Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Страницата на Стефчо Секс Машината

Препоръчан отговор

Смятам, че това трябва да стане пример за всички млади и не чак толкова млади уеб дизайнери, както и за всички момчета, които искат да си намерят някое гадже и то със 100%-това сигурност.

sexa6su.th.jpg

Ето и линка към сайта, за да видите това чудо на хакерството, както сам се изразява уеб мастъра на сайта - http://sexystefcho.hit.bg/

10x to Slammer за линка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен някой си прави мноо яка гавра с въпросното момче, то сигурно не знае, че са му качили снимката в нет-а. :stop:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:stop: браво на тоя , който е намерил сайта. Но все пак не ми се иска да вярвам , че съвременното младо поколение са такива идиоти :jeer: . Това доста прилича на някой пуберитетски майтап
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма такъв майтап тоя е по зле от мен на писане а на мен ми правите забележка за писането :bye: :jeer::stop:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна я видях тази страница , но найстина е Изкуство :P Интересно ми е кой се е изгаврил така с това момче ;) !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли момчето знае, че има такъв великолепен уеб сайт:P Иначе трябва да се съчувства наистина на тези, коиот са писали този текст. Аз на такива хора не бих писала повече от 1.5 по български език;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой май си е направил жестока шега с момчето!!! sad.gif

А за правописа-Може би е направено нарочно,за да го злепоставят още повече,не ми се иска да вярвам,че е от неграмотност!!! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май е по-добре да е шега, че от такива хакери кат него глава да те заболи ама пък тези дето са се изгварили евентуално не са хич цвете за мирисане! ohmy.gif:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горкото момче - то сигурно дори не знае за тоя майтап! :P Кой знае - сигурно много ще има да се чуди ,ако случайно попадне в това "гениално" творение и се види в нета ,без дори най-малко да очаква. ohmy.giflaugh.gif

Редактирано от regiii (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според мен някой си прави мноо яка гавра с въпросното момче, то сигурно не знае, че са му качили снимката в нет-а.  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Почти е сигурно biggrin.gif За правописните грешки... може би нарочно са го написали така да наблегнат на правописните възможности на въпросното момче.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте по другите форуми как пишат.

Учудва ме, че е написано на кирилица ... значи има напредък момчето.

А се вижда, че и хормона яко го друса.

Няма страшно, като мине пубертета ще се оправи. То и с други е така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че гаврата е супер гадна ако е такава де представете си че вие сте на неговото място гадна работа дано момчето не разбера за това нещо защото щом така се отнасят с него в нета представете си какво го правят в училище гадна работа ......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бях Bill Gates

billbio.jpg

щях да уговоря Стефчо Секс Машината да работи за мен и да оформи страницата на microsoft.com.Лично Памела Андерсън щях да му уредя за секретарка.

Това (х)акери, кракери-всичките в киреча.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

е-e-e голяма ралта?! То кой човек би си направил поща в loosers.com? Едва ли! 100% е гавра. Ама не се знай този който я е правл дали вярва, че сайта му е як ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...
Простаците не се изконсумирват.

Не само това, но Никой не ги забелязва... biggrin.gif

Редактирано от Leila_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване