Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

orion_mc2

Търся програма за дизайн и кройка на дрехи (merged)

Препоръчан отговор

Както съм писал в заглавието търся програма за дизайн, кройка на дрехи. Намерих една (PatternsCAD) обаче не мога да намеря от къде да я изтегля (фрее cool.gif ).

Ако вие знаете от къде мога да я намеря или някои други програми в тази насока - моля да споделите. Благодаря на тези които ще се отзоват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой знае за някаква подобна програма.

Трябва ми за да направя проект за един непрофесионлен отбор и неговата екипировка.

Мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Трябва ми лесна програма за създаване на дрехи.

Може и 2D.

Ако някои е изпробвал подобна програма да сподели.

Пробвах много ,но нито една не ми допадна. Или са прекалено сложни като Optitex 9.6 или нямат много възможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...