Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво мислите за комунизма в България?

Препоръчан отговор

Phantom,

Някой да разговаря с теб. Що се буташ дето не ти е работата. И стига си ме изкарвал, че аз обиждам само. Да казвам нещата директно. Право куме в очите. Ааа, забравих - аз съм необходимото ви зло за праведните ви демократични възгледи. И ви трябва лошия. Ха ха ха - а стига. Ставаш смешен в очите на останалите от форума. Phantom - последния страж на демокрацията. Ама ти нали не поемаш чужди мнения и скачаш веднага като ощипана госпожичка в защита на псевдодемократичните си ценности. Хайде не се мъчи да бъдеш мерудия на всяка "демократична" гозба. Съветвам те като приятел - престани да се ядеш с мен за това, че мисля различно от теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 139
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Успелите българи нямат време да висят нонстоп във форума и да дават съвети винаги и за всичко. Успелите не парадират с успехите си, просто нямат време за губене! Надявам се съм пределно ясен какво има

Те новите демократи по го разбират комунизма – от най-активни комсомолци и комунисти, станаха най-активни демократи Та виж кво ше кажат ВДенков, Миро, Турбото и сие

Комунизма отдавна е в историята. В България сега има боковизъм - политически рекет в големи мащаби. http://play.novatv.bg/programi/dikoff/620676?autostart=true

Phantom,

Някой да разговаря с теб. Що се буташ дето не ти е работата. И стига си ме изкарвал, че аз обиждам само. Да казвам нещата директно. Право куме в очите. Ааа, забравих - аз съм необходимото ви зло за праведните ви демократични възгледи. И ви трябва лошия. Ха ха ха - а стига. Ставаш смешен в очите на останалите от форума. Phantom - последния страж на демокрацията.  Ама ти нали не поемаш чужди мнения и скачаш веднага като ощипана госпожичка в защита на псевдодемократичните си ценности. Хайде не се мъчи да бъдеш мерудия на всяка "демократична" гозба. Съветвам те като приятел - престани да се ядеш с мен за това, че мисля различно от теб.

<{POST_SNAPBACK}>

Ама ще ме скъсаш от смях!!! laugh.gif Какво значи "Някой да разговаря с теб"? Освен това, кой става смешен в очите на останалите, дай да оставим другите да решат (по демократичен начин), а не ти да предпоставяш! По- скоро ти си последния комунистически мохикан, защото пак повтарям, че този експеримент безвъзвратно изчезна, слава на бога (ох, забравих че за теб няма бог)! Псевдодемократични ценности би могъл да имаш ти, защото моите са налице и не се правя на "модерен ляв". Недей там от тесногръдото ти, праволинейно, непоколебимо, не човешко, а железно, мислене да се опитваш да определяш неща и качества в другите, които дори не са ти понятни! ;):P

Редактирано от phantom (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Phantome,

Най-малко пък ти си този който ще ми казва,че с такива като мен България не я чакало нищо хубаво. какво полезно и хубаво си направил ти за България, че ще ме съдиш по този начин. За кой се мислиш, че да даваш оценки за хора които не познаваш. Или старата комунистическа песен в демократичен глас - който не мисли като нас е враг на България. Брей, тоя ме изкара вече и вреден за България. Какво си построил ти за тази България, че ще съдиш. Какво си дал ти за тази държава, че да хулиш другите.

Никакъв строй не защитавам. Просто вие не умеете да оценявате нещата обективно. Като коне с капаци сте. България знаем кой я съсипа. Кой направи смешна България за това да остане без национален авиопревозвач, харизвайки Баклан на Зееви. Кой се надупи на еврипейците да затвряме блокове на АЕЦ Козлодуй. Май все национални предателства на правителството на Иван Костов. Или договора за руски газ пак от него правителство, благодаренив на който купуваме газта на по-висока цена от страните от ЕС.

И с какво право ти даваш оценки за един период в който си бил дете.

И запомни едно - не съм комунист. Да, имам леви убеждения. Аааа, забравих- за вас всички сме мръсните комунисти, които дишат въздуха и пречат на господата демократи.

Оооо, виждам, че използваш готини епитети. Брех, че дебела глава съм бил даже. Леле, много умно - няма що.

П.П. Ооо, вуждам, че докато съм отговарял на полседния ти пост, то ти си го променил до неузнаваемост. Какво целиш с тези си деяния. Нима се срамуваш от това, което беше написал или преследваш други, нецивилизовани действия с тези редакции. Е, не ти е за първи път да го правиш.

Редактирано от nickfox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nickfox отдавна следя жалките ти опити да защитаваш строй, който така съсипа страната ни, че едва ли и внуците ми ще живеят като Европейци! ;) Дебелоглавщината ти и скудоумието ти биха изкарали извън нерви всеки нормален човек! Но... не се притеснявай- така сте другарите комунисти sad.gif Докато има такива като теб Българея не я чака нищо добро! Затова те моля да се вслушаш в здравия разум на хора като phantom и да спреш да се излагаш! PLEASE :P

Редактирано от da_game (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

повечето от постващите тук са доста млади до колкото ми е известно и едва ли имат поглед върху комунизма, а само са чували от родителите си. каквото и да си говорим и каквито и ограничения да налагаше, комунизма осигуряваше едно нещо което вече го няма и едва ли скоро ще има в "демократичното" ни общество - сигурност. просто се живееше спокойно. така или иначе завесата почна да се вдига още в началото на осемдесетте и беше само въпрос на време кога ще се приключи, но моля недейте да плюете по нещо само защото така са ви учили цял живот, защото в комунизма имаше и доста добри страни. разбира се строй, които се базира на затворено общество и информационно затъмнение предварително е обречен, но определено не беше чак толкова зле колкото си мислите. аз също не съм живял много по онова време, но определено имам спомени от детството си, и това бяха наистина безметежни години.

не може да очаквате нещата да са само черни или бели - сегашната толкова дълго лелеяна демокрация виждате че изобщо не е толкова розова колкото си мислехме и се надявахме през 90та. по точно същия начин и комунизма не беше толкова черен, колкото се опитват да внушават на подрастващите.

както се казва, flame on;)

Редактирано от kolp (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
П.П. Ооо, вуждам, че докато съм отговарял на полседния ти пост, то ти си го променил до неузнаваемост. Какво целиш с тези си деяния. Нима се срамуваш от това, което беше написал или преследваш други, нецивилизовани действия с тези редакции. Е, не ти е за първи път да го правиш.

<{POST_SNAPBACK}>

Ти ли го каза? Поне не ползвам два различни юзъра за да се прикривам както го правиш ти! :P Това е абсолютно нахалство и безобразие! Ако другите потребители не знаят, то nickfox и I am no name са един и същи човек, което е грубо нарушение на правилата на форума! Та даже и репутациите си вдигахте един на друг! Надявам се Калин да вземе отношение по въпроса! Не очаквах точно ти да ме обвиняваш в нецивилизовани действия! Крадеца вика, дръжте крадеца! Типично по комунистически.;) А що се отнася до термина "деяние", айде попрочети какво означава, преди да го употребяваш! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Nickfox отдавна следя жалките ти опити да защитаваш строй, който така съсипа страната ни, че едва ли и внуците ми ще живеят като Европейци! :) Дебелоглавщината ти и скудоумието ти биха изкарали извън нерви всеки нормален човек! Но... не се притеснявай- така сте другарите комунисти  sad.gif  Докато има такива като теб Българея не я чака нищо добро! Затова те моля да се вслушаш в здравия разум на хора като phantom и да спреш да се излагаш! PLEASE  :down:

<{POST_SNAPBACK}>

:hush: Я, това как точно прилича на поста, който Phantom побърза да отредактира и на базата на който си писах последния пост. Интересно. Хи хи хи. cool.gif

;):P:P Не така де. :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

младостта не е порок,нали? още повече много добре си спомням и последният опит на БСП да управлява в периода 1995-1997 Надявам се и вие не сте забравили до какво доведе той! а за прословутата сигурност щи ти кажа,че тя е засягала само членовете на партията! надявам се знаеш какво се е случвало с инакомислещите и как е действал репресивният апарат на "Партията-майка" Хайде да не ставаме наивници.... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:nono: Я, това как точно прилича на поста, който Phantom побърза да отредактира и на базата на който си писах последния пост. Интересно. Хи хи хи. cool.gif

;):P:P Не така де. :nono:

<{POST_SNAPBACK}>

И как според теб двамата заедно с da_game сме активни?! Аман от глупости!

:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами така е... те другарите комунисти обичат да развиват теории на конспирацията! нищо... и те ще се оправят някой ден! АМИН

Редактирано от da_game (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти ли го каза? Поне не ползвам два различни юзъра за да се прикривам както го правиш ти! :P  Това е абсолютно нахалство и безобразие! Ако другите потребители не знаят, то nickfox и I am no name са един и същи човек, което е грубо нарушение на правилата на форума! Та даже и репутациите си вдигахте един на друг! Надявам се Калин да вземе отношение по въпроса! Не очаквах точно ти да ме обвиняваш в нецивилизовани действия! Крадеца вика, дръжте крадеца! Типично по комунистически.;) А що се отнася до термина "деяние", айде попрочети какво означава, преди да го употребяваш! :P

<{POST_SNAPBACK}>

Явно, че трябва да се намеся за да се изяснят нещата. Да, nickfox и I am Noname са едно цяло, състоящо се от две половинки- едната nickfox и другата I am Noname, т.е. моя милост. За тези, които не знаят - аз съм съпругата на nickfox. Казвам се Мая.

Двамата с Ники сме едно цяло. А на Pahntom мога да кажа само едно - млади човече, не ти прави чест. И бъди по толерантен към инакомислещите. Всички сме хора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Явно, че трябва да се намеся за да се изяснят нещата. Да, nickfox и I am Noname са едно цяло, състоящо се от две половинки- едната nickfox и другата I am Noname,  т.е. моя милост. За тези, които не знаят - аз съм съпругата на nickfox. Казвам се Мая.

Двамата с Ники сме едно цяло. А на Pahntom мога да кажа само едно - млади човече, не ти прави чест. И бъди по толерантен към инакомислещите. Всички сме хора.

<{POST_SNAPBACK}>

Госпожо, "възхищавам се" на стила и начина Ви на обръщение, неразличаващ се от този на съпруга ви! Явно наистина сте едно цяло! Радвам се за вас и останете със здраве!

Редактирано от phantom (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Комунизма е бита карта,вие като по-възрастни би трябвало да го знаете най-добре.НЯМА просперираща комунистическа държава,ще ме оборите че е имало?Било е заблуда,както всичко през онези времена.Аз съм на 25 години и съм хванал малко от това чудо ама много ясно си спомням как беше.Ми не,благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата... Дядо ми е герой на социалистическия труд, баба ми и тя беше партиен прецедател някъде, мисля, че всеки от вас може да се досети с какви обеждения съм израстнала, още повече, че майка ми е рускиня и нещата вече бият на тъмно червено. Всеки си има мнение... Няма да взимам отношение по темата, защото виждам, че както обикновенно когато има тема в която не всички са на едно мнение се стига до безсмислени постове, агресивен исказ и какво ли още не. Невиждам защо се опитвате да си промените мирогледа един на друг. Някой си виждал политиката под комунистическа призма, друг под "модерно лява":P, трети по десноцентрииска (така ли се казваше).

Както казах по-горе всеки има свое мнение, не е нужно всички да вярваме и поддържаме едно и съшо това даже е част от демократичната свобода, затова защо просто не приемете различното мнение и не спрете да се карате, да вадите черни ризи и вообще темата е препълнена с оFF topic-и.

;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По темата... Дядо ми е герой на социалистическия труд, баба ми и тя беше партиен прецедател някъде, мисля, че всеки от вас може да се досети с какви обеждения съм израстнала, още повече, че майка ми е рускиня и нещата вече бият на тъмно червено. Всеки си има мнение... Няма да взимам отношение по темата, защото виждам, че както обикновенно когато има тема в която не всички са на едно мнение се стига до безсмислени постове, агресивен исказ и какво ли още не. Невиждам защо се опитвате да си промените мирогледа един на друг. Някой си виждал политиката под комунистическа призма, друг под "модерно лява":yanim:, трети по десноцентрииска (така ли се казваше).

Както казах по-горе всеки има свое мнение, не е нужно всички да вярваме и поддържаме едно и съшо това даже е част от демократичната свобода, затова защо просто не приемете различното мнение и не спрете да се карате, да вадите черни ризи и вообще темата е препълнена с оFF topic-и.

:yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

В случая няма да се съглася с теб, защото по принцип темата е такава и в спора се решава истината или поне се "чува" другата гледна точка! Не мисля, че има безсмислени постове, всеки си прави изводите за себе си! Дори и понякога грубите нападки между мен и nickfox и останалите във форума са част от нюансите и мисля, че в крайна сметка се вижда кой започва по- грубо, а другото е само ответна реакция! Но както казах, дори и в това няма чак толкова лошо. Нормално е да се поразпалят страстите и след това да се поутешат. Аз например отдавна съм приел политическите убеждения на nickfox (I am no name) и не се мъча да ги променям, както и той (тя) моите! Понякога се получават крайни мнения, които помагат на останалите да открият истината, която винаги е някъде по средата! :yanim: Става дума за аргументиран спор и мисля, че се опитвам точно това да спазвам като правило, защото само с аргументи, а не с голословие се стига до теза, която е качествена и има някаква стойност!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

В случая няма да се съглася с теб, защото по принцип темата е такава и в спора се решава истината или поне се "чува" другата гледна точка! Не мисля, че има безсмислени постове, всеки си прави изводите за себе си! Дори и понякога грубите нападки между мен и nickfox и останалите във форума са част от нюансите и мисля, че в крайна сметка се вижда кой започва по- грубо, а другото е само ответна реакция! Но както казах, дори и в това няма чак толкова лошо. Нормално е да се поразпалят страстите и след това да се поутешат. Аз например отдавна съм приел политическите убеждения на nickfox (I am no name) и не се мъча да ги променям, както и той (тя) моите! Понякога се получават крайни мнения, които помагат на останалите да открият истината, която винаги е някъде по средата! :yanim: Става дума за аргументиран спор и мисля, че се опитвам точно това да спазвам като правило, защото само с аргументи, а не с голословие се стига до теза, която е качествена и има някаква стойност!

<{POST_SNAPBACK}>

Под безсмислени постове имах предвид офф топиците или както ти го нарече голословие. Разбери ме правилно, нямам против разногласията ви който се превръщат в спор а както се изразих черните ризи който вадите, т.е средствата с които си служите в спора нямат общо с комунизма и вашите политически разногласия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предизвикан съм от нахалството на nickfox и I am Noname.Очевидно е,че са едно цяло защото те пишат във форума предимно в работно време и със служебен интернет и компютър на обшината-типично за комунистически функционери.А по въпроса дали са се променилли отговарям да променили са се.В един свой пост никфокс писа,че на първо място в листата на БСП-Ямбол е един симпатичен млад човек,който дава работа на 400 души.Веднага човек си задава въпроса защо има представител на бизнеса,а на работниците и служителите няма и отговорът е много прост-бедните нямат пари и ето,че БСП се е променила от партия на работниците и селяните в партия на богатите.И никой не може да ме убеди,че този млад бизнесмен ще защитава интересите на работниците си,защото това ми прилича вълкът да защитава интересите на агнето :yanim: .И бих помолил уважаемите участници в нашия форум да не се ядосват,защото той е платен агитатор на БСП-забелязвате ли нервният смях,който го обзема,когато някой го обвини в некоректност.И по въпроса за партията столетница донесла толкова беди на България.Спомнете си 23 година и възстанието ръководено от агентите на КГБ Георги Димитров и Васил Коларов от Москва.Защо са избягали и знаейки,че армията и полицията са много силни и ще смажат възстанието все пак са изкомандвали да се вдигнат и цяла България е била залята с кръв заради тъпото поведение на издигнатите си в култ лидери.А да казваме ли за атентата в черквата св.Неделя как се наричат партии и организации,които правят атентати(днес ги наричат терористи)И още много и много стари и нови престъпления тежат на тази партия. :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Phantom,

Явно не си чел поста ми. Мисля, че ясно и точно казах коя съм за да няма спекулации по този въпрос.

Имам една молба към теб. Престани да спекулираш с nickfox и I am Noname. Две различни лица са и е време да го разбереш. И недей винаги да изкарваш съпруга ми виновния, а ти да си мирната и тиха водица. Ако има едно лесно би го обвинил, че е подпалил Втората световна война.

С Ники сме страхотно семейство. Имаме много приятели, които ни уважават и които са с различни убеждения и религиозни възгледи и това е защото не делим хората по тези принципи.

Имаме си своите убеждения и в това не виждам нищо лошо. Но да го изкарваш почитател на Хитлер и диктатурите...... мисля, че си далеч от истината.

Освен това в поста ти кавичките заграждащи възхищавам се достатъчно ясно показва отношението ти към мен и съпруга ми и малко или много го считам за обидно такова.

Нищо лично спрямо теб нямам, но не търпя безпочвени обвинения от хора, които не познават нито мен, нито съпруга ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно, че трябва да се намеся за да се изяснят нещата. Да, nickfox и I am Noname са едно цяло, състоящо се от две половинки- едната nickfox и другата I am Noname, т.е. моя милост. За тези, които не знаят - аз съм съпругата на nickfox. Казвам се Мая.

<{POST_SNAPBACK}>

I am Noname 1.05.2005г. в 12:29 Публикувано на: #13

Редовен потребител

Група: Потребители

Съобщения: 236

Дата на регистрация: 29.04.2005г.

От: Ямбол

Потребител # 10 925

Мале, сега съм бил и конфликто насторен. И с космати гърди. Абе ти още малко ще изкараш, че сме се гушкали с теб. Ама е невъзможно щото не се падам по мъже. Освен ако не си мацка.

И как така позна, че не подлагам проблема на свястна дискусия. Е освен ако част от дискутирищатите не умеят да дискутират цивилизовано. И за разлика от теб не съм "патриот" а патриот и не се бия за това в косматите си гърди.

Това съобщение е било редактирано от I am Noname на 1.05.2005г. в 12:37

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...indpost&p=40235

Май не е много коректно , а. Вземи се уточни все пак кой си и защо ли трябва да се криеш под различни имена. Въпреки политическите ни различия аз уважавах мненията ти, но това беше досега. Тези хитрини на дребно не ти правят чест.

Съжалявам те.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Phantom,

Явно не си чел поста ми. Мисля, че ясно и точно казах коя съм за да няма спекулации по този въпрос.

Имам една молба към теб. Престани да спекулираш с nickfox и I am Noname. Две различни лица са и е време да го разбереш. И недей винаги да изкарваш съпруга ми виновния, а ти да си мирната и тиха водица. Ако има едно лесно би го обвинил, че е подпалил Втората световна война.

С Ники сме страхотно семейство. Имаме много приятели, които ни уважават и които са с различни убеждения и религиозни възгледи и това е защото не делим хората по тези принципи.

Имаме си своите убеждения и в това не виждам нищо лошо. Но да го изкарваш почитател на Хитлер и диктатурите...... мисля, че си далеч от истината.

Освен това в поста ти кавичките заграждащи възхищавам се достатъчно ясно показва отношението ти към мен и съпруга ми и малко или много го считам за обидно такова.

Нищо лично спрямо теб нямам, но не търпя безпочвени обвинения от хора, които не познават нито мен, нито съпруга ми.

<{POST_SNAPBACK}>

Хайде да се разберем, по въпроса че сте два различни юзъра е ясно, но че съпруга Ви пише и от двата.... мисля, че е очевАдно! По въпроса какво семейство сте.... мисля, че никой не го интересува, или пък можете да отворите друга тема по въпроса, та там и моята жена може да се изкаже. По отношение на обръщението, поне употребявам учтива форма, за разлика от вашето "Млади човече"....без да ме познавате! Не знам на кава възраст сте, но нищо не ви дава правото на такива обръщения!:yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, редното в случая ще е да се направи нова тема в "... проблеми свързани с форума" в която да се изясняват подобни неуредици, както тази в случая с двата юзъра за да може и по сериозно да се погледне от страна на тези които се занимават с това. Аз също съм на мнение, че ако е истина е неправилно, некоректно спрямо др. потребители на форума, също съм засичала постове на i`m no name в които говори за себе си в мъжки род. Ако не е истина ще е краино време да се изясни във визираната от мене Друга тема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК. Виждам, че преминахте към удари под пояса за да бъда дискредитиран и очернен. Явно това ви е било целта, а чрез нея да ме накарате да не поствам в политически теми или въобще в Калдата. Кажете си го направо бре. Що трябва да го усуквате. Да, ама по-добре за вас май е да ме изкарате едва ли не престъпник. Крал съм от служебия интернет, ползвал съм служебния компютър, бил съм вреден за България. Акъла ми бил толкова и други подобни.

Кажете си го направо. Пречиш ни и толкова. Няма нищо страшно. Хора сме все пак. Въпреки, че едва ли не ме изкарахте, че не съм човек, а някакво животно или звяр. Благодаря ви все пак за откровението. Поне знам истинското ви мнение за мен.

Хайде като не ме искате и като не искате да ви преча с постовете си, кажете на Калин да ми забрани достъпа. Какво по-лесно от това. Ще се отървете.

За някои от вас съм имал много много по-добро мнение, за което не съжекявам. Както и не съжелявам, че съм помагал със съвети при проблеми. Счел съм, че мога да помогна и съм помогнал.

Е, вие ли ще казвате на Калин да забрани достъпа на мен и съпругата ми до Калдата или аз да му казвам. За мен е без значение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитирам Фантома

Ти ли го каза? Поне не ползвам два различни юзъра за да се прикривам както го правиш ти! Това е абсолютно нахалство и безобразие! Ако другите потребители не знаят, то nickfox и I am no name са един и същи човек, което е грубо нарушение на правилата на форума! Та даже и репутациите си вдигахте един на друг! Надявам се Калин да вземе отношение по въпроса! Не очаквах точно ти да ме обвиняваш в нецивилизовани действия! Крадеца вика, дръжте крадеца! Типично по комунистически. А що се отнася до термина "деяние", айде попрочети какво означава, преди да го употребяваш!

Фантоме без да защитавам който и да е било редно е да се извиниш защото проверих и за двамата потребителя за които говориш никога нее отбелязано да са си вдигали или намалявали репутацията.

Редактирано от бате Ици (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Фантоме без да защитавам който и да е било редно е да се извиниш защото проверих и за двамата потребителя за които говориш никога нее отбелязано да са си вдигали или намалявали репутацията.

<{POST_SNAPBACK}>

Нямам за какво да се извинявам! Наистина недей да взимаш страна! Сигурен съм, че преди време nickfox беше повишил репутацията на I am no name, даже беше написал нещо от рода, че е достоен негов заместник! Може би някой модератор е премахнал този пост в последствие, сигурно Tragedy знае нещо по въпроса, но съм сигурен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Спомнете си 23 година и възстанието ръководено от агентите на КГБ Георги Димитров и Васил Коларов от Москва.Защо са избягали и знаейки,че армията и полицията са много силни и ще смажат възстанието все пак са изкомандвали да се вдигнат и цяла България е била залята с кръв заради тъпото поведение на издигнатите си в култ лидери.А да казваме ли за атентата в черквата св.Неделя как се наричат партии и организации,които правят атентати(днес ги наричат терористи)И още много и много стари и нови престъпления тежат на тази партия. :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Спомням си...да тогава се връщах от магзазина...

НО да карам по същество! Какво е тероризъм?! Моля някой да ми обясни значението на този термин, щото съм тъп антифашист.

До колкото знам септемврийското въстание е вдигнато от земеделците. Защо? Има едно село до града в който живея - с.Славовица. Надявам се се сещате кого са убили там и кой го е убил и как. Ако не се сещате ще ви кажа - Ал. Стамболийски (смятан сега от много хора за престъпник). Въстанието е вдингнато като отзвук на убийството му. И как се наричат тези срещу които е въстанието? Май за фашисти (чувал съм много пъти че фашизъм е нямало в България). Е това е жив пример. Въстанието не е подкрепено официално от комунистите, защото земеделците са смятани за буржоа, защото имат собствена земя. (това според мен е голяма грешка) Подкрепено е от някакъв нищожен процент. Но както и да е да е да минем на темата за комунизма - Все пак темата е за "комунизма" в България, а не за БСП и коалиция за България.

И кажете ми кои са тези нови демократи?! КОй е бил преподавател по Марксистка философия (мисля че така се казва)? Иван Костов! Член на БКП, забележете преподавател по тази философия и посел какво? Като духне вятъра другаде - "Партията ме излъга!!!!" и си хвърля билета. Масово са така! Десните партии не са дошли от небето! Те са същите! Просто тогава са се престрували...и какво? да повярвам на някой които се държи лицемерно само за да има власт, пари, длъжност? "Не, неуместно!Ресто! Не струва!"

И сега понеже няма за какво друго да се хванете - защо nikfox имал два юзъра. Както преди години премахнаха кандидатурата на Г. Пирински за президент. Точно така! По седесарски!

Редактирано от xsakex (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване