Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Имам въпросчета към жените аз.

Оприличавате ли се на Курнелия?

Бихте ли си взели мъж като Ицо?

Бихте ли си мълчали само за ви носи мъжът кинти в къщи?

ами да добавим още въпросчета към безсмислените ти такива

Оприличавате ли се на Кузмова или Сашка?

Бихте ли си взели мъж като Гробаря или Чипев?

Холандската компания, която държи правата на реалити шоуто Big Brother във всички държави - Endemol, е на път да се окаже сериозен проблем пред продуцентите на родното издание на предаването, пише avtora.comСпоред непотвърдена информация, големите босове са взели решение да санкционират екипа на Нико Тупарев заради безбройните нарушения на правилата от регламента, които се наблюдават в семейния сезон на изданието.

Странно как може да повярваш, че и цитираш, на толкова голяма измишльотина :rolleyes:))
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо да е измишльотина? не знам как стоят нещата, нито ме интересуват разните им рейтинги, но ако Ендемол реши да свали предаването си за България( те го държат в още 41 държави), то Тупарев и родните клоуни в ефира нямат никакъв избор. Все пак правата не са техни. Пък и в държава с население по-малко от една Москва или друг голям град няма кой знае какъв смисъл от това предаване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо да е измишльотина? не знам как стоят нещата, нито ме интересуват разните им рейтинги, но ако Ендемол реши да свали предаването си за България( те го държат в още 41 държави), то Тупарев и родните клоуни в ефира нямат никакъв избор. Все пак правата не са техни. Пък и в държава с население по-малко от една Москва или друг голям град няма кой знае какъв смисъл от това предаване.

Защото няма нарушение на правилата - къща, номинации, елиминации, зрителски вот - Ендемол очертава само рамката, оттам нататък всеки има свободата да го локализира както смята, че най-добре ще се приеме. За простотия - в австралийския се стигна двама участника да си "изтропат" пенисите върху бузата на спящо момиче, за което бяха изгонени, но познай дали някой си е взел лиценза :), също един участник легна върху момиче на което правеше масаж и също беше изгонен. Вербалната пък простотия е толерирана във всички издания на брадъра, тя е сред основните съставки на шоуто все пак.

Отделно правата са точно техни - на Нова Телевизия, платили са си лиценза, ако някой поиска да им го отнеме първо ще трябва да мине през съда.

Очевидно за теб няма значение източника, така че чети си жълтите измишльотини, но поне не ги изсипвай тук и като няма смисъл от това предаване - не го гледай, не го коментирай, не се занимавай с него, за 700-800.000 има смисъл.

Редактирано от voxy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисията с бебетата беше много смешна :)

;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото няма нарушение на правилата - къща, номинации, елиминации, зрителски вот - Ендемол очертава само рамката, оттам нататък всеки има свободата да го локализира както смята, че най-добре ще се приеме. За простотия - в австралийския се стигна двама участника да си "изтропат" пенисите върху бузата на спящо момиче, за което бяха изгонени, но познай дали някой си е взел лиценза :rolleyes:, също един участник легна върху момиче на което правеше масаж и също беше изгонен. Вербалната пък простотия е толерирана във всички издания на брадъра, тя е сред основните съставки на шоуто все пак.

Отделно правата са точно техни - на Нова Телевизия, платили са си лиценза, ако някой поиска да им го отнеме първо ще трябва да мине през съда.

Очевидно за теб няма значение източника, така че чети си жълтите измишльотини, но поне не ги изсипвай тук и като няма смисъл от това предаване - не го гледай, не го коментирай, не се занимавай с него, за 700-800.000 има смисъл.

Източникът е Монитор, ако това е жълт вестник здраве му кажи. Правата са на Ендемол, не знам как реши, че са на НВТ, при положение, че Зурлева многократно е казвала, че правата са на Ендемол. НТВ си плащат за сезон, а не за вечни времена :) И как реши, че не го гледам, на боб ли гледаш? Заеби.... големи философи тук, правата били на Нова телевизия Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Източникът е Монитор, ако това е жълт вестник здраве му кажи. Правата са на Ендемол, не знам как реши, че са на НВТ, при положение, че Зурлева многократно е казвала, че правата са на Ендемол. НТВ си плащат за сезон, а не за вечни времена :giggle1: И как реши, че не го гледам, на боб ли гледаш? Заеби.... големи философи тук, правата били на Нова телевизия Публикувано изображение

1. Да Монитор е жълт вестник, собственост на Ирена Кръстева, използван за различни цели

2. Марката е на Ендемол, а Нова Телевизия си е платила лиценза да е ползва в България, от което следва че ако някой поиска да прекрати лиценза предсрочно заради някакво нарушение, трябва да се обърне към съда, който единствен може да отсъди дали правомерно е разтрогнат някой договор. Тъй като не ти харесва играта на думи ще ти напомня, че когато се говори за правата примерно за Световното по футбол се казва "БНТ купи/държи правата за излъчване на световното по футбол", самите права ги продава и държи FIFA :)

3. Изобщо не съм решавал че не го гледаш написах "като няма смисъл от това предаване - не го гледай, не го коментирай, не се занимавай с него" в отговор на твоите

Дано се окаже последен сезон и да няма повече Биг Брадър, то и без това в България вече няма и каква простотия да се измисли. Единствено остана Биг Брадър с бивши затворници :yanim:

Пък и в държава с население по-малко от една Москва или друг голям град няма кой знае какъв смисъл от това предаване.

което има малко по-различен смисъл Редактирано от voxy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шопови пред развод заради Big Brother Family

Публикувано изображение

Престоят в Къщата на "Биг брадър фемили" окончателно съсипал брака на русенското семейство Шопови, твърди съпругата Мария пред "168 часа".

След края на шоуто двамата изобщо не можели да се гледат. Особена омраза изпитвала съпругата, известна като "Русенската Анелия".

"Сякаш нещо се случи с нас в "Биг брадър". Не знам как за толкова кратко време успяхме да се отчуждим толкова със Стоян", вайка се брюнетката. Двамата се представили на кастинга като средностатистическо щастливо българско семейство.

Смятали, че участието им в риалитито може да реши финансовите им проблеми и да укрепи брака им. Случило се точно обратното - двамата вече не можели да се дишат. Уговорили се да подадат молба за развод по взаимно съгласие. Засега още не били потърсили адвокат, най-вероятно поради хроничното безпаричие на Шопови.

slava.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мамка му и мечка ... чао сем. Трифонови , не им стигна рекламата че Христо ще даде апартамента ... ама така е като лае срещу продуцентите ... гласували 63 % ... гласувала баба ми ... шефовете решават :) !

Напред сем.Чипеви !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Taка си е, това не е риалити, както непрекъснато се терижира, а режисирано шоу. Иван си го каза правилно - някакви мишки вкарани в лабиринт и каквото кажат и накъде ги насочат продуцентите това става.:) старите най-вероятно ще ги спечелят в конкуренция с Кузмови, Стефанови ще ги прецакат, че не са се съгласили да участват в "детектора на лъжата", което си е неправилно и означава, че крият нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисията с бебетата беше много смешна :)

:)

според мен беше супер тъпа

Господинови единствено ми бяха по-симпатични и по-нормални, но те от раз бяха изгонени и съответно който и да спечели, ще се срамувам.

Редактирано от prwvu (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Big Brother family - Финал

Публикувано изображение

Утре е финалът на първия семеен сезон на риалити формата Big Brother. Преди 80 дни започна първият по рода си телевизионен семеен експеримент. Утре, три месеца по-късно, четири двойки ще се борят за безпрецедентната наградата от 200 000 лева, семеен автомобил и апартамент. Кое семейство ще загаси светлините на фамилната къща и ще си тръгне по-богато? Ще разберем в четвъртък, в Big Brother Live.

Големият финал на Big Brother family ще продължи четири часа.

От 18:00 до 19:00 часа семействата ще изпълняват артистична задача, като те сами избраха какво да представят на сцената и коя звезда да ги подкрепи.

Кузмови ще изпълнят на живо артистичен етюд, представящ живота в неговите възходи и падения. За техен помощник Веско и Ели избраха най-добрия български мим – Ники Сотиров. Среща, влюбване, женитба, злополука, но и щастлив край, на това залагат пловдивчаните, за да впечатлят зрителите.

Чипеви ще изпеят песента „И това е любов” на фолк звездата Константин – победител в първия ВИП сезон на Big Brother. Сашка и Павлин избраха тази песен, защото най-точно характеризира отношенията помежду им.

Стефанови ще пленят зрителите с горещ латино танц. Техен учител е многократният шампион и победител във ВИП Денс – Светлин Димитров. Диана ще бъде кралица на джунглата, а Добрин – неин роб.

Колеви залагат на българските народни танци, с които веднъж спечелиха симпатиите на зрителите. За подготовка на Цончо и София помага Стефан Витанов, основен хореограф на народните танци във ВИП Денс.

slava.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чао Стефанови ... ама как грачеха Чипеви ... не е истина !!! :P

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кузмови ще спечелят май ???

Митак, чакам от теб актуална информация, че малкия гледа Бен 10 и Чаудър...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

стискам палци на Кузмови.

Ако Колеви спечелят не съм си загубила времето да ги слушам...

За Колеви само...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде още малко до края... само рекламките да изчакаме :yanim::ph34r: ИИИ ПОБЕДИТЕЛИТЕ САА :ph34r::super: КУЗМОВИИИИИИИИИИИ :beer11::wub: на мен лично ми бяха големи любимци, Колеви същооооооооооооооо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво,казах ви че ще са те,много се радвам

:ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво,казах ви че ще са те,много се радвам

И аз им честитя макарПубликувано изображение, че много исках Колеви да победят!Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване