Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

това е супер сайт, дано да се задържи повече време

ПП сайта е толкова бърз, че смс-а го получавам, преди страницата ми да се е рефрешнала!

<{POST_SNAPBACK}>

Супер сайт, който може ловко да ви събира личната информация :bye:

Никъде не прочетох, че авторите поемат отговорност да не я разпространяват.

В download.bg имаше някаква програма за СМС-и, която си вървеше в комплект с троянски кон...

Съветвам ви да проверявате източника преди да му се доверите!

П.П. Това важи и за другите линкове.

Редактирано от Q-tech (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 65
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Точно този сайт единствените лични данни които изисква са телефонния номер в международен формат, коректно попълнен, за да изпрати на него паролата! Скоро се очаква да бъде пуснат и Месинджър за изпращане на СМС-ите от самото РС.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rub4o под лична информация имах в предвид телефонния ти номер и СМС-ите които изпращаш! Защото в един хубав момент ще почнеш да получаваш СМС реклами от Тайван (примерно) в 3 часа посред нощ и ще разбереш, колко е важно да не споделяш такива данни с всеки :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rub4o под лична информация имах в предвид телефонния ти номер и СМС-ите които изпращаш!

Защото в един хубав момент ще почнеш да получаваш СМС реклами от Тайван (примерно) в 3 часа посред нощ и ще разбереш, колко е важно да не споделяш такива данни с всеки :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

Е ти направо ме разби!!! Досега съм си направил над 100 регистрации в такива сйтове!!! Не си спомням да съм получавал рекламни смс-и, а ако даже и да е имало такива случаи те са били сигурно единични, щом и досега не си ги спомням! Виж обаче, получавал съм редовно смс-и с които ми се извиняват че сайта примерно няма да работи от някоя до някоя дата или че смс гейта им ще се ъпгретва и няма да могат да се изпращат съобщения няколко часа! Само така Rub4o!!! Продължавай да радваш хората поне докато от Глобул не се решат да си пуснат свой ГЕЙТУЕЙ. Ама като ги знам какви са стиснати, сигурно ако го направят ще е нещо като услугата им Мейл2смс :hush: Или казано накратко: "Потребител едикойси се опитва да ви изпрати смс от WEB страницата на Глобул! За да го получите отговорете с "Y" на този смс" :clap:

Повечето такива сайтове с рекламна цел стартират безплатно и после се комерсиализират! Мога да дам мнооого примери (Rub4o знае) , но дано с този сайт не стане така!!! Така, че дайте да не се правим на много умни а се възползваме от това което ни се предоставя безплатно, въпреки презумпцията, че нямало безплатен обяд :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече е факт и нова версия на SMS програмата на Жеко Янев

version 3.0.0.1

Който я има може да се ъпдейтне или да си я свали от тук: SMS 3.0.0.1

Редактирано от Rub4o (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарско.. наистина изпращането на смс-и към Глобул е проблематично :yanim: . Като се скръндзят да го направят официално през сайта си.. както Mtel така ще е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От този линк може да се регистрирате много лесно и много бързо. Получавате по 5 смс-а на мобилен номер. Ако препоръчате на ваши приятели и ако те се регистрират получавате още по 5 смс-а за всеки от тях.

Изпраща веднага и без засечки. Смс-а се получава от номера, от който сте се регистрирали.

Ето го и линка:

http://zyb.com/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Смс-а се получава от номера, от който сте се регистрирали......

За този линк вече многократно е писано дори и в този форум!!! Даже и подписа на RUB4O е обвързан с линка!! Но се включвам за да ти кажа че не си прав в твърдението си което цитирам!!! СМС-а не се получава от номера с който си се регистрирал, а от номер започващ или с +45....... или с +46.......

Въпреки това обаче получателят на смс-а може да ти отговори и ти да прочетеш отговора или в програмката (която се сваля от сайта) или дори на собственият си GSM (след подходящи настройки на програмката) Публикувано изображение Поздрави!!! :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От доста време насам ползвам e-call.ch или smspro.search.ch - един SMS на седмица, но ако си направите няколко пощи за регистрация и няколко регистрации после, са напълно достатъчни. Получава се от номера, който изпишете в полето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://sms.t-ezer.com/

150 СМС-а на месец по 110 символа всеки! Честито на печелившите!

Изисква задължително верен телефон на който изпраща паролата, логването става с телефонния номер в международен формат и изпратената като СМС парола. Паролата може да бъде променена след логване, но може да бъде само 8-цифрена парола.

<{POST_SNAPBACK}>

Да обаче вече не могат да се пращат смс-и към българси оператори!

Или поне на мен ми излиза такова съобщение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е уви и това е доста жалко, надявам се да е временно явление, за сега ZYB и infan.ru продължават да изпращат. Ще чакаме развите да видим дали отново ще бъде подновено изпращането на СМС към България от t-ezer

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет от Варна. Реших да се включа с един саит за смс-и към Глобул. www.neemasms.com От Бахрейн. Индииски смс център. 10 смс-а на регистрация . Активацията на акаунта става чрез посочване на верен мобилен телефон (изписва се без 00 или +). Email-a може да не е верен. За да си направите повече от 1 регистрация трябва да си смените номера от user area - edit profile със някакъв фиктивен (например английски номер 4477123456)след което може да си регистрирате истинския номер отново. Понякога се бавят няколко минути смс-ите но винаги пристигат. Сигурен съм че пичовете от Бахрейн ще се усетят скоро но докато стане това предлагам да ги подложим на един солиден смс трафик към България;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....Сигурен съм че пичовете от Бахрейн ще се усетят скоро но докато стане това предлагам да ги подложим на един солиден смс трафик към България:cheers:

<{POST_SNAPBACK}>

Оооо, смятай че вече са подложени Публикувано изображение

п.с.- Искаш да им го върнеш май на Арабюхите или само така ми се струва Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Здравейте хора! :yanim: Бих искала да ви попитам нещо за тоя сайт zyp.com. Пише че първите 5 СМС са безплатни. А по-нататък как можем да изпращаме СМС. Трябва ли всичко да се плаща или има и друг начин? :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте хора! :)  Бих искала да ви попитам  нещо за тоя сайт zyb.com. Пише че първите 5 СМС са безплатни. А по-нататък как можем да изпращаме СМС. Трябва ли всичко да се плаща или има и друг начин?  :)

<{POST_SNAPBACK}>

След като човек се регистрира и логне в сайта ако се загледа малко по-добре ще отгрие в горната част следната секция - Earn free SMS след като се кликне в нея се отваря меню в което е Tell a friend - and get loads of free SMS! под който надпис има линк който изглежда по подобен начин:

Your personal Tell-A-Friend link is: http://zyb.com/?friend=359телефона

и получаваш по 5 кредита допълнително към акаунта за всеки регистриран от линка с твоя телефонен номер.

Нищо сложно, само човек трябва малко да се зачете!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали от Глобул от край време обещават да се пускат SMS-и от страницата им? Последно казаха за края на това лято, а регистрации можело само от абонати на Глобул да се правят ... т.н. ?? Някаква идея какво стана и с тази мистерия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали от Глобул от край време обещават да се пускат SMS-и от страницата им?

Последно казаха за края на това лято, а регистрации можело само от абонати на Глобул да се правят ... т.н. ?? Някаква идея какво стана и с тази мистерия?

<{POST_SNAPBACK}>

От две години все излиза по някой представител или пресаташе на Глобул пред някоя медия - вестник, радио, или някое електронно издание, в което се раздават щедри обещания, явно с маркетингова цел, за повишаване на продажбите и обнадеждаване на изтормозените им клиенти, които все още не са се предали и се правят на маймуни да търсят разни чужди демо сайтчета за изпращане на СМС-и през интернет. Факт е че до сега аз лично съм чел поне 4-ри статии, при това на реални хора от средите на Глобул, публикувани в Стандарт, 24 Часа, Труд и последно в електронното издание на News BG, в които се обещава до месец два да бъдат пуснати безплатни СМС-и през сайта им. Ако си спомняте голяма агитационна кампания бяха започнали хората от Глобул, с цел да ни убедят, че това ще се случи, след като беше казано, че се пише нов интерфейс на сайта им, сайта се появи, след това излезе ново обещание, че до седмица две ще бъде написана и новата секция за СМС-и, обаче от пускането на обновения сайт мина доста време, вече повече от година, но СМС-и така и не видяхме. Аз вече не вярвам нито на обещанията им, нито на изказванията им, нито на слуховете които се носят, претръпнах в очакване да направят нещо реално за своите клиенти, явно нямат особено уважение към тях, щом си позволяват толкова безцеремонно и нееднократно да пускат подобни лъжи в публичното пространство, при това официално и чрез оторизирани хора от фирмата.

Повече не мисля да коментирам, оставям размишленията за вас .............

Редактирано от Rub4o (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи и ZYB SMS спря да изпраща съобщения, надявам се да е временно, от Support отговора им е следния: Dear user, This is to inform you that due to some unavoidable reasons ZYB SMS service will not be available till further notice. Your account will not be active during this time. We regret any inconvenience in this regard. We will appreciate your support & cooperation. Best Regards, ZYB Support Да се надяваме, че все пак услугата ще бъде възстановена в скоро време, защото чрез покана на познати, човек лесно можеше да си натрупа доста кредити в сметката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СМС-и от Глобул

http://my.globul.bg/

Доживяхме!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малък мой коментар относно БЕЗПЛАТНИТЕ СМС-и на ГЛОБУЛ (крадците) Такааааа, честито аз съм на В-Conect след изпращането на 10 СМС-а от така наречениет БЕЗПЛАТНИ, защото и аз повярвах че са безплатни, сметката ми мистериозно за 15 мин намаля от 5,47 на 4,30, но уви докато чакам да ме свържат с оператора, ми падна батерията, лошо им се пише когато успея да се свържа и поискам обяснение къде са ми отишли парите??? Успях да се справя с падналата батерия (вкъщи всички са на Глобул, взех телефона на майка ми, откровенно афектиран, много изнервен и ядосан), позвъних на оператор, след ново порядъчно чакане от 2-3 мин под звуците на досадните им реклами успях да се свържа и последва 12 минутен разговор към оператор и след детайлна проверка на всеки един от хората на които съм изпратил СМС през сайта на Глобул, ми беше заявено че това не би трябвало да бъде така, да ми се вземат кредити от картата, споделих че не съм единствения който е ограбен от тях и за всички вас при които се е получило същото нещо, получих уверение че това се дължи на някакъв софтуерен дефект и ще бъде отстранен своевременно и ще бъдат уведомени техниците от Глобул и ще ми бъде възстановен отнетия кредит. Надявам се това да бъде факт защото съм си малко устат и утре ще цъфна в първия срещнат офис на Глобул и ще си остоявам правата и там ако това не бъде сторено, съветвам и други които са имали този проблем да не си траят а да си направят труда и да звъннат на оператора за да им стане ясно че ние не сме добитък, техни клиенти и имаме своите права които ще отстояваме!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невероятно но факт! 1-во Днес изпратих нови 10 СМС-а с опция изпращане от моя телефонен номер и не последва намаление на сметката ми (с B-Conect съм) 2-ро Днес вечерта ми беше възстановен кредита по сметката от 4,30 до 5,90 Съветвам ако и при други хора се е появил въпросния проблем с таксуване на БЕЗПЛАТНИТЕ СМС-и да си направят труда и да се обърнат към Операторите за да се опитат да си възстановят неправомерното таксуване. При мен това даде резултат, въпреки че ми костваше и излишни и допълнителни нерви. Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невероятно но факт!

1-во Днес изпратих нови 10 СМС-а с опция изпращане от моя телефонен номер и не последва намаление на сметката ми (с B-Conect съм)

2-ро Днес вечерта ми беше възстановен кредита по сметката от 4,30 до 5,90

Съветвам ако и при други хора се  е появил въпросния проблем с таксуване на БЕЗПЛАТНИТЕ СМС-и да си направят труда и да се обърнат към Операторите за да се опитат да си възстановят неправомерното таксуване. При мен това даде резултат, въпреки че ми костваше и излишни и допълнителни нерви.

Поздрави!

<{POST_SNAPBACK}>

Съмнявам се това да се дължи на "софтуерен дефект", по-скоро е политика от страна на Globul, разчитайки че не всички абонати на B-conect ще се обадят да проверят защо им намалява кредита от "безплатните" SMS-и.

Аз съм на основната програма и досега не са ми взели пари за изпращане на съобщения от сайта (при избор на опция да получавам отговорите на моя номер).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен проблемът беше друг. Регистрирах се в сайта на GloBul съвсем чинно, пратих sms-че на цена от 0,22 лв., получих си паролката и си се reg-нах. След което пратих само един единствен пробен sms, който пристигна веднага, без да ми се отнемат пари от кредита (аз също съм с b-connect). Смених си паролата, защото временната беше безумна комбинация от цифри и букви и излязох от сайта. На следващия ден ми се наложи да пратя sms, обаче в продължение на около един час не можах да се log-на в скапания сайт: "Достъпът е отказан!" Два дни поред беше така, след което днес, по незнаен за мен начин успях да си вляза в account-а и да пратя sms. За момента услугата е толкова бъгава, че просто не може да се разчита 100% на нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване