Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Изтрих нещо и се промени визуализацията на Windows

Препоръчан отговор

Моля да ми помогнете в разрешаването на един проблем, който си създадох преди около два часа и не съм наясно какво точно се случи и как да го поправя.Исках да освободя пространство в диск D и C и вероятно съм изтрила нещо по погрешка.Компютъра се рестартира след което имаше промяна в големината на иконите по десктопа и всичко излиза на екрана с по голям размер а страничната движеща се лента (тази с която придвижваме страницата надолу и нагоре) се движи изключително бавно и вълнообразно.Съжалявам за непрофесионално зададения въпрос и обяснения , но някой може ли да ми каже какво точно съм изтрила и как да го оправя.Благодаря предварително за отговора

П.П Оправих големината на изображенията, но не това е проблема

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-верояно си изтрила видео драйера. Свали си най-новата версия от интернет и го инсталирай. Ако не можеш да го намериш кажи каква ти е видео картата, за да ти дадем линк

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-верояно си изтрила видео драйера. Свали си най-новата версия от интернет и го инсталирай. Ако не можеш да го намериш кажи каква ти е видео картата, за да ти дадем линк

Благодаря ,че се отзовавате .Незнам каква е видео картата ми.Има ли друг вариант ?

Направих System Restore-не се получава

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си тази програма и ще разбереш каква е видео картата ти.След това влез в сайта на производителя директно от програмата,изтегли и инсталирай драйверите.

Редактирано от plokijuhyg (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето някой правила за напред:

-Не трий нищо в c : \ освен някой от програмите ти в Program Files които си сигурна че не ти трябват.

-Използвай CCleaner(Линк за иозтегляне,почисти всичко и оправи грешките).Ако не става пробвай да влезеш в CCleaner.com и да опиташ от алтернативните Download линкове.Големината е 2.6 MB

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като си почнала да работиш с компютър, научи са на началните неща поне, какви са ти компонентите, как се инсталират драйвери и т.н., иначе и да искаме да ти помогнем нема как.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами като си почнала да работиш с компютър, научи са на началните неща поне, какви са ти компонентите, как се инсталират драйвери и т.н., иначе и да искаме да ти помогнем нема как.

мдаммм иска се учене.Прстичко е но айде итегли си Bulgarian Interfrace Pack For XP поне компютъра ти ще е на български и ще го схващаш по-лесно.

И Ако не става си виж Help and support center дето е в старта.

А Драйвер означава нещо(КАТО ПРОГРАМА) което оправлява хардуер(което пък значи примерно уеб камера,тонколони и т.н.) как да работи и какво да прави.

Microsoft Help and Support

Редактирано от V2007 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване