Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Тая заслужава повече от леко подрапване има касмет че не я е пребил от бой до сега :ph34r: Оня пък боян от 2 капки кола и скача на бои

Съгласна :ph34r: Ама, ако си истиснки мъж не би паднал чак до такова ниво ..

П.п Същото се отнася и за жените

Не разбрах тоя Давид за кво оля Боян и после му се извинява и за кво дръпна Елеонора за косата? Боян и Стоян са много избухливи и псуват само! Един нормален няма в тази къща-може би само онези възрастните

А, то ако бяха сложили нормални семейства нямаше да има грам рейтинг ;)

Сеира...Сеирааааа е важен :biggrin:

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав е бил оня мъдрец чичовото когато е казал: ”Дайте на народа хляб и зрелища и той няма да се бунтува”. В нашия случай са достатъчни само зрелища, защото българина без хляб може, но не и без зрелища.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То бива бива скандали ама чак пък толкова,цяла България им гледа сийра.Всеки в къщата говори зад гърба на другите и пък се рогаят пред децата,изобщо какво правят тези деца там ? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм на страната на Елеонора, жената все пак има някакви задръжки, може да не е най-умната на света, обаче определено заслужава медал за това, че го търпи тоя муньо. Ако беше чак такава шаврантия щеше отдавна да е заминала към Дания и да е спала с датския принц, ама не е, а това говори много за нея. С чиста съвест мога да кажа, че от цялата къща най-противното същество за мен е Боряна, още от самото начало ми беше антипатична и с всеки епизод става все по-зле. А, мъжът й горкия като не може да озъпти жена си, си го изкарва навън. Хич не е по-различен чехльо от Давид, само дето повече вдига пара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-жалкото и гнусно предаване... срам ме е че има такова предаване,че е толкова гледано,че го въртят в прайм-тайам Гнусно и жалко е тва предаване.... Въръл противник съм на турските сериали чак почвам да се замислям дали те не са по-добре от тази помия Защо винаги трябва да избираме най-малкото зло веднъж ли няма да направят нещо хубаво

Редактирано от Sobieskimania (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се повторя ...

Прав е бил оня мъдрец когато е казал: "Дайте на народа хляб и зрелища и той няма да се бунтува". В нашия случай са достатъчни само зрелища, защото българина без хляб може, но не и без зрелища.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако бяха сложили нормални семейства нямаше да има грам рейтинг :)

Сеира...Сеирааааа е важен :)

Въпросът е колко от семействата в България са "нормални", защото май повечето са почти като тези в Къщата, което реално прави тези вътре еталон за нормално семейство :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мене най-голямата простотия е мнението че това било българското семейство. Или още по-голяма простотия че било представителна извадка (термин в статистиката) За да бъде едно нещо представителна извадка,то трябва на базата на случен принцип да избере няколко броики от цялото общество. Докато тука далече не е така,избира се м/у хората които са отишли на тези кастинги. Така че може да се каже че тези вътре са представителна извадка на хората,готови за пари да се излагат и да се гаврят с тях. Те не са представителна извадка на обществото. Защото не отива съвкупон цяла България на тези кастинги. За да може да се твърди че това е представителна извадка на българското общество. И тука е момента да се запитаме какви са хората,които ходят на тези кастиги? Които се навиват да се гаврят с тях? Които се навиват да се излагат? Които са готови за некой друг лев да ядът ла**а и какво ли още не? Това българското семейство и общество ли е? Не мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мене най-голямата простотия е мнението че това било българското семейство.

Те още в самото начало си казаха, че семействата, които са събрани в тази къща не са за пример какво е българското семейство! Всичко е за рейтинг, проумейте го! Това е като с на конкурсите за красота - избират от тези, които ся се явили, но това не означава, че няма по-красиви жени. Просто те нямат нужда от това. Същото е и тук.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те още в самото начало си казаха, че семействата, които са събрани в тази къща не са за пример какво е българското семейство! Всичко е за рейтинг, проумейте го! Това е като с на конкурсите за красота - избират от тези, които ся се явили, но това не означава, че няма по-красиви жени. Просто те нямат нужда от това. Същото е и тук.

гледах първите 3 епизода както и шоуто на иван и андрей

100 пъти казаха че това е представителна извадка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм чула. Добре, може да е моя грешка.

Но на теб ти е ясно, че това не е така, както ти е и ясно, че такива семейства има, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и като са казали какво? стига с тази дребнавост, някой казал аз съм най-хубав и ама що го казал, всеки каквото иска може да си говори... Твоята роля е ако ти е забавно да го гледаш, ако не - да не го гледаш, толкова е елементарно
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак решението на Елеонора ми хареса. :go ahead:

Да не го(?) стрелна с пищова, щото не гледам "шоуто", ама казвате че имало някакъв проблясък, опишете, моля!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак решението на Елеонора ми хареса. :rolleyes:

Ох, аз пък въобще не харесвам самата Елеонора.

То много престижно и представително да си танцуваща сервитьорка в Най Клуб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Номинации

семейство Чипеви и семейство Милеви ...

исками се да си ходи Боряна ... антипатична ми е от самото начало ... не че много долюбвам и другите ... ама тази много ме дразни !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нейния престиж е кацнал върху липсващото себеуважение на рецепциониста! Може би затова е толкова голям! Поне аз мисля така!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

о, и аз не я харесвам, но подкрепям решението .. защото май малкоооооо съвсем малко се е усетила ... Реших, че ще избере датчанина и ще иде при него заради парите .... Ама, на, реши да не избере нито един от тях, което ми направи добро впечатление .. :) Радвам се, че не избра да продължи жалкото си подобие на живот с Давид.

Хм ...това "леко" осъзнаване на Елеонора ... напомня ми на едно стихотворение на Вапцаров, не знам защо ... :) Може и да стане човек от нея, никога не е късно.

...Но във затвора попаднал на хора

и станал човек....

Да не го(?) стрелна с пищова, щото не гледам "шоуто", ама казвате че имало някакъв проблясък, опишете, моля!

Май е решила да започне нов живот, защото реши да не остане при нито един от двамата(Николай, Давид) и да напусне шоуто. :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде къде по-престижно е да правиш консерви в някоя фабрика...

Номинации

семейство Чипеви и семейство Милеви ...

исками се да си ходи Боряна ... антипатична ми е от самото начало ... не че много долюбвам и другите ... ама тази много ме дразни !

И на мен, но пък с нея си отива един от най-забавните образи - приморския гларус, който колкото повече се ядоса толкова по-смешен е :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключвайки възрастните Каменарови,всичко останало е за психиатрия -

не знам и там дали ще им помогнат,патологични случаи са всичките.

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори и под арест няма да ги гледам,лиготии и щуротии.Радвам се че не гледам ТВ.Каквото и шоу да излъчват по тв,наи-напред поставят СЕКСА.Като че ли на някои му е необходимо.Секс по нета ---колкото щеш----.Какво му е хубавото ,не мога да се начудя.Могат да вкарат тези пари за нещо добро,за някакъв напредък в определена област,но НЕ.Те трябва да печелят,а не този които ги гледа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май е решила да започне нов живот, защото реши да не остане при нито един от двамата(Николай, Давид) и да напусне шоуто. :biggrin:

Шоу ли? Тази повърня? Как въобще има "хора", които се решават да се показват? Това са ексхибиционисти, (има изключения, но пък всички са алчни), че и по-лоши определения може да им дам, но ще навлезна в опасната територия на някое от форумните правила. Нещо повече: Какво ще кажете да им свалим рейтинга? Обявявам месец без гледане на Биг Брадър! Кой е с мен?

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро е решила, че като стане известна в БигБрадър ще си хване някой богаташ, както Зара - Христо Сираков навремето. А и тоя Николай не ми стана ясно какво работи в Дания, щото "бизнесмен" е прекалено общо понятие. На мене ми прилича на сводник, ще я вземе в Дания да си изкара парите за розите и то с горница - нищо чудно че се дърпа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване