Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

От доста време обсъждаме с приятели и познати и търсим такова чудо, което наистина да работи и то надеждно. Навремето имаше (то и сега го има) един сайт http://cellebrum.com/, но там регистрацията изтича след месец и после наново, с нов мейл. Та споделете за работещи и изпробвани сайтове за СМС-си до Глобул. Причината е, че много скоро ще минавам при "конкуренцията" и ще трябва да уведомя абонатите на Глобул за новия ми номер :) Благодаря предварително на отзовалите се.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 65
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

От доста време обсъждаме с приятели и познати и търсим такова чудо, което наистина да работи и то надеждно. Навремето имаше (то и сега го има) един сайт http://cellebrum.com/, но там регистрацията изтича след месец и после наново, с нов мейл.

Та споделете за работещи и изпробвани сайтове за СМС-си до Глобул. Причината е, че много скоро ще минавам при "конкуренцията" и ще трябва да уведомя абонатите на Глобул за новия ми номер  :)

Благодаря предварително на отзовалите се.

<{POST_SNAPBACK}>

Появи се едно ново: http://www.vazu.com, което работеше до вчера и после започна да излиза надпис, че в момента ъпгрейдвали услугите си и скоро пак щели да са на линия. Има много странна регистрация - иска ти IMEI кода на телефона, идея си нямам защо... Редактирано от kamelot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми cellebrum би трябвало да ти свърши работа, ако искаш само да уведомиш хората за новия ти номер.Пробвал съм и SMS Gate и успях да пратя СМС на ГлоБул обаче това стана само веднъж и после не успях да го накарам пак. Иначе Cellebrum е доста надеждно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми cellebrum би трябвало да ти свърши работа, ако искаш само да уведомиш хората за новия ти номер.

Пробвал съм и SMS Gate и успях да пратя СМС на ГлоБул обаче това стана само веднъж и после не успях да го накарам пак. Иначе Cellebrum е доста надеждно.

<{POST_SNAPBACK}>

Както споменах в първия си пост, имах проблеми с този сайт защото от една страна ми изтече регистрацията и трябваше да си създавам нов мейл, от друга страна ми правеше проблеми и не се получаваха повечето СМС-си.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.sms.ac - ама трябва да си направиш регистрация /къде дават току-така/ и то за 2 СМС-а на ден...а ти предполагам имаш повече от двама познати на които да съобщаваш. Но все пак е некво решение, макар и непълно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрия сайт, който съм ползвал напоследък е vazu.com. Sms-ите не пристигат моментално, но все пак е доста по-бързо от cellebrum.Пък и доколкото знам няма ограничение на броя sms-и.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време vazu.com работеше без грешка (е почти...SMS_ите не пристигаха през ноща). Но сега, не мога да се логна Публикувано изображение . Vazu Click, обаче си бачка- като маркирам текст безпроблемно ми го праща като SMS (аз съм към МТел).

Сellebrum пък неще да направи нова регистрация- когато натисна бутона "Изпрати", ми дава грешка, а после като пробвам нова регистрация с мейла от предната, ме уведомява, че мейла вече е посочен от друг потребител Публикувано изображение , а мейл така и не праща.

Редактирано от tzwaro82 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравей Tragedy!

В момента има наистина много сайтове (чужди), които могат да изпратат СМС до глобул но за сажаление повечето не си заслужават защото често имат някакви тъпи ограничения като например само 2 смс и т.н.

Двата сайта които си остават най-дорби са vazu.com и cellebrum.com като 2рия ти разрешава да ратиш 500 смс-а само с 1 регистрация. :)

Лично аз ще те посъветвам да си изтеглиш една малка програмка която ще ти спести много време като избегнеш влизането всеки път в сайта. Благодарение на нея можеш да изпрашташ смс-и без да влизаш в саитовете всеки път, да направиш списак с хората на които изпращаш наи-често, може да изпраща смс-и до м-тел, а също и до мобифони. изтегли си последната версия от тук

Успех! :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей Tragedy!

В момента има наистина много сайтове (чужди), които могат да изпратат СМС до глобул но за сажаление повечето не си заслужават защото често имат някакви тъпи ограничения като например само 2 смс и т.н.

Двата сайта които си остават най-дорби са vazu.com и cellebrum.com като 2рия ти разрешава да ратиш 500 смс-а само с 1 регистрация. ;)

Лично аз ще те посъветвам да си изтеглиш една малка програмка която ще ти спести много време като избегнеш влизането всеки път в сайта. Благодарение на нея можеш да изпрашташ смс-и без да влизаш в саитовете всеки път, да направиш списак с хората на които изпращаш наи-често, може да изпраща смс-и до м-тел, а също и до мобифони. изтегли си последната версия от тук

<{POST_SNAPBACK}>

При мен не се получи врътката с таз програмка Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен не се получи врътката с таз програмка  Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Кое точно не се получи?

Програмата се инсталира много лесно... после просто въвеждаш усер и пасс (който вече си получил като си се регистрирал на сайта) и готово. После при всяко ново стартиране вече програмата си понми усера и пасса и не е нужно пак да ги вавегдаш.... добави си номерата към които най-често пращаш и тя и това ще запомни.

Аз от както я ползвам само пиша смс-а натискам сенд и си я оставям таскбара (за да се изпрати смс-а понякога лагват самите сайтове)

Редактирано от Spursy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За инсталацията нямаше никакъв проблем, но не пожела да прати смс-а, пробвах я няколко пъти, предполагам, не в програмата е бил проблема де

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За инсталацията нямаше никакъв проблем, но не пожела да прати смс-а, пробвах я няколко пъти, предполагам, не в програмата е бил проблема де

<{POST_SNAPBACK}>

През целебрум ли пращаш?

Понякога самия сайт както казах бави съобщението... когато например пратих на приятелката ми веднъж тя го получи с 40 мин закъснение, а друг само с 10 мин.

То когато пратиш и от самия саит пак понякога не става Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
През целебрум ли пращаш?

Понякога самия сайт както казах бави съобщението... когато например пратих на приятелката ми веднъж тя го получи с 40 мин закъснение, а друг само с 10 мин.

То когато пратиш и от самия саит пак понякога не става Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Ами сори, явно е станало, чрез cellebrum.com, ама то другата комуникация не е на ниво ;) повреда е в моя телевизор.

Благодаря ти за бързата реакция и пак извинявай Публикувано изображение посипах си вече главата с пепел

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей Tragedy!

Двата сайта които си остават най-дорби са vazu.com и cellebrum.com като 2рия ти разрешава да ратиш 500 смс-а само с 1 регистрация. :)

<{POST_SNAPBACK}>

Искам да ти благодаря най-искрено за програмата и за информацията. При първа възможност ще пробвам и се надявам всичко да се получи.

Благодаря още веднъж. :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Здравейте хора, позачетох се във статията и реших да добавя и своя коментар. Относно https://www.vazu.com/ преди сайта беше просто перфектен, тъй като нямаше каквито и да било ограничения в броя на СМС-ите, но в момента на регистрация дава 10 кредита, втора регистрация напрактика е невъзможно, защото при регистрирането изисква серийния номер на телефона и го логва тоест 1 телефон = 1 регистрация, мога да ви предложа една интересна алтернатива:

http://infan.ru/send/

Но разбира се и тук има уловка, но тя се състои в следните неща:

1-во не е необходима регистрация

2-ро за да пратите СМС е необходимо телефона на когото изпращате да бъде активиран!!! Това става като от номера на когото ще искате да изпратите смс се изпрати на сервизния телефон на сайта един смс (може и празен, може и с какъвто и да било произволен текст), с което един вид да се изрази съгласието, че искате да бъде позволено изпращането на смс-и от този сатй

3-то не е задължително лично човека на когото искате да изпратите смс да го изпрати този смс, дори може да не се изпрати от телефон, а през програма от рода на Clickatell, Yakoon, SMS Farm или каквото и да било друго място от интеренет, където е възможно вие да задете подателя на СМС (просто пишете телефонния номер като подател), така можете вие през интернет, да активирате хората на които желаете да изпращате СМС-и през този сайт

4-то СМС-ите от руския сайт са до 300 символа, което си е доста примамливо и няма никаква реклама в тях

5-то може да пращате СМС-и директно на кирилица (е разбира се сайта автоматично ги конвертира в латински букви, за да се запази големината от 300 символа)

6-то наличие на статус, във всеки един момент показва дали съобщението е изпратено или има проблем и то не може да бъде изпратено (това си е преимущество)

7-мо до сега не ми се е случвало никога да ми каже че СМС-а е изпратен, а него да го няма, а го ползвам от повече от година

Това е от мен, докато Глобул не пуснат услугата Mail to SMS безплатно ще е нужно да се правим на маймуни, щатото сайтове и програми за СМС бол, но всичко е платено и трябва да се залъгваме с 10-20 безплатни кредита, да търсим начини за множество регистрации и разни други шмекерии. Поста стана доста дълъг и се надявам да не отегча четящите, а смятам в малка притурка да сложа няколко имена на програми, които успешно изпращат СМС-и до Глобул, но разбира се предоставят само демонстрационни кредити, след изчерпването на които е нужно или да се купят нови или да се лъже програмата с нова регистрация:

ebsms

eMailSMS

EUCommSMS

sMsMasivo

Clickatell Messenger

Taledo

и още много други които съм ползвал преди време или тепърва ще открия

:rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Zyb е програма за двупосочни СМС-и, с нея могат да бъдат изпращани СМС-и към всички мобилни оператори в България (включително и Глобул), както и почти всички чуждестранни мобилни оператори, сайта е базиран в Дания, при регистраци от тук получавате 5 кредита (около 150 символа в СМС са един кредит, в зависимост от дължината на името при регистрация), без реклама и възможност за обратна връзка, ако бъде отговорено на СМС-а, съобразно настройките на програмата, отговорът може да бъде получен или в самата програма или да бъде препратен на мобилния телефон на регистриралия се в сайта. При логване в сайта, всеки може да увеличи броя на своите кредити, чрез покана на други потребители и след тяхната регистрация, всеки получава към своя акаунт, по още 5 кредита за всеки регистриран. При регистрация е необходимо коректно попълване на информационните полета и следва получаване на СМС с код за потвърждение на валидността на телефонния номер. След успешна регистраци и активация, всеки се логва с телефонния си номер в международен формат 359******* и избраната от него парола! Актуална версия на програмата може да се свали от самия сайт след логване на регистриран потребител от секцията Download или от този линк:

Пълна инсталация на версия 1.0

П.П.: програмата лесно може да се преведе на Български език, като за целта е нужно в инсталационната директория на програмата, в Language да се създаде нова папка Bulgarian, да се копира някой от чуждоезичните преводи - language.ini(Английски или Датски, съобразно езиковите познания Публикувано изображение ) и командите се преведат на български език, да се запазят промените. След рестарт в програмата ще се появи възможност за избор на новосъздадения превод от опцията Settings - Language

Ако някой желае може да се обърне лично към мен и ще му изпратя преведен от мен езиков файл (ако не му се занимава с превода или не съм успял да обясня достатъчно добре, как да стане това). Дано съм бил полезен поне на някого. Успех!

Редактирано от Rub4o (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Когато на някой му се наложи да прати от интернет по принцип използва Mtel.bg Но има и други сайтове, койте са по удобни например и броят на съобщенията е неограничен например : smsbg.net За разлика от М от тук могат да се изпращат съобщения до глобул, а другото предимство е че съобщението може да е дълго до 160знака(при М максималната дължина е 100).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

smsbg.net

Ползват Mail to SMS и едва ли може да се нарече удачно използването му към Глобул, тъй като на всички е известно, че при тях прябва да си платиш за да прочетеш такъв СМС (да върнеш СМС с Y на 1552), плюс това всеки който иска да праща дълги СМС-и към М-тел може да го направи директно от пощата си, с гореспоменатата функция Mail to SMS, а иначе за съобщения към Глобул (в рамките на 158 символа), може да видите постовете ми по-горе

infan.ru/send

300 символа в СМС, като написаните на кирилица съобщения автоматично се трансформират в аналога им в латински букви, уловката обаче е, че за да се прати СМС, телефона на когото изпращате СМС от сайта, трябва да е дал съгласието си за това, чрез изпращане на СМС на +79138977777, има също така и ограничение в дневния брой изпратени СМС-и от IP адрес, не е нужна регистрация или нещо друго.

"Для того чтобы разрешить прием сообщений на свой телефон, абонент должен послать с него 1 раз SMS-сообщение с любым текстом на наш номер +79138977777. После отправки в течение 1-2 минут номер активируется. Уведомление об активации не высылается."

Естествено това може да стане и не от телефона, а чрез програма или сайт за СМС-и който позволява подателя да избере телефонния номер, от който ще бъде изпратен СМС-а, тоест примерно с Clickatell да се активират няколко телефонни номера и след това да се изпраща безпроблемно от руския сайт.

Ето и още няколко действащи за момента сайтове за СМС към Глобул (тъй като те са проблематичните в изпращането на СМС-и):

http://www.playtxt.net/

http://www.2chatter.com/

http://communicator.clickatell.com/

https://www.intellisoftware.co.uk/account/logout.aspx

http://mobile.mikamedia.net/index.php?content=register (изисква само верен email)

http://www.amstelcast.com/engine.asp?

http://www.textalert.com/t3/default.asp (изисква само верен email)

https://www.vazu.com/

http://www.surem.net/main/index.asp

http://www.textagroup.com/

П.П. Естествено от всички изброени сайтове, може да се вземе определен брой демонстрационни кредити след регистриране, а след изчерпването им или трябва да се закупят такива или да се прави нова регистрация на нов Email или друг GSM номер. Всеки един сайт дава различен брой кредити, който се интересува, може да посети и разучи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

http://sms.t-ezer.com/

150 СМС-а на месец по 110 символа всеки! Честито на печелившите!

Изисква задължително верен телефон на който изпраща паролата, логването става с телефонния номер в международен формат и изпратената като СМС парола. Паролата може да бъде променена след логване, но може да бъде само 8-цифрена парола.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://sms.t-ezer.com/

150 СМС-а на месец по 110 символа всеки! Честито на печелившите!

Изисква задължително верен телефон на който изпраща паролата, логването става с телефонния номер в международен формат и изпратената като СМС парола. Паролата може да бъде променена след логване, но може да бъде само 8-цифрена парола.

<{POST_SNAPBACK}>

Супеееееер! Много готино, и смс-ите пристигат веднага! :hush:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това е супер сайт, дано да се задържи повече време ПП сайта е толкова бърз, че смс-а го получавам, преди страницата ми да се е рефрешнала!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване