Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

е това с годежа ако не е било нагласено те па на

смучат си от пръстите стари сценарии уфф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чудят се какво да измислят-горкия Ханес накараха го да избърза.С тая усойница направо го оплаквам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мариана на какъв диалект говори английски. Пак добре, че се разбират

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то за леглото и за парите не е нужен перфектен ингилизки

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои са много интересни с това как можете да гледате вип брадър и тем подобни, еми какво да се гледа бтв турско ,тв7 и там.. По другите някой филм американски, дори да е хубав най-малко даван 50000 пъти ... А и някои вечери може да си оправиш настроението особено с тризначките или с Къци :D По бг телевизиите единственото интересно и забавно предаване е Господарите и след това е випа ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вип Брадър си е направо предаване за интелектуалци в сравнение с някои други. По Фокс ако знаете какви предавания има :D "Довери се на журито", "Топ модели" и "най-великото" - "Танцувай с мама". Заради сестра ми изгледах някои от епизодите (някои и по 2 пъти). Дори това нищо не е. В Америка има предавания, в които участват пълни идиоти, направени с цел полуидиотите да не се потискат и да се чувстват умни. Например "Here Comes Honey Boo Boo" Разбрах за него след пародията му в South Park. Мислех, че са измислени герои, направени за South Park, но явно са истински (за съжаление).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

супер супер суперр доволна съм, замина си най-после Юлиан йееее

:clap:

Повечето ерудирани и образовани хора си тръгнаха от къщата. Дано сега, гледайки онези унисони на човешката глупост и идиотщина, като Варя, Надежда и Любов, да се чувствате по-интелигентни.

Носели те сърце и душа, дрън-дрън ярина. Щом масово хората в родната ни страна се радват да гледат жалката инфантилност на неуспели хора, вместо такива, които превъзхождат по интелект, може би за да не им падне самочувствието, значи няма да се оправим!

Гледайте си ги със здраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тризначките като домакини чат пат биват ако не си отварят устата за да ръсят глупости, ама като гракнат за пари ми стават адски противни. Тя и Златна не е кой знае колко интелигентна ама никога не съм я видял да реве за пари като тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започва обратното броене

Публикувано изображение

Орлин и Фънки решиха да направят 17 фунийки, с които да отброяват дните до края на ВИП брадър.

Явно басистът е оставил всички надежди, че ще излезе предсрочно.

За сметка на това обаче с нетърпение ще брои колко още му остава, докато се види със семейството си.

Освен ако зрителите на Биг брадър не решат друго...

vipbrother.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

He speak English just like Hristo Stoichkov!;-)

Не съм мислил че говори толкова зле ИнглИш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм мислил че говори толкова зле ИнглИш...

За разлика от теб. Освен ако тая глупост не си я написал нарочно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За разлика от теб. Освен ако тая глупост не си я написал нарочно...

Ко речИ?

Еми да, от бързане съм написал He, вместо She и съм пропуснал "s".

BTW: Of course!

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че работи с хора, които знаят английски. Иначе песните й щяха да звучат така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми да, от бързане съм написал He, вместо She и съм пропуснал "s".

Грешка в местоименията и грешка в образуване на Present simple tense(сегашно просто време) води до доста абсурдно звучащо изречение. Т'ва „s“ се слага само в 3л. ед. ч. и е срамота точно там да объркаш.

Иначе не съм напълно съгласен, че английският и е на чак толкова лошо ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че работи с хора, които знаят английски. Иначе песните й щяха да звучат така

http-~~-//youtu.be/kJa2kwoZ2a4

Че какво му злето на този?;-)

Грешка в местоименията и грешка в образуване на Present simple tense(сегашно просто време) води до доста абсурдно звучащо изречение. Т'ва „s“ се слага само в 3л. ед. ч. и е срамота точно там да объркаш.

Иначе не съм напълно съгласен, че английският и е на чак толкова лошо ниво.

Аджеба на интересен ли се правиш? В такъв случай се съмнявам и за твоето ниво на Английски!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е весела песента му, ама английският му е... She don't know...She always bother...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аджеба на интересен ли се правиш? В такъв случай се съмнявам и за твоето ниво на Английски!

Аджеба правя ти градивна критика, просто не ми се прави на афектиран, а си вземи поуката и замълчи. А ти въз основа на какво се съмняваш в нивото ми на познание по въпросния език?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аджеба правя ти градивна критика, просто не ми се прави на афектиран, а си вземи поуката и замълчи. А ти въз основа на какво се съмняваш в нивото ми на познание по въпросния език?

Човек да не направи правописна грешка, или от бързане да не сгреши. Написах he, защото говорих за Христо Стоичков и в момента на писане ми беше в главата думата за 3-то лице, единствено число, мъжки род.

И да, както видя в по-горния пост, бях добавил че трябва да напиша едно "s", което пак се отнасяше за 3-то лице. Но както и да е... И това твое изказване за Present Simple че не е уместно..., кое не е уместно? Не знаеш ли че фактите се изразяват точно с него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по-скоро така

:lol6:

http://vbox7.com/play:23e4a8fc

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек да не направи правописна грешка, или от бързане да не сгреши.

Ти не направи правописна грешка, а граматическа такава. Две всъщност.

И пак те пита. Въз основа на какво се съмняваш в нивото ми на познание по въпросния език?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не направи правописна грешка, а граматическа такава. Две всъщност.

И пак те пита. Въз основа на какво се съмняваш в нивото ми на познание по въпросния език?

То е ясно, че няма да се разберем, но поне да можеше да прочетеш, че вече ти отговорих на въпроса...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е ясно, че няма да се разберем, но поне да можеше да прочетеш, че вече ти отговорих на въпроса...

Не виждам къде си ми отговорил, ама нейсе...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам къде си ми отговорил, ама нейсе...

Еми виж по-внимателно... Аз ли да гледам вместо теб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...