB.

Ако си драйвери на видеото от диск даден ти с машината изтегли си нови от интернет. Търси драйвери за VISTA и то в зависимост с коя си точно 32 бита 64 ли .... Ако не можеш да отриеш подходящи от производителя или ти изпише че няма потърси в http://www.altavista.com/.

Упгреидни и дриверите и на дъното.

Явно не е от кодеци щом ти забиват и картинките на цял екран. Ако никой неуспее да ти помогне. Преинсталирай windows.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте!Страшно много ще ми помогнете ако ми намерите ъпдейт за следното дъно!Просто скапах се да търся и нищо!Тамън стигна до нещо и опс неработещ линк!Ето и инфо:

Computer name: DJBIBO

Your Ticket #: 30LKGXK

BIOS Type: AMI

BIOS Date: December 26th 2003

BIOS ID: 62-1226-001131-00101111-040201-VIA_K7

BIOS OEM: MS8177C Release 12/26/2003 - Version 07.00T

Chipset: VIA 82C3189 rev 128

SuperIO: ITE 8705/SiS 950 rev 2 at port 002E

Manufacturer: Matsonic

Motherboard: MS8177C

Maximum Memory: UnknownMB

Installed Memory: 256MB

Memory Config: Slot1:0 Slot2:256 Slot3:0 Slot4:0

Ако искате още нещо само кажете!Благодаря Ви предварително! :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 11 месеца по-късно...
Няма по-нов БИОС за твоето дъно !

Здравей и аз имам същият биос и немога да вляза в него.

Помогни ми

неставас дел ф..........и тн.

Просто няма начален екран на боиса а направо тръгва уиндоиса.

мерси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега,като видях темата,се сетих че имам едно видео,което според мен има проблем с BIOS и мисля че трябва да се флашне,но така и не намерих биос за него.Ако някой знае къде мога да намеря,моля да ме "светне" защото аз не успявам.

Картата е:ASUS N6600LE/TD 128M

Проблема на тази карта,е че не разпознава драйверите си и никакъв софтуер за диагностика не вижда чипсета и.Ей така си седи от доста време,а не е лоша и може да свърши работа на някой.Дали ако и флашна биос-а,има някаква надежда да тръгне нормално?

Редактирано от Features (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте.за да не създавам нова тема ще пиша тук.скоро не мисля да обновявам биоса(поне според мене)защото ми се вижда новичак.бихте ли ме насочили към линк към който да следя за по нов,защото този на производителите нещо не работи.благодаря пр.!!!. ;)post-159888-1222514103_thumb.png post-159888-1222514149_thumb.png

Редактирано от lefkoto_89 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта на производителя на дъното ти... В случая АСРОК демек ВИЖ ТУК

Редактирано от SUN_CITY (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване