Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

zinatop

James Bond 007 Nightfire - Въпроси и проблеми

Препоръчан отговор

В края на нивото във Япония има една нинджа.Името на нинджата е Якузо.Стрелях със всичките оръжия ,но не мога да убия нинджата.Ако някой знае как да убия нинджата,моля да ми каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Якузо - Якудза, демек японската мафия, а нея никой неможе да я затрие... :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам проблем с едно ниво на играта в един блок и незнам каде да ходя и какво да правя . даван и скрийншот. http://snimka.bg/album.php?album_id=14182

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели я помагайте че закъсах с една от мисийте на тази стара и добра игра . Нивото е кадето те пуска в нещо като банка ли е , що ли , аларми навсякаде , намирам един дето е скрит зад едно съкло но разбия ли стъклото и ... включват алармата гадовете . Така че някой ако го е минавал да каже как става . Не ми се използват кодове , така че не ми ги давайте , знам ги ! Мерси предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, бе, ... и аз там зациклих. Едно време го бях минал, но ... ИЗОБЩО не си спомням как. И скоро като играх ... забих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, и аз в Япония - по-скоро при гейшите в плен зациклих. Как да се върна в секретния бункер??? Помощ! Иначе всички плени каки са свободни. Няма живи лоши и какво от тук нататък? Чакам help и на mikhovsky@gmail.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая тема не е много популярна май sad.gif Понеже сега пак я играя (превърятх новата оня ден и съм зарибен) ще обясня някой неща, въпреки че за толкова време сигурно всеки се е оправил с проблемите си.

Та, нивото в Токио - оня зад стъклото се убива след като се отвори вратата вдясно на стъклото. Тя се отворя с карта. Картата се взима от заспалият портиер във фоаето. За жалост ... не винаги успяваш да вземеш картата, защото играта е бъгава. Трябва да обикаляш около горкия човечец и да цъкаш Use бутона до припадък. След това влизаш зад стъклото и активираш асансиорите. И ... нивото едва сега започва. Цялото ниво може да се играе и повече от час. Нагоре няма да казвам какво става. Само ще дам един Hint - не си хабете химикалката в гаража и първият етаж. Използвайте електрошока, защото стреличките нагоре влизат в употреба по-лесно.

Нивото в Японската вила/къща - в бункера се връщаш по два пътя, зависи откъде си излязъл. Там откъдето се влиза първият път винаги може да се влезе, стига да намериш стаята с тайната врата. А вратата се отваря като цъкнеш Use бутона на картината. Естествено трябва да си спомняш коя картина използва чичката преди това. В другият край на бункера има шахта, която се отваря с ръчка и се излиза до една статуя в един от дворовете. Отвориш ли един път тая шахта, винаги можеш да се върнеш оттам в бункета ... Лошите не влизат. Hint - в бункета има шкафове затворени с катинар. Вътре има пушкала и броня, а как се отваря ... всички се сещате.

Как се убива нинджата - ами, в зависимост от трудността ... все по-трудно. Пуцаш там и докато не умре. Ако не умира, значи не я оцелваш. Hint - в тая игра автоматичните оръжия са адски неточни, особено на голямо разствояние, дори и да не задържаш Button 1. Просто не целят там където сочи мерника. По-лесно е с пистолет. ;)

Има едно ниво, в което се влиза в един аквариум имитиращ космос. Там трбява да се убие един ... а той умира в пъти по-трудно от нинджата. Там да ви видя ;)

Сега стигнах до едно ниво, което започва на брега на един остров. Оттук нататък нямам никаква представа какво става (просто никога не съм стигал сам ... а последното ниво, което някога съм виждал е именно това в началото). Съдейки по годината, в която е направена игра, бих заключил, че дори и следата не съм стигнал ... Някой има ли идея колко са мисиите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От каде да си дръпна сейф на agent 007 слет часовниковата кула,че немога да го мина тоя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В края на нивото във Япония има една нинджа.Името на нинджата е Якузо.Стрелях със всичките оръжия ,но не мога да убия нинджата.Ако някой знае как да убия нинджата,моля да ми каже.

натисни y и си нагласи мерника знам го от личен опит защото сам я преварял. laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на първото ниво (замъка) като сляза долу, където е партито, там как да снимам? И къде е тоя пазач, с когото трябва да говоря?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на първото ниво (замъка) като сляза долу, където е партито, там как да снимам? И къде е тоя пазач, с когото трябва да говоря?

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...