Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

batkowoto

търся печка за баня

Препоръчан отговор

търся печка за баня, която да можа да бъде монтирана на стена и то в горната част.нещо от рода на духалка.Да е пригодена за много влажни помещения, като имате предвид какви са баните в панелките.Искам да я пускам 15-20 мин. преди къпане и след това да я изключвам.Не ми върши работа нещо от рода на конвертор, който да бъде постоянно включен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
търся печка за баня, която да можа да бъде монтирана на стена и то в горната част.нещо от рода на духалка.Да е пригодена за много влажни помещения, като имате предвид какви са баните в панелките.Искам да я пускам 15-20 мин. преди къпане и след това да я изключвам.Не ми върши работа нещо от рода на конвертор, който да бъде постоянно включен.

Точно такива има българско производство с два реотана във стъклени тръби за стена - около 2 киловата. Струва 25 лева. Имам я същата и така си седи от години.За такива помещения е наистина много добра.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Точно такива има българско производство с два реотана във стъклени тръби за стена - около 2 киловата. Струва 25 лева. Имам я същата и така си седи от години.За такива помещения е наистина много добра.

можеш ли да кажеш марка , защото и мене ме интересува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си купих печка от Практикер - 170 лв., с хубав дисайн и един куп програмки.заслужава си парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Delonghi HWB 5030 отговаря точно на твоите изисквания. В денси е около 120лв. Предназначена за работа във влажни помещения. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българските "Елба" вършат много добра работа, а и цената им е 25-30 лв. Не си заслужава да дадеш много пари за нещо, което ще се използва

само по 10-15 минути на ден и то само през зимата. Въпреки това всичко е въпрос на финансови възможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

73224.gif

Отоплителна печка за баня модел 73224

Предназначена за отопление на стайни и санитарни помещения, като се закрепва към стената. Нагревателите са два, разположени в кварцови тръби.

Захранване: 220 V

Обща мощност: 1600 W

Размери: 522 х 805 х 150 мм

Тегло: 1.54 кг

Възможност за превключване на мощността на 800 или 1600 W с помощта на превключвател.

Моделът е на "Елва" и струва 21 лв във всяка желазария.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние си купихме тази зима таква печка, таурус е и е 35 лв.Слага се на стена, реотаните са във стъклени тръби, купихме я от техномаркет.Аз лично съм доволна.Пускам ч преди да влезем и после си я спирам много е удобна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

http://mebelibg.com/a2/offers.asp?p=1482653&parent=3226

Не се чуди, ами купувай - от както я взех, всички се натискат да се къпят. Иначе съм с проточен нагревател и къпането през зимата беше малко изпитание на духа. След като бележките от женската част на семейството станаха нетърпими, се поразрових, проучих и се спрях на това. Не само, че не съжалявам, ами препоръчвам този модел на всеки. Хората са много коректни и до 2 дни ти я изпращат от където и да си. Първо мислих да я монтирам зад завесата - при душа, ама опитах на немокрещата се стена и така е по-добре, защото топли цялата баня равномерно. Освен това, когато температурата на водата от душа е по-висока от тази на въздушния поток и отоплителния уред е в пряка близост до теб, имаш чувството, че печката духа хладен въздух. То вече се позатопли, ама нали свикнахме с хубавото, още я караме на пълна мощност-10 минути преди влизането е банята са достатъчни. Ползвали сме какво ли не- от реотанните за стена до духалките за стая, но това е най-подходящо, според мен. Моделът е "EWT Clima 191TLS". Има и модели от същата марка с повече екстри- таймер за включване, термометър и т.н., ама за глезотийките ще си платиш повечко. Цветът в никакаъв случай не мога да определя като кремав (освен ако няма бял крем), а си е лъскаво - млечно - бял.

Редактирано от krasitop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...