Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

тоя Борислав баси комплексаря, голема работа ръгбисту пфууу

никоя жена не заслужава да е с тоя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха може би

ама те го изфърлиха Пацото

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв шанс няма Пацата да се класира изобщо с такива "VIP звезди" като тризначките,

по-скоро неговата приятелка Пеньо може да му роди.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще разчитаме на това, че близненето върви през поколение... защото иначе може да стане и девятка... Уау... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро открил "топлата вода", че Лилияна има мисия и вместо да се направи на ударен и да помогне с номинация, сега ще стоят гладни. Това е да си гений!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
тая Стойка е за психо, все бях виждала ама тая е болна
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тая Стойка е за психо, все бях виждала ама тая е болна

Ужаст направо, как уплаши кучето горкото :) ама май по-скоро разиграва театър - 3-ти сезон Миро рива и спечели, сега тя реве ама май тоя път ще загуби защото поне на мене тея крясъци ми идват в повече.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужаст направо, как уплаши кучето горкото :) ама май по-скоро разиграва театър - 3-ти сезон Миро рива и спечели, сега тя реве ама май тоя път ще загуби защото поне на мене тея крясъци ми идват в повече.

стресира го милото кученце, как се скри у спалнята а

чудя се кой "психиатър" ги преглежда тия преди да ги пуснат у Къщата

:speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дими вече не е в Къщата, жалко, харесваше ми
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днеска имах друга работа и не го гледах предаването. Как така е извън къщата? Елиминациите не бяха ли в понеделник?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днеска имах друга работа и не го гледах предаването. Как така е извън къщата? Елиминациите не бяха ли в понеделник?

Цък
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дими е загубил дъщеря си.

Моите съболезнования

http://www.inter-view.info/2012/12/dimi-big-bradur-dashteria.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите съболезнования към Дими също, да не говорим че отношението към него в последните дни в "къщата на ужасите" беше много гадно. Първо го набедиха за интригант, после когато си махнаха баджовете с Нед ги накараха да носят едни големи табели на врата за наказание.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от ined (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не му знам правилата на Нико Тупарев, но от човешка гледна точка е редно да разберат съквартирантите защо Дими го няма.

И да запалят по свещичка в памет на Деметра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пацо правеше шоуто ама..

Сега фаворит ми е Лестер ;D Стойка ми е отвратителна тази истеричка а тризначките са ми смешни :D

Дими е загубил дъщеря си.

Моите съболезнования

http://www.inter-vie...-dashteria.html

Съболезнования.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стойка ми е отвратителна тази истеричка

липсва й тревата скъса се да реве сега

то тъй избива зависимостта мда

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много отвратителна тая Стойка,а и грозна,да ми прости Господ,че и давам този епитет.Тризначките в сравнение с нея са миски. Тя самичка става за смях да им се връзва.Явно е по-тъпа от тях. Как ги приемат такива да учат актьорско майсторство.Но това е някакъв частен университет,не е НАТФИЗ.Такова е цялото българско образование-посмешище.С фалшиви дипломи-и точно такива се уреждат най-добре-грозни и бездарни.Обзалагам се,че са нагласили в Биг Брадр да спечели това Квазимодо,приличащо но мишка.Правилно я определи Нед.Още в първи сезон я нарече"Гнусно телце" Стискам палци за красавицата Лили от Пловдив.Нека спечели тя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тризначките са си колорит - просто защото са три еднакви, макар и не съвсем еднакви като характери както се убедихме

Фаворита ми остана само Нед, Дими също исках да спечели но...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Биг Брадър не е конкурс за красота според мен. Аз съм за Найден, но няма голямо значение кой ще спечели. Пацо си тръгна, но още на интервюто с Венета си уреди риалити с негово участие. Ще му търсим жена :D Това с Дими вярно ли е? :( Аз си помислих, че е някаква жълта новина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с Дими вярно ли е? :( Аз си помислих, че е някаква жълта новина.

за съжаление е истина

написал го е и на стената си съобщението

http://www.facebook.com/dimitri.kazalov?fref=ts

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1670362

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тризначките напуснаха "Биг Брадър"

Най- после ми олекна :wink12: Аман от тези глупави пуйки :mad:

В Къщата остават Лиляна, Стойка, Борислав, македонците Никола и Цеце, Найден и Мирослав.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко за Дими.Сега вече няма значение кой ще спечели.Само да не е Стойка-Лудото.Има санаториуми за психари на няколко места в страната. Препоръчвам и в Нареченски бани.Там и е доста близо до Пловдив.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко за Дими.Сега вече няма значение кой ще спечели.....

ЗАЩО  ДЪЩЕРЯТА  НА  ДИМИ  ИЗБРА ДА СЛОЖИ КРАЙ НА ЖИВОТА СИ?!

Тази история разтърси България, но мисля че причината не е в  различната сексуалност на Дими.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване