Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Assassins Creed

cleaner_bg
 Сподели

Препоръчан отговор

Мишката не се ли използва 0.о И тука що успях да я инсталирам и гледам клипчето и да разгледам менюто на 512 РАМ амд сермпрон 256 нвидиа . Не съм пробвал да я играя ...а че съм стигнал до тука значи ли че ще продалжа. Питам ви защото много искам да я играя а ме е страх да не крашва biggrin.gifbiggrin.gif

Ами просто опитай ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи я пробвах и супер много сече ... кое ако дигна ще се оправи малко.. рам или процесор?

Като за начало ако нямаш 1 GB + рам работата може да не стане. За процесора трябва да се консултираш със системните изисквания.

П.П. Опитай да намалиш графиката на играта. Може и да се пооправи малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Доживяхме 28-ми. Ни играта още я няма по торентите. Някой да има някаква информация ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доживяхме 28-ми. Ни играта още я няма по торентите. Някой да има някаква информация ?

Assassin's Creed е следващо поколение игра разработена от Ubisoft Монреал (Канада), която ще пренапише правилата в екшън жанра. Докато другите игри се опитват да впечатляват с зрелищни графики и физики, Assassin's Creed слива технологии, направата на играта, тема и емоции в свят където подбуждате хаос и ставате уязвим, но силен носител на промяната.

Добре дошли в 1191 година. Третият кръстоносен поход разкъсва Обетованите Земи. Ти, Олтар, се опитваш да спреш насилието, като подтискаш и двете страни на конфликта.

Ти си убиец, войн обвит в тайни и от който всички се страхуват заради безпощадността му. Твоите действия може да превърнат терена около теб в хаос, и съществуването ти ще предизвика основни моменти в историята.

* Основни характеристики: Бъди убиец - изучи уменията, тактиките и оръжията на най-смъртоносният и таен клан войни. Планирайте атаките, удряйте без милост, и се бийте докато избягате.

* Реалистична и реагираща на действията на героя околна среда - тълпите реагират на движенията и могат както да ти помогнат, така и да попречат на мисиите ти.

* Екшън с ново измерение - тотална свобода Елиминирай целите си когато, където и както намериш за добре. Прокрадвай се до жертвите си през високо детайлни, исторически правилни и с отворен край терени. Качвай се на сгради, обяздвай коне, сливай се с тълпата. Правете каквото трябва за да постигнеш целите си.

* Изживей отново времената на Кръстоносните походи Assassin’s Creed те поставя в реалистичните и исторически правилни Обетовани земи от периода на 12 век, като се характеризира с фотореалистична графика, атмосфера, и леките, но все пак детайлни нюанси на живият свят.

* Интензивен екшън с корени в реалността Изживейте много екшън, съчетан с гладки и прецизни анимации. Използвайте богат набор от средновековни оръжия, и посрещнете враговете си в реалистични двубои с мечове.

* Гейм плей от ново поколение - специално разработеният енджин, направен от самото начало специално за играта и новото поколение конзоли позволява органичен дизайн на играта, характеризиращ се с отворен геймплей, интуитивна схема на управление, реалистична интеракция с околната среда, и интересна система за битки.

Става въпрос дали някой има информация за новия release на играта която няма бъгове с Йерусалим,Арсуф и т.н ;) . Да ти кажа честно saber123 може и да няма следващ release...поне на RELOADED...може да излезе на ViTaLiTY или на нещо друго..пък може и да не излезе,ще трябва Йерусалим да се играе на руски ;) това си е мое мнение де... :lol6:

P.S:Надявам се повечето които чакаха за нов release искат да чуят нещо подобно на това:

http://pc.ign.com/articles/862/862076p1.html

Within the next few weeks, PC gamers will finally get a chance to get their hands on Ubisoft's Assassin's Creed
-т.е. след няколко седмици ще докопцаме Assassin's Creed Director's Cut Edition и дано този път е без бъгове.Сигурно RELOADED ще се заемат :) Редактирано от WarriorWithin7 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос дали някой има информация за новия release на играта която няма бъгове с Йерусалим,Арсуф и т.н ;) . Да ти кажа честно saber123 може и да няма следващ release...поне на RELOADED...може да излезе на ViTaLiTY или на нещо друго..пък може и да не излезе,ще трябва Йерусалим да се играе на руски :lol6: това си е мое мнение де... ;)

P.S:Надявам се повечето които чакаха за нов release искат да чуят нещо подобно на това:

http://pc.ign.com/articles/862/862076p1.html

-т.е. след няколко седмици ще докопцаме Assassin's Creed Director's Cut Edition и дано този път е без бъгове.Сигурно RELOADED ще се заемат :lol6:

Мерси за инфото :lol6: Хмм тъкмо си викам на 28-29 ще цъкам вече, а то к'во се оказа ? Трябва да чакаме още и да следим торентите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз само се чудя защо си мислите че играта излиза на 28 като е за 8 април 28 е старата дата :beat:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам че трябва да ви разочаровам, но играта се очаква да излезе едновременно за PlayStation 3, XBOX 360 и PC през Септември месец тази година.

Туй пък кой ти го каза ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз само се чудя защо си мислите че играта излиза на 28 като е за 8 април 28 е старата дата ;)

8 април в USA,28 март UK ;) Виж www.ubi.com за да видиш че не лъжа! ;)

Съжелявам че трябва да ви разочаровам, но играта се очаква да излезе едновременно за PlayStation 3, XBOX 360 и PC през Септември месец тази година.

:cheers:;):lol6: :lol6: Ей тва направо ме разби от всякъде!Брао бе пич супер си!Играта за PS3,XBOX 360 се появи ноември 2007,а този пич Шемет изръси че ще се появи тази година!Хората на Xbox360,PS3 вече я врътнаха!Живеем 2008 не 2007,сега сме март,а не ноември!Shem3t я влез в www.ubi.com и направи сверка с часовата зона,месеца и годината biggrin.gif Нищо лично!Не се засягай просто да знаеш че това което каза си е чист бисер!

Туй пък кой ти го каза ?

Не му вярвай бе,той се е объркал човека biggrin.gif незнам какво е чел,що е гледал,но Xbox360,PS3 за тях още от миналата година има AC!Явно Шемет незнае...а PC версията без бъгове трябва да излезе някъде след 1-2 седмици...може и да лъжа...незнам точно,но когато излезе тогаз :speak:

P.S:Shem3t оправи си линка дава 404 not found

Редактирано от WarriorWithin7 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чичко гугъл знае всичко :cheers:цък ето и линк ако не вярваш

Линка ти не работи .... ;) Ти май не си чел постовете, щом имаш това инфо за ново.....вече го има написано ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линка ти не работи .... :cheers: Ти май не си чел постовете, щом имаш това инфо за ново.....вече го има написано ...

То постовете едно,ама той човека си мисли че Assassin's Creed за PS3 и Xbox360 още няма и че щели да излизат тази година заедно с PC версията!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, и аз бях писал някъде, че играта излиза на 8-ми Април, не 28-ми Март!

Ще почакате още 1-2 седмици и тогава ще я играете!

Не знам откъде го видяхте т'ва 28-ми Март, но си е чиста лъжа!

Още когато прочетох тук тази дата, наистина не повярвах, но вие изоставихте оргиналната дата и я чакахте за вчера...

Ако случайно я видите излязла ... :clap::laughing5:

P.S.: Говоря 2 лице, множествено число, щ'от аз няма да я играя. Причина - ясна е !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още когато прочетох тук тази дата, наистина не повярвах, но вие изоставихте оргиналната дата и я чакахте за вчера...

Ако случайно я видите излязла ... :clap::laughing5:

P.S.: Говоря 2 лице, множествено число, щ'от аз няма да я играя. Причина - ясна е !

Попринцип "оригиналната дата" беше 28 март за Европа, а за Америка-8 април. Сега явно я забавят с още седмица или 2...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... Уау, я драги кажи къде се намира Британия... Май, че е в Европа?! А къде е България?! Май, че пак в Европа!

Да. За Британия ( UK ), следователно Европа и България датата беше 28-ми. Сега я забавят...

Някъде бях прочел, че искат да изравнят датите на излизане, т.е. в Европа и в САЩ да излезе по едно и също време ( около 8-ми Април ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Assassin's Creed (Steelbook Edition)

Publisher: Ubisoft

Platform: PC

Release Date: Apr 11, 2008

Release Region: Europe

Distribution: Retail

него знам какъф е този релиз но пак е нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако случайно я видите излязла ... ;):yanim:

Айде още един!Я влез тука и кажи каквото имаш да казваш http://www.ubi.com/UK/Games/Info.aspx?pId=6399 !!! Официалният сайт на Ubisoft за Европа,ако искаш да го оспорваш давай (имам предвид сайта)!! http://assassinscreed.uk.ubi.com/index_old.php това пък е официалният сайт на играта,виж новините най-вече!Играта е на пазара в United Kingdom от вчера,докато дойде чист release в Бълфария ще има да почакаме още малко...

Да. За Британия ( UK ), следователно Европа и България датата беше 28-ми. Сега я забавят...

Някъде бях прочел, че искат да изравнят датите на излизане, т.е. в Европа и в САЩ да излезе по едно и също време ( около 8-ми Април ).

Възможно е!Сигурно американци ще направят нов release и заради това се забавя всичко biggrin.gif до 1-2 седмици трябва да има резутат или поне да пуснат някаква статия за нов release както направиха с release-а на RELOADED Ето Тук

Assassin's Creed (Steelbook Edition)

Publisher: Ubisoft

Platform: PC

Release Date: Apr 11, 2008

Release Region: Europe

Distribution: Retail

него знам какъф е този релиз но пак е нещо

я дай линк да видя къде го видя това :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така...значи ще чакаме още малко!Това е интервю с Чарълс,един от екипа на играта:

http://pc.ign.com/articles/856/856534p1.html

IGN: When's it coming out?

Charles Beauchemin: Early April 2008.

Това е цитат от интервюто.То вече е качено и в сайта на Assassin's Creed!Ще почакаме до Early April 2008 :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето линкче от замунда - цък

Редактирано от toggo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето линкче от замунда - цък

Благодарим че се постара,но поне да беше видял кога е качен този торент!Качен е на първи март 2008!Преди 4 седмици!Ти сигурно не играеш Assassin's Creed и не знаеш защо чакаме официалната версия?! :angry: На кратко-проблема е че играта забива в определен момент и до там!Повече не става да се продължи да се играе!За това чакаме чист release,който ще излезе след 2 седмици максимум!Това е :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване