Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Pc-то ми се изключва само по необичайни причини...

Препоръчан отговор

От 2 седмици насам компютъра ми се изключва но само като играя Diablo II Пробвал сам го на какви ли не игри главно Crysis която играя без никакав проблем при други приложения това не ми се е случвало

конфигурацията ми е на 4 месеца някои има ли си на идея на какво се дължи това преди тези въпросни 2 седмици съм играл с часове diablo без да имам проблеми

моля за помощ

CPU:INTEL E6750 2.66 Ghz dual core (8х333)

RAM:3GB ddr-2 800

hard:SAMSUNG 400 GB

VIDEO:ATI RADEON HD2600 Power color 512 mb

дъно:АSROCK(Не знам точно кой модел)

захранването е 400W но не съм много сигорен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

процесора загрява до 37~38 градуса

просто си разцъквам диабло забива и след 2 секунди се изключва

само един път видях 1 еррор секунди преди да забие ерора беше The aplication couldn't not be handled и се изключи след това

Редактирано от Xboxxx (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да изкараш грешката направи така:

Как да спрем автоматичното рестартиране на Windows XP (в случай, че се налага да се направи скрийншот на дадено съобщение за грешка или по друга причина).

Кликваме с десен бутон върху иконата My Cоmputer - от падащото меню избираме Properties - в появилия се прозорец натискаме бутона Advanced - след това от полето Startup and Recovery, кликваме върху бутона Settings - в новопоявилия се прозорец махаме отметката от Automatically restart.

untitlednf4.th.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре де той не се рестартира ми направо се изключва

....

и това е само когато играя diablo II ... в недоумление съм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай диаблото.Аз имах същият проблем но с blade of darkness,след като я преинсталирах се оправи.

Редактирано от betoveni (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това го прови само на Diablo ? ..... Хммм ... Пробвай да дръпнеш от някъде друг релийс на играта и виж и на него ли ще забие ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
еми да само на диабло и за 3 дни смених поне 10-тина пиратски версии и 2 оригинални

:rolleyes:

Боже, боже, колко мъка има на този свят !

Викни някой, който е в час да ти почисти машината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи нямал съм такъв проблем с диабло, но съм имал подобни с други игри... Играта си върви без грешка до един момент, когато решава да се скара с ?! уиндоуса... Решение има и то е много просто... Преинсталирай си уиндоуса... Така ще ти се разчистят всички глупости, (пълен формат на харда разбира се, не само С-то) слагаш си играта и ще лети... Имах подобен проблем с фриилансър... Превъртам я, след няколко месеца пак си я инсталирах, първо не ми разпозна видеокартата, после започна да изкарва син екран като минавам през джъмпгейт (портал) и след реинстал на уиндоуса и инстал наново няма грешка... При мен проработи, надявам се и при теб да свърши работа... Проблема не е хардуерен, щом с пъти по-тежки игри ти вървят нормално... Поне аз така мисля...

Успех ;)

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форматирах го но проблема остана sad.gif ... някакви идеи? :):eek::eek:

Редактирано от Xboxxx (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приеми го - твоят компютър просто не иска да играе Диабло. Пробвай с други игри - поне с тоя комп ще играеш нови заглавия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване