Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

11 900 българи са поискали личен код и формуляр за участие в кастинга за Big Brother 2, съобщиха от екипа на шоуто. Вече е отворена и линия на БТК, която ще приема преки обаждания от цялата страна. Кастингът започна на 13 юли и ще продължи до 25 август.

Статистиката на кастинга досега сочи по-активно участие на мъжете, като разпределението между регистрираните участници е 60% мъже срещу 40% жени. Близо 50 на сто от желаещите да участват в риалити-шоуто са под 25 години, а около 400 записали се са над 40 години.

Big Brother 2 ще търси и по-възрастни участници, участници с различен етнически произход, жители дори на най-отдалечените райони в България.

Източник: Днес.бг

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Ех, и аз исках да се пробвам, ама като гледам колко желаещи има, само ще си изгубя парите. Не, че съм за някакви си 2.50 лв, но все пак...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой ако ми каже условията за да участваш ще съм му много благодарна!!! според мен е нормално да има толкова желаещи !!! Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Защо бе,Габи,да не би да искаш да се записваш? :P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами не но въпреки това искам да знам какви са условията за записване а и дали ще има нещо по-различно от правилата на играта след влизането на участниците в къщата !!! просто съм любопитна aaliyah_st !!! :P

Редактирано от gabit0 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами не но въпреки това искам да знам какви са условията за записване а и дали ще има нещо по-различно от правилата на играта след влизането на участниците в къщата !!! просто съм любопитна  aaliyah_st !!! :P

<{POST_SNAPBACK}>

Ето ги правилата.

Редактирано от Linkin Park (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Цирк или не Big Brother 2 вече е факт :) Въпроса за победителя е все още далече във времето . Дайте обаче предположение кои от съквартирантите са семейство :). Питам защото незнам , може все пак някой да е разбрал това онова .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бях заложила на Елена и Вего, ама съм познала само наполовина Публикувано изображение Според мен Миро се справя по-добре с преструването :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено не съм привъженик на ВВ, но това, че някой се е изкряскал в data-та че тоя и тая са семейство, комшии и т.н. може би са пълни измишльотини. По същата логика и аз мога да кажа, че еди кой си и еди коя си са семейство. Че са ми първи роднини... Ще ми повярвате ли? Ако питате мен конспирацията е все още налице.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aбе хора! Защо се занимавате с простотии? Няма смисъл. А това за двойката се знае отдавна. По-голяма тъпанарщина от ВВ няма!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено не съм привъженик на ВВ, но това, че някой се е изкряскал в data-та че тоя и тая са семейство, комшии и т.н. може би са пълни измишльотини. По същата логика и аз мога да кажа, че еди кой си и еди коя си са семейство. Че са ми първи роднини... Ще ми повярвате ли? Ако питате мен конспирацията е все още налице.

<{POST_SNAPBACK}>

Принципно си прав, че всеки може да излъже за нещо такова. Въпросът е защо винаги подхождаме отрицателно към нещата и все смятаме, че първо някой се опитва да ни преметне, излъже, нарани и т.н.

А за конспирацията, тя отдавна не е налице. Ако гледаше ББ2, щеше да разбереш, че отдавна казаха коя е семейната двойка. :computer2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът е защо винаги подхождаме отрицателно към нещата и все смятаме, че първо някой се опитва да ни преметне, излъже, нарани и т.н.

А за конспирацията, тя отдавна не е налице.  :computer2:

<{POST_SNAPBACK}>

Имаше един човек който до скоро не се умори да повтаря едно:Гледайте положително! Разбра ли го някой какво има предвид този човек НЕ,ако го бяхме разбрали сега едва ли щеше да съществува този пост на Destiny.Гледайте с положителна нагласа на хората около вас така всички ще се чувстват по-добре(разбира се не е казано да си затваряме очите за обективните реалности). Така че Гледайте положително приятели това е начина за успех и да се почувствате вие и хората oколо вас по добре! Редактирано от airfen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези ако продължават така няма да излезнат като семеиство.Според мен единия от двамата трябва да си излезне доброволно.И без това другите като разберат че са ги мамили ще номинират и двамата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези ако продължават така няма да излезнат като семеиство.Според мен единия от двамата трябва да си излезне доброволно.И без това другите като разберат че са ги мамили ще номинират и двамата.

<{POST_SNAPBACK}>

Защо смяташ, че това е причина за номинация? Това е условие, поставено в играта. Смяташ ли, че ако на някой от останалите му бяха дали такава мисия, щеше да откаже? Аз мисля, че не. И мисля, че ако се справят, ще заслужават номинация... но за "Оскар"! :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другите ще ги намразят за това че са лъгали.Според теб Мариян кого ще номинира?

<{POST_SNAPBACK}>

Допускам, че въпросът ти е насочен към мен. :ph34r:

Всеки има право да реагира и оценява хората според собствените си разбирания и ценности. Да, лошо е да се лъже... Аз за Мариян не мога да говоря, защото не го познавам. За себе си мога да кажа, че ако бях там и това се случваше по същия начин, нямаше да ги номинирам - не и по тази причина. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много близко го допуска до себе си.Вярно че не трябва да ги разкрият,но момчето започва да си мисли някои работи и ще остане излъган.А и сапруга и се дразни.Ако опипваха така жена ми маината и на играта бия му една глава на Мариян и си излизам. :ph34r: Тоя има страшни нерви.Наистина са достойни за оскар ама е гадно.Играят си с чувствата на хората.За тях важи максимата че целта оправдава средствата. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване