Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Има ли бъдеще за нас

freeeee

Препоръчан отговор

Здравейте изкам да разкажа моята изтория и да помоля за съвет!!!!!

Аз съм на 25,а приятелката ми е на 18 любовта ни е споделена много съм щастлив с нея както никога до сега.Проблема е там,че неможем да се виждаме защото трябва да се крием поне за сега от родителите и които са ми и шефове страх ни е да им кажем защото най вероятно ще ни разделят.Много се разбирам с тях и ме харесват,но тя е на 18 разликата е доста,а и още е ученичка. Имаме много малко време в което сме заедно и ни е много трудно така къде да идем,кои може да ни види и така не можем да се насладим и на малкото време което имаме заедно.Налага се да лъжем понякога за да се видим много ни е трудно и на двамата незнам какво ще стане с нас.Силно се надявам магията която имаме да се запази защото незнам как ще го преодолея и дали изобщо ще мога.Много ми се изка да кажем на родителите и,но ме е страх ами ако не ме приемат ако не са съгласни как да сварши така една любов изтинска,изкрена и чиста???????Немога да мисля за нищо друго само това ми е в главата дайте ми съвет как да постапя какво да направя не изкам да я загубя не мога без нея

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 25,а приятелката ми е на 18 любовта ни е споделена много съм щастлив с нея както никога до сега.Проблема е там,че неможем да се виждаме защото трябва да се крием поне за сега от родителите и които са ми и шефове страх ни е да им кажем защото най вероятно ще ни разделят.Много се разбирам с тях и ме харесват,но тя е на 18 разликата е доста,а и още е ученичка. Имаме много малко време в което сме заедно и ни е много трудно така къде да идем,кои може да ни види и така не можем да се насладим и на малкото време което имаме заедно.Налага се да лъжем понякога за да се видим много ни е трудно и на двамата незнам какво ще стане с нас.Силно се надявам магията която имаме да се запази защото незнам как ще го преодолея и дали изобщо ще мога.Много ми се изка да кажем на родителите и,но ме е страх ами ако не ме приемат ако не са съгласни как да сварши така една любов изтинска,изкрена и чиста???????Немога да мисля за нищо друго само това ми е в главата дайте ми съвет как да постапя какво да направя не изкам да я загубя не мога без нея

Привет, съмишленико...Аз бях на 21 г., когато започнах да се крия от нашите :questions: Сбърках много и сега не карам Коледите с тях. Знам, колко те е страх, знам и колко несигурност се е скрила в душата ти, но докато лъжете, винаги ще има опасност / и за двама ви / Разликата мужду нас е 12 г., но и сега живеем заедно и за сега все още се обичаме и се подкрепяме. Минахме през хиляди неща, карахме се, гладувахме, обвинявахме се един друг, но сумямхме да запазим любовта си! А, за мен, това е най важното.

Не лъжете родителите и...Колкото по късно разберат, толкоз по зле. Ако ще става нещо, да става - ако ще ви делят, да се пробват, ако ЛЮБОВТА ви издържи, ще ИЗДЪРЖИ ! Ако сте истински и се обичате, ще останете заедно, а след вас И ПОТОП ! :) Опитай и няма да съжаляваш, с лъжа - до никъде няма да я докарате, само ще протакате агонията си... УСПЕХ !

Редактирано от shefkata (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна!Факта, че се криете може де се изтълкува, че имаш задни мисли и за това нямаш смелост да си признаеш. Аз лично само преди няколко месеца се разделих с мой много близък човек, само защото разбрах че крие подобно нещо от мен. Не зная за него, но моята болка и обида беше толкова голяма, че не можех да мисля за нищо друго и още съм така. Единственото нещо което ми остана е, че от най-близък приятел се превърна в омразно същество, дори не съм си представяла, че мога да изпитвам подобно нещо. Така, че обсъдете го с момичето и ... давайте смело, каквото е писано това ще се случи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен щом си по-голям 7 години, ти си този, който трябва да и даде сигурност и да покаже, че я обича толкова силно, че нищо не може да го спре.Дори да се притесняваш от родителите и бъди силен и покажи чувствата си -така тя ще е сигурна, че я обичаш (щом правиш такива жертви), а родителите и ще видят, че за има някой, който обича детето им и не се страхува да се бори за любовта си. Някои родители смятат, че и те трябва да участват в избора на партньор в живота на детето си, но със сигурност няма такива, които да не се замислят, че и детето им трябва да има свой живот, семейство и любов.Може началото да е трудно, но както казват руснаците "Една любов не е ли изстрадала, не е любов!" Успех!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има-ако се обичате

И ако Любовта ви е силна ще премине през всичко

;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен щом си по-голям 7 години, ти си този, който трябва да и даде сигурност и да покаже, че я обича толкова силно, че нищо не може да го спре.Дори да се притесняваш от родителите и бъди силен и покажи чувствата си -така тя ще е сигурна, че я обичаш (щом правиш такива жертви), а родителите и ще видят, че за има някой, който обича детето им и не се страхува да се бори за любовта си. Някои родители смятат, че и те трябва да участват в избора на партньор в живота на детето си, но със сигурност няма такива, които да не се замислят, че и детето им трябва да има свой живот, семейство и любов.Може началото да е трудно, но както казват руснаците "Една любов не е ли изстрадала, не е любов!" Успех!!!

Споделям това мнение. Аз също имах подобен проблем някога, криех се и аз незнам защо. Мислех си, че ще стане проблем, ако родителите ми разберат за тази връзка. Но реших да кажа, защото вече започваше да м писва да се крия и укривам като някой престъпник. А бях доста по-малка от теб. Това, което ме озадачи беше, че родителите ми всъщност нямат нищо против тази моя връзка. Какво тогава ме е провокирало да мисля обратното, незнам.

Така, че моят съвет е да се отнесете по-сероизно към ситуацията и да предприемете нужните действия. Приятелката ти е все още зависима и може би плаха и ти си тозе, според мен, който трябва да я убеди в чувствата си, в нейните също. Ако базирате скритата си връзка на предположения, едва ли нещо хубаво ще ви се случи. Но щом и двамата си мислите подобни неща, значи може би имате основание за това. Може би всъщност тези хора не са чак толкова безобидни, колкото ги описваш. Незнам. Но да докажеш сероизните си намерения криейки се, не е най-умният подход. Така или иначе ще разберат, колкото по-рано, толкова по-добре за вас и вашите отношения.

И нещо друго от личен опит искам да ти споделя- забраненият плод е най-сладък. Мисля, че тогава често хората подлъгват себе си и да имате нормална връзка може да разкрие всъщност истината за нея. Както стана при мен- докато се криехме, бях лудо влюбена; когато разкрихме връзката и отношенията ни поеха по нормалният път, осъзнах и почувствах, че всъщност това не е любов. Дано при теб да е обратното.

Успех!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо лъжете хората?Та тя е само на 18!Има още какво да види от живота и едва ли това ще е единствената и любов.Колкото по-късно разбере тя това,толкова по-зле и за двамата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се присъединя към Иво,тя има време пред себе си.

А с кого ще реши да бъде въпреки всичко,решението

е в нейни ръце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да живота е пред нея, но не е невъзможно и това момче да е нейният живот.А това, че ще вижда тепърва още много от живота си, защо да не го види с любовта на живота си.Момчето е по-голямо и надявам се по-уравновесено т.е. ще и дава повече сигурност за несигурното бъдеще.Не познавам нито единият от двамата, но щом пише "Немога да мисля за нищо друго само това ми е в главата дайте ми съвет как да постапя какво да направя не изкам да я загубя не мога без нея " значи държат един на друг и се обичат, а щом има любов другото не е много важно. Много хора си казват още ми е рано, ще намяря друг/а, но после се обръщат назад и виждат, че са пропиляли младостта си в лутане, и с неподходящите хора, а вече е късно да си върнат човека до себе си.Не се страхувайте да сте с един човек, ако сте сигурни, че не може да живеете без него, няма смисъл от това да се колебаете, но ако се замисляте значи трябва да още търсите любовта си !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да живота е пред нея, но не е невъзможно и това момче да е нейният живот.А това, че ще вижда тепърва още много от живота си, защо да не го види с любовта на живота си.Момчето е по-голямо и надявам се по-уравновесено т.е. ще и дава повече сигурност за несигурното бъдеще.Не познавам нито единият от двамата, но щом пише "Немога да мисля за нищо друго само това ми е в главата дайте ми съвет как да постапя какво да направя не изкам да я загубя не мога без нея " значи държат един на друг и се обичат, а щом има любов другото не е много важно. Много хора си казват още ми е рано, ще намяря друг/а, но после се обръщат назад и виждат, че са пропиляли младостта си в лутане, и с неподходящите хора, а вече е късно да си върнат човека до себе си.Не се страхувайте да сте с един човек, ако сте сигурни, че не може да живеете без него, няма смисъл от това да се колебаете, но ако се замисляте значи трябва да още търсите любовта си !!!

Доколкото разбирам той държи на нея,за момичето нищо не се казва,а и не може да се каже,защото само тя знае какво иска...или по-точно и тя не знае какво иска

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изкам да благодаря на всички за мненията които оставихте.Всеки един от вас е преживял нещо подобно или е попадал в такава дилема какво ще стане и дали ще се случи наи лошото.Тя е още малка разсаждава нетрезво понякога.Наистина и предстоят много неща които да види и да и се случат от тук на сетне знам го и аз сам минал по този пат всеки го е минал.Колкото до това дали тя ме обича мога да кажа с усмивка ДА ОБИЧА МЕ и сам сигурен в това убеден сам много сам щастлив с нея като никога до сега.Говорихме с нея дали да кажем на родителите и,но тя изка да мине още малко тогава да ги подготви поне малко за това страх я е,че ще ме загуби както и аз.Аз сащо сам на мнение,че трябва да си кажем,но немога да не се саобразя и с приятелката ми тя изка още малко и така ще баде още малко.Като някои престапници сме така се крием дори незнаем каде да излезнем и в малкото пати когато имаме време за нас.Благодаря отново на всички които споделиха мнението си с мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре още сега изясни какво е отношението на родителите и към теб, за да не си причиняваш бъдещи неприятности както на теб така и на момичето, което казваш, че обичаш...

Поговори с родителите и достатъчно голям си ...Това ще е в твой плюс ще те вземат на сериозно иначе рискуваш да изгубиш тяхното доверие, а и родителите винаги влияят на момичатата особенно като са по-малки...а тя е малка...но ти си избрал нея значи отговорността ти става по-голяма...Така, че те насърчавам да говориш с родителите и...За товое и нейно добро е и ако наистина я обичаш...няма да искаш тя да застава срещу родителите си...не вярвам да искаш конфликти и неприятности?!Но ти си решаваш....от решението ти обаче зависи и бъдещия ти живот ...така, че ти си на ход!Успех!

Изкам да благодаря на всички за мненията които оставихте.Всеки един от вас е преживял нещо подобно или е попадал в такава дилема какво ще стане и дали ще се случи наи лошото.Тя е още малка разсаждава нетрезво понякога.Наистина и предстоят много неща които да види и да и се случат от тук на сетне знам го и аз сам минал по този пат всеки го е минал.Колкото до това дали тя ме обича мога да кажа с усмивка ДА ОБИЧА МЕ и сам сигурен в това убеден сам много сам щастлив с нея като никога до сега.Говорихме с нея дали да кажем на родителите и,но тя изка да мине още малко тогава да ги подготви поне малко за това страх я е,че ще ме загуби както и аз.Аз сащо сам на мнение,че трябва да си кажем,но немога да не се саобразя и с приятелката ми тя изка още малко и така ще баде още малко.Като някои престапници сме така се крием дори незнаем каде да излезнем и в малкото пати когато имаме време за нас.Благодаря отново на всички които споделиха мнението си с мен.

Колкото повече отлагаш толкова повече губиш...родителите и ще питат от колко време се срещате няма начин...Родителя гледа какво е най-добро за детето му...дори и да сгреши родител, пак знае че иска най-доброто за детето си...

Не прави грешката на мълчание...В това само губиш...А за приятелката ти е нормално да иска да чакате, ако зависи от нея, тя никога няма да каже на родителите си...едно защото не е зряла, не е готова да поема отговорности и да покаже, че е голям човек...То ти покажи, че си зрял на родителите и...поговори пак и с нея...и и кажи, че отлагането само прави нещата по-сложни...а не ги решава...Добре е да се решат тези неща, но от теб зависи ти си по-зрелия...не отлагай може да ти струва скъпо...

Доколкото разбирам той държи на нея,за момичето нищо не се казва,а и не може да се каже,защото само тя знае какво иска...или по-точно и тя не знае какво иска

Иво, тя не може да знае какво иска...няма как просто да знае не е била отговорна за нищо до сега нормално е...Аз за това не си изказвам личното мнение за такива връзки!

Момичето реално не знае какво иска щом мисли, че може да скрие от родителите си това и отделно не може да застане и да каже, аз искам това независимо дали ще получа одобрението Ви, аз знам, че това е добро за мен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще си позволя едно мнение,ако любовта не издържа

атаките на близки и роднини, дали това е човека,с който искаме да сме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Ми според мен трябва да им кажете щом твърдищ че те те приемат и харесват невярвам да направят проблем, но то при всеки е индивидуално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми според мен трябва да им кажете щом твърдищ че те те приемат и харесват невярвам да направят проблем.

Да те са големи хора, а и при това дъщеря им никак не е малка.Примерно аз казах на моите родители, че излизам със сина на най-добрия приятел на баща ми (който нашите много харесват) и те не възразиха изобщо.Той е на 23, а аз на 16, но това не беше проблем за родителите ми.Така че няма смисъл да се криете, това децата го правят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 25,а приятелката ми е на 18

Предлагам ти да си трайкаш, докато тя стане на 25, а дотогава, я камилата, я камиларя. Плюс това има реална опасност, да загубиш и нея, и работата си. cool.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

За любовта няма граници ;) Това, че родителите и са ти шефове е малко притеснително, ако разберат това да не повлияе на работата ти, но нали казваш , че те харесват - значи те познават и знаят, че си добър човек. Нека приятелката ти да им каже, че иска да ги запознае с някой, ако се съгласят просто отидете в тях и им кажете, че сте заедно и ги питайте имат ли нещо против. Надявам се да не възразят. А това, че е ученичка не означава, че не трябва да си има приятел ;) Ужасно е да ви се налага постоянно да се криете, за това по-добре говорете с тях и им кажете, ако не са старомодни предполагам ще ви разберат, а и все пак любовта е важна, не годините :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
Аз ще си позволя едно мнение,ако любовта не издържа

атаките на близки и роднини, дали това е човека,с който искаме да сме.

Смирена, много е приятно да видя човек който вярва още на подобни неща, само детотази любов за която говориш съществува само в нашите представи и в сериалите. Дано пък ти да я срещнеш и да е споделена за това говоря, защото .... разочарованието понякога убива душата.

Редактирано от dareto (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зная, че съм права, а аааааааааааа...

Забравих отговора на въпроса, а той е "НЕЕЕЕЕЕ"

Роднините винаги печелят битката, макар и понякога по-късно !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Роднините винаги печелят битката, макар и понякога по-късно !

Не винаги печелят битката, но може би в повечето случаи...Или просто понякога!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не винаги печелят битката, но може би в повечето случаи...Или просто понякога!

Стига с тоя песимизъм-не се ли умори от песимизъм

:wors:

Познавам един такъв - да взема да ви запозная - да си ревете заедно

sad.gif

Любовта е способна на всичко

Тя затова е и Любов

Защото може да побеждава

;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любовните "партенки" тук май нямат край :) !Или той е по-голям,или тя е по-богата,или някой от двамата е "звезда" от шоубизнеса!А ние обикновените хора къде оставаме???Аз например съм влюбен в комшииката (Сиика),ама и двамата сме си обикновени,без пари и слава и никой няма да ни отчете.Баси мъката :wors: !А за нас има ли бъдеще???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любовните "партенки" тук май нямат край :) !Или той е по-голям,или тя е по-богата,или някой от двамата е "звезда" от шоубизнеса!А ние обикновените хора къде оставаме???Аз например съм влюбен в комшииката (Сиика),ама и двамата сме си обикновени,без пари и слава и никой няма да ни отчете.Баси мъката :wors: !А за нас има ли бъдеще???

Има,има-бъдеще-със Сийка

Не плачи и ти

Действай

cool.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тоя песимизъм-не се ли умори от песимизъм

;)

Познавам един такъв - да взема да ви запозная - да си ревете заедно

sad.gif

Любовта е способна на всичко

Тя затова е и Любов

Защото може да побеждава

:)

Мила, това са неща от реалния живот!

Запознай ме, може пък да стане весел човека?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване