Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Това по сценарий ли е/ отскоро гледам/ ?Ако е така доста добре се превъплъщават в ролите на злобни каки, иде им някакси отвътре ;) За Пипи ми е жал, не е за там момичето :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Aня Пенчева дори не осъзнава как си вкарва автогол.Всичко се обърна срещу нея,мислеше че прави нещо велико....хехе.Не и се получи.Обзета е от злоба и дори не успява да го прикрие (тази роля неможа да си я изиграе). :P .Опитва се да предизвика съжаление към нея....каква жертва....ужасно е.Можеше да покаже сила ,но не го направи.....защо ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз вече спрях да го гледам. То ще кажеш, че в цялата къща само тия двете и никой друг. По едно време взех да забравям кой още остана в къщата Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Mоже, може...всичко може в тая нашата държава....

Ама и на 19 години да си любоница на Илия Павлов / Бог да го прости човека / :P Как пък да не станеш Мис България.

Публикувано изображение

И тази се сравнява по красота с Жени Калканджиева и Наталия Гуркова Публикувано изображение

Няма друго такова същество, като тази миска... ;)

Ти да не мислиш, че и на тях коронките не са им подарени от някой Флюбен чичко-паричко?

2006-а цъфнах на въпросното събитие - избираха Мис 2006. Приятелката ми беше зам.главен редактор на едно известно списание та и аз барабар Петко. Девойката, която спечели короната, предния ден репетирала как да маха на публиката. И майтапа беше, че журито беше изненадано от избора Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение А на готината мацка, дето цялото жури гласувало за нея, дадоха "мис Интернет".

Редактирано от emmi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@diadia, удава Ви се лепенето на епитети.И дотам.Никаква обосновка, никаква аргументация...махленска седянка с много прилагателни. @ shefkata, @haidukpikaso, @emmi и там още няколко лелки...ами станете и вие мутреси, като толкова пренебрежително използвате тази думичка.Хайде де.Сори, забравих, вие сте моралисти... Само отново да вметна, че е аморално да се намесвате в чуждия личен живот. И в предишния си пост ви обърнах внимание, но вие си драпате злобно, защото отгoворът е лесен... Драги драскачи, вие сте в ролята на кучетата, лаещи след керевана.

Редактирано от wertyusa (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятам,че функцията на темата,и изобщо на един интернет форум,е да "драскаме" в него и не виждам нищо лошо в това. Сега конкретно за предаването - вече взеха яко да се излагат,и най-вече Аня... Колкото и да не харесвам подобни риалити шоута,няма как да не им призная едно нещо - понякога ни показват истинския образ на един човек,с всичките му иначе прикрити недостатъци и комплекси. А това е хубаво в смисъл такъв,че можеш да видиш,че така наречените "звезди" също са хора като мен и теб. Излишно е такива хора да ти бъдат кумири... След видяното от Аня Пенчева изгубих доста от уважението,което съм имал към нея... Както миналия ВБ се случи и с Катето Евро...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че ако обърна внимание на по-горния пост, само ще направя безличната му авторка значима... 19-годишна, с мечтата да бъде като Ивайла Бакалова. И злобна, като Аня Пенчева...

Не пишем в темата да си мерим капацитета, а да обсъждаме участниците. И като не ти харесва какво се пише, не чети!

От къде тръгнахме и къде отиваме?!

Смятам,че функцията на темата,и изобщо на един интернет форум,е да "драскаме" в него и не виждам нищо лошо в това.

Сега конкретно за предаването - вече взеха яко да се излагат,и най-вече Аня...

Колкото и да не харесвам подобни риалити шоута,няма как да не им призная едно нещо - понякога ни показват истинския образ на един човек,с всичките му иначе прикрити недостатъци и комплекси. А това е хубаво в смисъл такъв,че можеш да видиш,че така наречените "звезди" също са хора като мен и теб. Излишно е такива хора да ти бъдат кумири... След видяното от Аня Пенчева изгубих доста от уважението,което съм имал към нея... Както миналия ВБ се случи и с Катето Евро...

Сега очакваш и за косите да се хванат Публикувано изображение

"То" е новото име на Ивайла Бакалова Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,искам кеч Публикувано изображение

И кръв, и сополи Публикувано изображение

В интерес на истината, точно така се получава: Коя е по-по-най...

Редактирано от diadia (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@diadia, удава Ви се лепенето на епитети.И дотам.Никаква обосновка, никаква аргументация...махленска седянка с много прилагателни.

@ shefkata, @haidukpikaso, @emmi и там още няколко лелки...ами станете и вие мутреси, като толкова пренебрежително използвате тази думичка.Хайде де.Сори, забравих, вие сте моралисти... Само отново да вметна, че е аморално да се намесвате в чуждия личен живот.

И в предишния си пост ви обърнах внимание, но вие си драпате злобно, защото отгoворът е лесен...

Драги драскачи, вие сте в ролята на кучетата, лаещи след керевана.

Ти да не си им адвокат. И двете кифли не струват. Качествените известни хора в България са малко. А за това кой и как е станал известен се знае. Или мислиш, че е нормално във всеки конкурс за красота да се знае поне месец предварително коя ще е победителка (и как да му се невиди веднъж не объркаха)?

А, не извинете ме по-нормално е всяка по-известна манекенка да "ходи", "омъжва" или просто "излиза на кафе" с хора, за които се носят всякакви "съмнителни" слухове?

(Един светъл пример е Мара отварачката, която си вееше гагата с Ванко 1 пък сега се води видна моралистка)

Малко са публичните личности особено жените, които да не са се осирали по един или друг начин. Това е човешко, но да не ни правят на глупаци.

Ивайла-Мивайла, Виолети-Миолети, Ирени-Мирени - всички сме им чували историите и драмите!Съжалявам, но за морал там нито Ивайла има право да говори, нито Аня!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@ shefkata, @haidukpikaso, @emmi и там още няколко лелки...ами станете и вие мутреси, като толкова пренебрежително използвате тази думичка.Хайде де.Сори, забравих, вие сте моралисти... Само отново да вметна, че е аморално да се намесвате в чуждия личен живот.

И в предишния си пост ви обърнах внимание, но вие си драпате злобно, защото отгoворът е лесен...

Ти на коя планета живееш Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Моралистки не сме, ама и нашето "злобно драпане" кво ти влиза на теб в работата, че не ми е ясно :whist:

Това не е Вип Брадър, а вече е цирк ! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха голям смях

:yanim:

От предаването преди малко

мутресата:

Ама тука ще се състезаваме коя е по-красива от мен ли

:speak:

Е баба ми е по-хубава от теб ако искаш да знаеш,да ми е жива и здрава

Последва неуспешно свързване с Дарина Павлова

Хелоуууу мадам Павлова

Няма я,обещала уж да отговори пък тируриру далече е Америка мда

Публикувано изображение

P.S.Да,моралистка съм

Защото се уважавам достатъчно-

не хвърлям тялото си и Душата си за пари !!!

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно откъде идва положителното мнение/преди брадъра/ за една изключително посредствена актриса като Аня Пенчева, която единственото което е умеела да прави е да се съблича и в сухите откъм сексуални материали години се е превърнала в секссимвол на онанистите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и най-вече Аня...

Колкото и да не харесвам подобни риалити шоута,няма как да не им призная едно нещо - понякога ни показват истинския образ на един човек,с всичките му иначе прикрити недостатъци и комплекси. А това е хубаво в смисъл такъв,че можеш да видиш,че така наречените "звезди" също са хора като мен и теб. Излишно е такива хора да ти бъдат кумири... След видяното от Аня Пенчева изгубих доста от уважението,което съм имал към нея...

Прав си, само дето не виждам Аня Пенчева каква "звезда" е и какъв "кумир" може да бъде... :huh: Също дъщеря и - станала на 20 и кусур години а се държи като 6 годишна "пикла". Лично на мен ми станаха ужасно противни и двете и крайно време е да си ходят Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@diadia, удава Ви се лепенето на епитети.И дотам.Никаква обосновка, никаква аргументация...махленска седянка с много прилагателни.

противоречиш си, драга. Я пак си прочети постчето Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде, народе, на сеира!

Семки и бонбонки, сълзи и сополи Публикувано изображение Страх, срам, стрес, срам...

Отсега е ясно кой ще спечели "двубоя". Опитите на Аня Пенчева обаче да се покаже като жертва,като много извисена и над другите,са меко казано смешни...

И това Пипи...Тя реве повече и от Тити Папазов Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отсега е ясно кой ще спечели "двубоя". Опитите на Аня Пенчева обаче да се покаже като жертва,като много извисена и над другите,са меко казано смешни...

И това Пипи...Тя реве повече и от Тити Папазов Публикувано изображение

Мъжа й е просто уникален Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

"Абе, Емо, що не им каза, че се излагат, бе?" Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъжа й е просто уникален Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

"Абе, Емо, що не им каза, че се излагат, бе?" Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Да,изобщо всички гости тази вечер са уникални... Публикувано изображение

Няма такава простотия като настоящия ВБ Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Ще залагаме ли?! Aз събирам залозите Публикувано изображениеПубликувано изображение Големи образи са и двете Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я кажете с два думи, че ме мързи да ходя до ТВ

Изпускаш шоу, тичай Публикувано изображение

Люба Кулезич осмете формата за начало. После мъжа на Аня Пенчева довърши Ники Кънчев по същия въпрос.

Стана ясно, че Ивайло няма намерение да я защитава и те така Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение И не само, че няма да я защитава, ами и си призна, че е "психясала" Публикувано изображение

Цитат на Кошлуков: "Стана мексиканска драма, да се гръмнеш" Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам, не знам..... нагласено ми се струва... Има да валят смс-чета...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам, не знам..... нагласено ми се струва... Има да валят смс-чета...

Абе и аз смятам, че гласуването няма значение, но пък е забавно ;)

Ужасно грозно е поведението на Аня Пенчева... Роли, роли, роли... :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе, егати ... тая никога не съм я харесвала...Лети високо, високо ама ся ще и резнат крилата Публикувано изображение

А ся казва .. че живота бил любов, че Ивайла е била злобна... Лелееееееее Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение тая жена не е у ред Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване