Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПеЧеН ЛиГлЮ

Младежки пъпки, как да се справим с тях ?

Препоръчан отговор

За хубава кожа- хубава бира и хубав бял чай.

Ще се пробва !  :lick lips:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То за хубавата  и изпъната кожа се сещам и за друго нещо,ма ме срам да го кажа :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми на тези пъпки не им ли викаха пъпки недое.ки :ph34r: Как си със секса?

Значи за товa аз почти нямах пъпки. :D:whist:

Редактирано от GoodfeIlas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се пробва !  :lick lips:

Щом са облизваш начи имаш апетит-ша са опрайш :D

Значи за товa аз почти нямах пъпки. :D:whist:

А...кАжи им на тия ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имах доста силно акне.Пиех отвара от билка камшик,мазах се с акнедазил и неква смес със сяра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелей, откъде ги знаете тез бабини рецепти :) Аз знам, да намери някоя кочина с домашно прасе и да се овъргаля и омаже с торта, както си е прясна. Прасето е добре да е наблягало на екологичен бурен, а не на ония ми ти готови смесшки.

Значи, ако има късмет, ще хване краста. Крастата ше пребори акнето, а самата краста се лекува лесно.

..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам това дет го рекламираха - Лептен дали е добро.

Само да добавя - цяло лято се печи на слънце.Морска вода също помага.Та даже и на басеин като съм ходил,може би от хлора завяхваха пъпките.

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам това дет го рекламираха - Лептен дали е добро.

Само да добавя - цяло лято се печи на слънце.Морска вода също помага.Та даже и на басеин като съм ходил,може би от хлора завяхваха пъпките.

Слънцето е противопоказно за акнето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слънцето е противопоказно за акнето.

Дообре! Даже и на кварцови нагревки съм ходил. :)

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дообре! Даже и на кварцови нагревки съм ходил. :)

След това си пораснал и акнето е минало ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След това си пораснал и акнето е минало ;)

Дамс.Даже и краставици на лицето и мед.Ама не съм те познавал тогава. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За морската вода е вярно!

Отиваш във някоя аптека  и искаш ИХТИОЛ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш във някоя аптека  и искаш ИХТИОЛ

Е това е за голем цирей,да изтече гнойта. :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде скоро четох съвети за решаване на този проблем - вода за уста, ефикасно било!?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм почти на 20 вече, но тея акне ми стоят още. Ходих на лекар, и ми изписа един мехлем, но изобщо не помага. Ако знаете нещо ефективно.? Да взема да отговаря, преди да ме пита скалата, да правя секс.

Щом си на 20, предполагам, че вече си студент. Хващаш 2 колежки, и ги каниш у вас...през вечер.....Ше се изчистиш за нула бройки!  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ако някои знае някакво лекарство илиии някоя бабина магиика да сподели тук аз ще съм много благодарен.

Провери в Гугъл " От какво се причинява акне (младежки пъпки)? " 

Пълно е с бабини рецепти и подробна информация как да се избавиш от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да се разбере причината за появата им, не да се лекува локално проблемът, според мен храненето е основен фактор, колко статии има за вредата от пилешкото и прясното мляко, пълни с хормони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти серията на AVON Pure Pore-Fection

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това със секса е хубаво, но за съжаление не помага.

Като начало отиди на ДОБЪР кожен лекар. Трябва да установят дали акнето ти е сериозно или са просто досадните пъпчици с бяло връхче.

Понякога те са много зависими от нещата, които ядеш. От личен опит мога да кажа, че лечението на пъпките ми с Акне Аут започна да действа основно след като намалих/отказах приемането на шоколад/какао.

Другото което може би вече са ти казали е следното: тези неща, като всички кожни проблеми, са упорити. Затова не очаквай нещо да те излекува за една седмица. Изисква се търпение и постоянство.

Но пробвай с акне аут, аз бях минал през какво ли не в младежките си години, но активният лосион ми подейства. Е, ползвах го около година за цялостен ефект и сега нямам проблем. И пак да повторя, какъвто и кожен проблем да имаш, знай едно: ТЕ СА УПОРИТИ!!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да пробвате сяра с лавандулов спирт.

на памук слагате малко лавандулов спирт и след това малко сяра. Важното е да нанесете точно върху акнето, защото това е много силно.

друго може да правите маска от хума - смесвате хума с хладка вода, разбърквате и нанасяте, след около 30 минути махате.

или пък след като сте излезли от банята се намажете с белтък от яйце - ама докато сте с него не трябва да говорите или смеете :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм на 16 и  да ви кажа чесно с мазила и мехлеми не помага.. или помага но ефекта не е толкова голям...Аз отидох при дерматолог преди  три месеца и ми изписа едни мазила обаче ефекта не е голям и  затова сега ме накара да си направя кръвни изследвания и иска да ми изписва някакви хапчета, които били най-активното лечение ..  Според вас ще има ли  по-добър ефект или ще е само загуба на пари? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм на 16 и  да ви кажа чесно с мазила и мехлеми не помага.. или помага но ефекта не е толкова голям...Аз отидох при дерматолог преди  три месеца и ми изписа едни мазила обаче ефекта не е голям и  затова сега ме накара да си направя кръвни изследвания и иска да ми изписва някакви хапчета, които били най-активното лечение ..  Според вас ще има ли  по-добър ефект или ще е само загуба на пари? 

Дерматоложката ми изписа РОАКУТАН капс. 20 мг. , защото никакви мазила и спиртове не ми погамат и мога да кажа, че го пия от около месец и има голям ефект...Изписа ми го заедно с Далацин Т и съм много доволен  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...