Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

presinka12

Проблем със слагането на скин-ипбфрее.ком

Препоръчан отговор

Имам форум на ИПБфрее.ком Искам да сложа този скин "http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/5428/size/lg"но незнам как да стане това!Сигурна съм че този скин може да се сложи на такъв форум защото съм виждала ,не е същия скин но е пак тази версия!Моля ви помогнете ми!

Редактирано от presinka12 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, аз ли съм тъп или няма как да са съвместими...

"Compatibility: Invision Power Board v2.1"

Тия форуми на ipbfree позлват версия 1.3, защото тази версия на ipb е безплатна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да де ама то си пише че са 2.1--->Клик

клик

Не си единствения който се очудва но си е така.

А и видях такъв форум с подобен скин,но е затворен и няма как да попитам как става!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ohmy.gif

А я провери в админ панела за въпросната версия :huh: Не ми се вярва чак, че е 2.1...доколкото знам тя не е безплатна и едва ли биха ти я дали просто ейтака. А и като гледам първия шот пише Powered by IP Board v1.3 :)

Иначе за сикина - Влизаш в админ панела и от настройките на скиновете трябва да има опция за import skin set или нещо такова. От там качваш .xml файла и след това му дооправяш настройките. Доколкото си спомням беше нещо такова. Беше отдавна като слагах за последно скин на IPB форум и не си спомням всичко много ясно :angry:

Не знам дали тея фрии форуми предлагат тая възможност за добавяне на скин, защото доколкото знам има доста липсващи опции при тях :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре да приемем че не е 2.1 версията kak във този форум е сложен този скин?edelvais.ипбфрее.ком (понеже не може да се публикува)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, ти недей ги гледа тия какво пишат. Сигурен съм, че версията е 1.3. Ако искаш пробвай да го сложиш. В горния пост казах как става долу-горе...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми аз нямам import skin set но наистина може този форум да не става,много съжалявам че ти губих времето но предполагах че работата ще се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ми аз нямам import skin set но наистина може този форум да не става,много съжалявам че ти губих времето но предполагах че работата ще се получи.

А пробва ли да го импортираш? Даде ли ти някаква грешка, ако не се е получило?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по принцип има "EXPORT" ,но като цъкнеш на него ти дава ерор и няма как.. обаче може да си направиш нов скин като дадеш на create new skin от там си избираш няколко опции ,след което трябва да си поиграеш да настроиш и менютата CSS, COLOURS,IMAGES :speak:

@пресинка12 този скин дето си го посочила на снимката може да го направиш най-лесно като при създаване на нов скин в полето :Use Templates: избереш ipbfreev2.Мисля,че от там се променяше..

п.с. аз бих ви попитал друго.. в ипбфрее форумите горе в ляво и дясно има едни бутони за промяна на ширината на екрана и цвета.. как мога да ги махна тези неща и да установя точно определени от тях(нещо като по дефаулт да бъде)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Експорт е за "изтегляне" на скина от форума, а не за слагане на нов скин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
по принцип има "EXPORT" ,но като цъкнеш на него ти дава ерор и няма как.. обаче може да си направиш нов скин като дадеш на create new skin от там си избираш няколко опции ,след което трябва да си поиграеш да настроиш и менютата CSS, COLOURS,IMAGES :)

@пресинка12 този скин дето си го посочила на снимката може да го направиш най-лесно като при създаване на нов скин в полето :Use Templates: избереш ipbfreev2.Мисля,че от там се променяше..

п.с. аз бих ви попитал друго.. в ипбфрее форумите горе в ляво и дясно има едни бутони за промяна на ширината на екрана и цвета.. как мога да ги махна тези неща и да установя точно определени от тях(нещо като по дефаулт да бъде)

Ми какво точно трябва да настроя? ;)

А по твоя въпрос на мен сами си ми изчезнаха като си смених скина с един др от fmods и си стои все по един и същ начин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ръчках доста и ги махнах селекторите :rolleyes: само ,че как да си направя така,че екрана винаги да ми на широчината на "medium"

п.с. имам проблем и с ширината и височината на панела за емотиконите.. твърде много е широк и с ниска височина.. така ми измества и смалява панела за писане на мнение.. имате ли представа откъде мога да си го коригирам

Редактирано от ANIO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз скина му смених на форума и стана такъв какъвто искаше presinka12 ,ала с ширината все още не мога да се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...