Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

155 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      30
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

тоз Богданов не стига че жиголо ми и п....а

ша си одя - нема си одя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То па защото от началото още не си личеше, че жените са по-мъже от мъжете. Визитките на всичките "мъжкари" бяха смехотворни. Единият бил мъжкар, щото карал хубави коли и жените му се лепели. Представям си пък какви са жените, дето го харесват заради колите. Ей като тая вътре, дето му се натиска. Другият не обичал циганите, пък циганката го направи за две стотинки на тест за четвърти клас. Смях в залата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъ си признъя - и ас нямаши дъ оспея нъ тоя тезт зъ 4 клаз. Тъка чи нидейти дъ съдити Богданув. Можи дъ съ е притиснилу мумчету.

Редактирано от Русата Златка (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъ си признъя - и ас нямаши дъ оспея нъ тоя тезт зъ 4 клаз. Тъка чи нидейти дъ съдити Богданув. Можи дъ съ е притиснилу мумчету.

Ти тоя сезон що го пропусна?

Единият бил мъжкар, щото карал хубави коли и жените му се лепели. Представям си пък какви са жените, дето го харесват заради колите.

Така не. Може да е с вътрешна красота като мен.

забележка: даже и не го знам как изглежда.

Как може да си губите времето да гледате такива простотии!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят телевизор непрекъснато работи, дори когато никой не го гледа. След като изгледам новините и си го оставям да бръмчи. През това време си общувам със семейството, чета, или си пиша във форума, или си говоря с когото имам по скайп, телефон и т.н. Просто телевизора ни постоянно си бръмчи. А това, че точно на този канал си бръмчи - ми да, няма лошо... Не виждам по другите канали да дават нещо смислено, което да съм изпуснала, защото съм стояла на този. Не се оправдавам. Обяснявам. Още повече, че аз не ги гледам в ежедневието им, а само разборните предавания вечер с водещите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва. Това предаване изобщо не е толкова просто колкото са прости участниците в него! Събират едни хора и ги оставят в една къща за определено време като постоянно ги провокират по всевъзможни начини. Интересно е да гледаш как реагират хората! Да не говорим колко е СМЕШНО! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва. Това предаване изобщо не е толкова просто колкото са прости участниците в него! Събират едни хора и ги оставят в една къща за определено време като постоянно ги провокират по всевъзможни начини. Интересно е да гледаш как реагират хората! Да не говорим колко е СМЕШНО! :lol6:

И на мен ми харесва, особено след като толкова "ЕнтИлЕгенция" го оплюва и уж не го гледа :D  Много са интересни различните типажи характери в една и съща обстановка и при едни и същи условия, защото колкото и да играят за пред камерата, все идва и момента, в който забравят за нея. И да, доста смешки се получават. Винаги след края на поредния сезон, забравям участниците и победителя, но това не ми пречи да гледам и следващия.

БТВ отвръща на удара с "Фермата", а аз се чудех защо този сезон на Биги започна по-рано. :D (и това ми е смешно - как телевизиите се ерчат пред нас за пустия му рейтинг)

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

айде биха й шута на Анито, кукундрелата като флиртува тъй става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Няма ли някой да БИЕ ШУТА на цялото предаване. Че заради него съм настроил телевизора да прескача канала през времето, през което то върви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси трагедията. Няма ли да и дадат втори шанс?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

O, Боже, онзи ден търсих друго и ми излезе Биг Брадър. Както и да е. Изгледах 1-2 епизода и много се смях на понятието "мъжкар", което така и не можах да разбера какво трябва да изразява - ходя на фитнес и се епилирам ли? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма себеприрода.

"А като не е налична себеприрода, другоприрода също не е налична."

Нагарджуна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

O, Боже, онзи ден търсих друго и ми излезе Биг Брадър. Както и да е. Изгледах 1-2 епизода и много се смях на понятието "мъжкар", което така и не можах да разбера какво трябва да изразява - ходя на фитнес и се епилирам ли? :)

Явно и да има татуировка. При това колкото повече, толкова повече... :) Да се ходи гол до кръста, за да се видят бицепсите, иначе за какво е целия зор. И разговори на висок тон, с обсъждане на екзистенциални въпроси от сорта мацето гледа ли към мен и това значи ли, че ме харесва.

Разведряващо си е предаването. Кой каквото ще да казва... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно и да има татуировка. При това колкото повече, толкова повече... :) Да се ходи гол до кръста, за да се видят бицепсите, иначе за какво е целия зор. И разговори на висок тон, с обсъждане на екзистенциални въпроси от сорта мацето гледа ли към мен и това значи ли, че ме харесва.

Разведряващо си е предаването. Кой каквото ще да казва... :D

За съжаление обаче подобно поведение се е наложило като стандарт, като норма и всеки, който не влиза в нея е обявяван или за задръстеняк и кретен или му се приписват някакви съмнителни сексуални ориентации (от същите онези епилиращи се мъже. В епилацията не виждам нищо лошо, но когато е в разумни граници). Не знам дали някога си ходила в Студентски град, но там точно това поведение е нормата. Тези тримата нагледно олицетворяват множеството комплекси на новата порода български мъж - мъжкар. Направо архетипно го показаха по един прекрасен начин! 

Моите съквартиранти в Студентски град - едното беше същото келешче, обявило се за мъжкарче, защото не знаеше как да ме класифицира според неговите си разбирания, нашариха тяхната врата с надпис, отнасящ се лично за мен: ЗАБРАНЕНО ЗА ФАШИСТИ И КОМУНИСТИ! По този начин едновременно бях обявен за фашист (може би заради книгите в стаята ми на немски и защото гледах немска телевизия?!) и за комунист (отново заради руските ми книги, но точно тогава имах само изследвания на руски формалисти, добре де, издадените дневници на Берия също стояха на масичката в стаята ми). Много се смях. Домакинката, разбира се, ги накара да си изтъркат собственоръчно надписа. :)

Редактирано от sisone22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че и ароматизаторите у къщата са на привършване щот суха кожата

:lol6:

Баси трагедията. Няма ли да и дадат втори шанс?

ми тя открито си флиртуваше с Богданов ко са обяснява ББ бил манипулатор, да бе да

тва си беше 100 % флирт и туй то, гаджето  й с право я нахока

а па то едно гадже - мутра с гола глава, скъсват го от бъзици у фейса

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

20 годишна връзка??? Тя тогава е била на 13 години .И каква е тая мода жените да си слагат силикон в джуките ,силикон в циците .Голямо фъфлене ,никакъв набор от думи . Мъжът й не е ли  Ляката ? Изнасилвача, който гърми коли

И за дамите серия снимки от  " мъжкаря "  Богданов

http://novinata24.com/?p=18134

Тази ми е любимата .Какво изкуство ,какво изящество .Аполон !!! Розови пантофки ,розова ризка и какви очила .УАУ!!!

http://novinata24.com/wp-content/uploads/2015/08/1041.jpg

​​

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

20 годишна връзка??? Тя тогава е била на 13 години .И каква е тая мода жените да си слагат силикон в джуките ,силикон в циците .Голямо фъфлене ,никакъв набор от думи . Мъжът й не е ли  Ляката ? Изнасилвача, който гърми коли

​​

същия, Илиян Кюрчев - Ляката

хах няма му го профила у фейса ти да видиш, снощи го имаше

тъз снимка от гугъла

Anita-Ilian-229x300.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мене пак ще има машинация в номинациите както имаше в първите . Колкото и да искате да изгонят Цецо няма да стане ще изгонят Пламен , защото е без интересен само мълчи и проваля мисийте . И пак Ники ще каже само 1 % разлика .На финал ще отидат Богданов и Цветелин ще видите всичко е наместено и уредено тия двамата лешояди не са случайни хора . Аз вчера си направих труда да погледна фейса на Богданов ма мале то едни снимки , по 300 харесвания на снимка с какво е известен незнам . Уж бил жиголо на времето а сега биг брадър го изкара футболист какъв небеизвестен е тоя футболист , че от окръжните има по известни от него , че даже и легенди има там , които съм ги виждал да ритат в А група Смешник .

същия, Илиян Кюрчев - Ляката

хах няма му го профила у фейса ти да видиш, снощи го имаше

тъз снимка от гугъла

Anita-Ilian-229x300.jpg

Ти като я погледнеш с какъв очакваш да ходи с някакъв обикновен добър човек ли ооо божее ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти като я погледнеш с какъв очакваш да ходи с някакъв обикновен добър човек ли ооо божее ....

хич не съм си и помисляла такова нещо - тя външността й казва всичко

да вземат да го вкарат тоз Ляка да се сдобряват вътре а

е и една спалня ще им спретнат при кокошките колко му

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък сега искам да привикат и приятеля на Катето  / Ако има такъв / него и приятелят на Анита да вкарат и да размажат мъжагите

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нищо селско не видях  в ,от ,около ,над, под ,до  къщата.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се - кога ще разберем, че Биг Брадър е една голяма измислица - измама и лъжа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз може да съм тъп, но си признавам без бой, че нищо не разбирам от женските истории. Каква е разликата между make up-a и грима? Това по повод визитката на Анита Болярова. Днес я изгледах. Как може да си признаваш, че си пребила жена и след това си отишла в гората да се усамотиш. И за какво, по дяволите, ти е било това написано самопризнание? Поставила си го до иконата у вас ли? След това (не знам и аз как ли ти е дошло просветлението!?!?!?) си започнала да се молиш и всеки ден да казваш "Отче наш"? Може би се е чалнала след като е отказала една седмица да пие вода? И тези хора се представят по този начин?   :panic button:

Няма да се смея на: "Всичко това ме подтикнаха" ... 

http://vbox7.com/play:ba011cb2c5

Редактирано от sisone22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой ли ще си тръгне тази вечер

:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май двама ще са, ако това значи "извънредни двойни елиминации"

и най после пуснаха на камера от къщата ама няма да е 24 часа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...