Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Може и да са наркотици но може и да не са. Мен ако питаш от тея от razkritia и от колегите им от kliuku никаква достоверна информация не може да се очаква. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лудата Стойка остана на финал баси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , може ли да ми кажете коя е песента която течеше , когато представяха Найден към 21:25 часа . Една много яка балада, надявам се че някой я знае. Благодаря !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , може ли да ми кажете коя е песента която течеше , когато представяха Найден към 21:25 часа . Една много яка балада, надявам се че някой я знае. Благодаря !!!!

нямам на идея ама и да знае някой - тук са забранени такива авторски работи да се дават та забрави

не е това сайта за теб сори

Лилянчето излезе браво

дано Нед или македонците спечелят - само не и "Цветана Манева шоУ"

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямам на идея ама и да знае някой - тук са забранени такива авторски работи да се дават та забрави

не е това сайта за теб сори

Моляяяя авторки работии ли , хахх че това песен на Риана или Джей Ло или която и да е - какви авторки работи - какви 5 лева . Не казвам каде да си сваля еди коя си песен , а просто искам да знам името . Мога също така да си я купя ..........

Сигурен съм че някой ще я знае , а ако толко се притеснявате , можете да ми я пратите на личен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лилянчето излезе бравo

Защо бе душко,аз пък много я харесвах.Жалко,че излезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо бе душко,аз пък много я харесвах.Жалко,че излезе.

не е истинска, изкуствена кукла надута отвсякъде

Цеце заслужава да е победителка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го казваш,понеже я познаваш или просто така си я преценила.За мен недостатъците и са два,суетна е и разчита на благодетели за да я отглеждат като любимец,но с такава визия и аз бих си я отглеждал у дома :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На 19 декември кремират дъщерята на Дими от "Биг Брадър"

в крематориума "St. Marylebone"

Все още не е ясна причината за смъртта на дъщеря му Деметра.

Към този момент версиите за трагичния край на младото момиче са 4 

- наркотици, неизлечима болест, нещастна любов, "Биг Брадър".

24 часа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

според мен всичко е нагласено-как може тази настъпана жаба Стойка да остане-грозна, смачкана а и луда на всичко отгоре.По зле от близначките.

Това не е гласът на народа.Това е на Тупарев гласа.Той е преспал сигурно с тая шарфунтийка посредствена,която не става ни за актриса,ни за домакинстване в къщи,нито за показване.То и Манева е един тоталитарен червей-как може да я търпи тай жаба кекерица.

Близначките поне могат да сготвят и да изчистят.Лилито поне става за показване.А Стойка не става за нищо.МИНДИЛ И ГРОЗОФИЛ пловдивски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

според мен всичко е нагласено-как може тази настъпана жаба Стойка да остане-грозна, смачкана а и луда на всичко отгоре.По зле от близначките.

Това не е гласът на народа.Това е на Тупарев гласа.Той е преспал сигурно с тая шарфунтийка посредствена,която не става ни за актриса,ни за домакинстване в къщи,нито за показване.То и Манева е един тоталитарен червей-как може да я търпи тай жаба кекерица.

Близначките поне могат да сготвят и да изчистят.Лилито поне става за показване.А Стойка не става за нищо.МИНДИЛ И ГРОЗОФИЛ пловдивски.

ами количката трябва да се заработи така е

не очевидно - очевадно стана на хората че е нагласена лудата Стойка

а  кажете ми тя ако не знаеше че е застрахована от Никото Тупарев щеше да си прави кво си иска а -

помните ли как Нед и Гроши ги изгониха - тая вилня бетер ураган и остана баси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пацо става ТВ водещ

Публикувано изображение

Панайот от Биг Брадър най-накрая ще сбъдне една от мечтите си. Той ще се появи на екран със собствено ТВ шоу в ефира на DSTV - бившата музикална телевизия на ДесиСлава.
"Наздраве с Пацо" ще бъде шоу, в което ще има оркестър и певци, които ще изпълняват музикалните желания на зрителите на медията. Премиерата на Панайот по DSTV ще бъде още тази неделя. Както се разбра преди дни, Пацо ще има и собствена рубрика при Венета Райкова в "Горещо", където тя и екипът й ще търсят половинка на футболиста. Екс съквартирантът няма да участва във финала на Биг Брадър, сподели самият той.

Гледайте тази вечер "Отмъщението" на Биг Брадър: Панайот, жертвата ще е Боби.

Публикувано изображение

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пацо май най-много спечели от Биг Брадър. Той и победителят няма да спечели толкова :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

довечера един ще си ходи ама кой ли ще е

:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дими:

Не носете цветя за погребението, а дарете пари за животни

Дими от Биг Брадър призова всички приятели на починалата си дъщеря Деметра да не носят цветя на прощалната церемония, разбра MegaLife.bg.

“Скъпи приятели, всички, които цените приятелството на Деми и възнамерявате да дойдете на кремацията й, вместо цветя, дарете каквото можете за благотворителност за животни по ваш избор, защото Деми обичаше животните и за нея това би означавало много. Благодаря ви.”, сподели Дими във Фейсбук.

megalife.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Призовавам всички разумни хора,ИЗГОНЕТЕ СТОЙКА от ВИП брадър,ако вече не е нагласена предварително победата и!!!

Изгонете тази НАСТЪПАНА ЖАБА СТОЙКА!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стойка ВЪН !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стойка остава, сценария е такъв. И да пращате и да не пращате SMS-и това е положението,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Стойка остава, сценария е такъв. И да пращате и да не пращате SMS-и това е положението,

знаем, и Миро го призна

Миро: В "Биг брадър" има натиск и сценарии

http://blife.bg/article-18568

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли изобщо някой от там присъстващите да трябва да остане и защо?

п.п кви са тия семейства?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да питам само,като знаете какво ще стане,защо ги гледате.Ако ще в къщи да ми дойдат ще избягам да не ги гледам.Не знам как може да има хора да следят такива тъпотии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма такъв цирк - ще Изгонят Цеце и ще оставят Стойка????! :( Това само в БГ може да стане , жалко за всички които пращат СМС-и . Със тях и без тях явно както всичко в България краят е ясен преди началото :( :( :(

Редактирано от snipi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цеце беше единствената, която ми достави удоволствие да гледам -

защото е истинска.

Успех, Цеце, и не ни пустосвай, обичаме те -

ама тука е Страната на Чудесата, на ББ и Нико Тупарев

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

скоро му се вижда края и на този цирк

истеричката Стойка на Нико Тупарев любимката ще спечели количката

просто няма да повярвам ако е друг

надявам се няма да се набутвате със смс-и

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...