Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Да, но обикновено в магазина ти предлагат да ти инсталират нелегален Уиндолс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 628
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво значи не харасвам тази или онази марка.Ами че ASUS са едни от най надеждните лаптопи бе.Няма харесвам не харесвам това не е дреха че да ти харесва-при лаптопите има добри и не толкова добри моде

Лаптопа е достатъчн за интернет, офис приложения и ХД на 720 точки. При евентуален проблем всички Дел машини ходят в около два сервиза в София. Въпроса е кой колко бързо и на каква цена ще извърши упр

Статистика - верен сбор цифри от неверни данни. Знаем ги тия "независими" проучвания колко са точни, пък и дори да има нещо вярно изследването е старо и вече неактуално и надали са изследвали точно оп

Публикувани изображения

- Вредно ли е за батерията да седи включен в контакта винаги, когато го ползвам в домашни условия ? Не.

- Включването и изключването на зареждането на изгасен лаптоп ли трябва да го правя ? Не, комп. автоматично преминава от батерия на адаптер и обратното без да му се нарушава работата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят въпрос не е точно за избор на лаптоп, но не открих къде другаде да питам. Имам нов лаптоп и пише, че трябва да запиша някакъв диск с фабрични настройки - 11,44 GB, какво представлява това и защо трябва да го правя? Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Моля и аз за малко помощ!Препоръчайте ми модел компютър или поне какво да гледам при купуването!Става въпрос за евтин с размер 10,1 инча или малко по-голям,за да могат децата да си го разнасят насам-натам и тъй-като трябва да купя два,за това ми трябва евтино предложение.Ще им служи за интернет(фейсбук и т.н.),скайп,за музика,филми и игри от типа на Шрек 3D.Четох доста,но пак ще попитам ,дали ако го взема с по-малка памет после може да се дослагва,защото свалят какво ли не ,а филмите са си голями.Благодаря!Супер сте! :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тия 10-инчови машини не могат да се играят каквито и да било 3D игри. И видеокартите, и процесорите са много слаби, и изобщо не са предвидени за това. С останалите гореспоменати задачки, обаче се справят съвсем прилично с изключение на филми с висок битрейт(тези големите 1080 по 10GB+). Не сте посочили бюджет за машинките и поради това не мога, и да ви препоръчам конкретен модел. Разнообразието е доста голямо и има както евтини, но все пак прилични машини като Acer eMachines eM350, както и доста добри 11 и 12-инчови нетбуци с двуядрени процесори и видеокарти с хардуерно ускорение на HD видео, като Lenovo Ideapad U165. Но при тая цена определено бих предпочел поне 13 или 14-инчов дисплей. Лично на мен 10-инчовите дисплеи с разделителна способност 1024х600 са ми прекалено малки и неудобни дори за браузване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мислите дали този лаптоп е добър ? http://www.technomarket.bg/products/09091597/sony-vaio-vpc-eb3e1e-wi Главно използвам пц-то за интернет, и филми, а игри играя дооооооста рядко. Това ще ми е първия лаптоп и искам да е достатъчно добър за да не си купувам пак след 2 години примерно .. :yanim: Ще съм благодарна за мнения

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този е по-добър - http://laptop.bg/laptops-dell-Inspiron_N5010-dell_inspiron_DELL00607 Сони освен с надути цени не блестят с абсолютно нищо друго, а отделно, че и гаранционното им обслужване в България е под всякаква критика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от Dell нещо не съм доволна, защото приятеля ми има такъв и само проблеми му създава.. Незнам може би не е случил на хубав .. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от Dell нещо не съм доволна, защото приятеля ми има такъв и само проблеми му създава.. Незнам може би не е случил на хубав .. :)

Изключително обосновано мнение...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мислите дали този лаптоп е добър ? http://www.technomar...o-vpc-eb3e1e-wi

Главно използвам пц-то за интернет, и филми, а игри играя дооооооста рядко. Това ще ми е първия лаптоп и искам да е достатъчно добър за да не си купувам пак след 2 години примерно .. Ще съм благодарна за мнения

Щом смяташ да го ползваш за филми и нет мисля че е повече от добър,а пък и защо не за игри -4 GB Ram, почти всички нови игри ще ти тръгнат...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за този лаптоп HP ProBook 4525s ? Заслужава ли си парите ? Мисля да си вземам машина до 1000 лв., ще се ползва за HD филми, музика, интернет и стари игри като CS 1.6 и NFS Underground 2.

Редактирано от embolado (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не виждам разлика - явно някой нещо е объркал в описанието на моделите. Обаче и самите машини са много зле с тия едноядрени V140.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен за браузване в нета/скайп/музика, за всичко друго е бавен. Дори с FullHD филми няма да се справи. Един вид мобилен Семпрон създаден за конкурент на Intel Atom и малко по-добър от едноядрените Atom-и. Да разбирам ли, че се търси лаптоп с цена до 800лв. или може да се вземе и по-скъп?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако мислиш, че 4250 е бързо видео. :whist: Така или иначе няма да можеш да играеш игри с нито един от изброените лаптопи, a Intel Dual-Core T4500 e много по-бърз от кекавите едноядрени AMD-та.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за този лаптоп HP ProBook 4525s ? Заслужава ли си парите ? Мисля да си вземам машина до 1000 лв., ще се ползва за HD филми, музика, интернет и стари игри като CS 1.6 и NFS Underground 2.

Аз съм с него! Супер е :whist: с 9 клетъчна батерия и 3-ядрен процесор.

И видеокартата му има 2 режима - когато е на батерия се включва енергоспестяващия режим, а когато е на захранване работи на пълна мощ. Тук може да прочетеш още за нея http://www.amd.com/us/products/notebook/graphics/ati-mobility-hd-530v/Pages/hd-530v-overview.aspx Също така пише, че без проблем ще си гледаш Blue-ray филми и HD филми и да поддържа DirectX® 10.1 gaming

Enjoy ultra-smooth HD video and Blu-ray movie playback, cinematic-quality DirectX® 10.1 gaming, and sharp and vivid photos and images.1 Enabling an outstanding Windows 7® visual experience, the ATI Mobility Radeon™ HD 530v also delivers the graphics performance needed for demanding workloads and work-breaks playing today’s PC games.2 With extraordinary performance-per-watt for great battery life, the ATI Mobility Radeon™ HD 530v delivers the long-lasting power you need for today’s demanding mobile computing tasks.

Аз получих потребителска треска докато си избера лаптоп. Много съм претенциозен. Също така идва със Линукс, което означава, че няма да плащаш за Windows. Ако ти харесва Suse linux, дори може да си го запазиш, има пълна поддръжка на драйвърите за Suse linix.

Метален корпус, водоустойчива клавиатура, 3D drive gouard, което означава, че ти предпазва хард диска от повреждане на главата при падане - усеща падането и прибира главата. А и сервизът им в България е много добър!

Заключението е, че си заслужава. Може да видиш има ревюта в интернет :yanim: Успех !

И аз си го взех от лаптоп бг, ама беше със 100 повече, сега са го намалили.

Редактирано от Delete Now (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако мислиш, че 4250 е бързо видео. ;) Така или иначе няма да можеш да играеш игри с нито един от изброените лаптопи, a Intel Dual-Core T4500 e много по-бърз от кекавите едноядрени AMD-та.

идеаята ми е за балансирано решение слаб процесор слаба карта а не барз процесор с никакво видео по какав начин ще му използваш потенциала и за какво не ми е ясно на този по бърз процесор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване