Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Тошко президент  :lol6: Още преди да влезе в къщата, сподели пред роднините ни, че той ще бъде крайния победител и така стана :D Ужас изложи цялата ни рода :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път не признават гласа от смс всичко е нагласено аз още като влезе си знаех че той ще победи внука на комунистите няма ли СЕМ най -накрая да направи проверка на БАЙ БРАДЪР а ДАНС да ги проверят за черно тото винаги е било нагласено ! този all stars беше най-долния от всички вип брадър каквито и да са долни бяха по класни имаше си всичко ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път не признават гласа от смс всичко е нагласено аз още като влезе си знаех че той ще победи внука на комунистите няма ли СЕМ най -накрая да направи проверка на БАЙ БРАДЪР а ДАНС да ги проверят за черно тото винаги е било нагласено ! този all stars беше най-долния от всички вип брадър каквито и да са долни бяха по класни имаше си всичко ...

аз па се чудя що за балъци трябва да сте смс-и да пращате

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз предполагах, че ще останат Тодор и Катето накрая.. Те май щели да продадат джипа и да разделят парите  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз предполагах, че ще останат Тодор и Катето накрая.. Те май щели да продадат джипа и да разделят парите  :D

Да не е " да продадат джипа и да изпият парите"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес в предаването 'на кафе' , Тошко няма да може да присъства, че снощи доста алкохол изпи :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес в предаването 'на кафе' , Тошко няма да може да присъства, че снощи доста алкохол изпи :D

Ако се казваше На по бира - можеше и да присъства

:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се казваше На по бира - можеше и да присъства

Голям образ е   :D

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Тодор е обикновен пияница с богати и известни роднини. И какво е толкова уникално в чувството му за хумор не мога да разбера? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

абе той нали си взе Куга-та пък вий си плюйте колкот щете

:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Тодор е обикновен пияница с богати и известни роднини. И какво е толкова уникално в чувството му за хумор не мога да разбера?

Тук не съм съгласен, аз нито съм богат нито известен. Не съм съгласен, че е пияница. Верно е, че пие много, но това не го прави пияница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали участваше в някакво друго риалити - милионер търси съпруга. А кой е известен е малко относително. За доста от ВИП-овете аз не съм и чувал. За мен си е пияница по това, което гледах в сезона (не съм гледал всички епизоди). Дори и на финала беше пиян. Да кажа и нещо позитивно за Тошко - пак по-достоен (любимата дума на коментаторите  :D ) победител е от миналогодишния - Златка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали участваше в някакво друго риалити - милионер търси съпруга. А кой е известен е малко относително. За доста от ВИП-овете аз не съм и чувал. За мен си е пияница по това, което гледах в сезона (не съм гледал всички епизоди). Дори и на финала беше пиян. Да кажа и нещо позитивно за Тошко - пак по-достоен (любимата дума на коментаторите  :D ) победител е от миналогодишния - Златка.

аз тва шоу не съм го гледала  и не знаех че до там стигнал да си търси по тоя начин женка

и намери ли си

:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз тва шоу не съм го гледала  и не знаех че до там стигнал да си търси по тоя начин женка

и намери ли си

:rolleyes:

И аз не съм го гледал. Прегледах набързо новините само. Не една, ами две си е намерил  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм го гледал. Прегледах набързо новините само. Не една, ами две си е намерил  :D

въх ква красота неземна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 7 месеца по-късно...

Външен "нужник" и баня на открито в Big Brother

Този път съквартирантите ще живеят на село

0000273443-article2.jpg

Спалня под звездите, баня на открито, външен „нужник”, лятна кухня с трапезария, механа и кокошарник са ключовите помещения в двора на къщата от новия сезон на Big Brother.

Продуцентът на предаването Нико Тупарев обяви, че темата на предстоящия сезон е селото. 

„В България, както за много неща, така и за селото няма еднозначна представа. За едни е идилия, за други кошмар, а за нашите съквартиранти ще бъде по малко и от двете.  Селото е много благоприятна тема за предаване като Big Brother, защото позволява да има разнообразни мисии и ситуации – и смешни, и трудни, и любовни дори, защото какво по-хубаво място за флирт от среща пред кладенеца”, обясни той.

„Този сезон участниците са наистина интересни, защото вече се е натрупала маса от едно ново поколение фенове на предаването, за които истинска мечта е да участват. Комбинацията от персонажите е изключително силна, очакваме феноменална динамика в групата от 14 участника”, допълни Тупарев.

След него думата взе вечният водещ на предаването Ники Кънчев, който с усмивка съобщи, че ще разкрие по нещо за седемте дами, тъй като за него те представляват по-личен интерес. 

„Шеметна изкусителка, която прилича досущ на Лолита, дзен красавица, фрапантна дама с руско потекло, която идва от Сибир, ледена жена, за която да показва емоции е признак на лошо възпитание, ромка вишистка с мъж чужденец, който отглежда детето й. Най-възрастната участничка има петима сина, преживяла е много бурни житейски обрати. В Къщата влиза и топлес красавица – това е съотношението на дамските, а мъжете са толкова интересни, че оставяме на зрителите да се срещнат с тях очи в очи в понеделник в 20 часа”, обобщи Кънчев.

По публикацията работи: Камелия Цветанова

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Простотии. Никой не живее дори по селата по този начин. Защо не се гръмнат и не спрат да ни занимават с малоумните си предавания и простоватите опити за промиване на мозъци?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Външен "нужник" и баня на открито в Big Brother

тоз цирк не е за изпускане хаха

до сега само ги глезеха вътре а да ги видим миските как ша са оакат набързо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си прав, пълно е с подобни кичозни "битови" стаи и то не само по селата.

Ти кога си ходил последно на село, че ми даваш акъл? Хората нямат вътрешни бани, тоалетни, бойлери, ами ядат доматите с колците, нали така? Ай да се скрият с тоя идиотизъм и малоумщина. Не искам да им гледам смотаното шоу, от което ми се гади.

тоз цирк не е за изпускане хаха до сега само ги глезеха вътре а да ги видим миските как ша са оакат набързо

Именно заради хора, които мислят като теб тия помии имат почва в българският ефир.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно заради хора, които мислят като теб тия помии имат почва в българският ефир.

ау не думай въй въй

аз пък много обичам цирка във всичките му проявления

:P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ау не думай въй въй

аз пък много обичам цирка във всичките му проявления

:P

Че де има по-голям цирк от Калдата? Бай ти Брадър ряпа да яде :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че де има по-голям цирк от Калдата? Бай ти Брадър ряпа да яде :D

бе не баш тъй

Анита тантричен секс прави пък тука има ли такъв а

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване