Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не знам, дали още е така. През последните години смених цветовете в гардероба си на синьо и лилаво (преди да науча смисъла на цветовете на аурата и връзката с избора ни на цветове в живота) :D

Извинявам се за въпроса си, но... ти сериозно ли приемаш това с гардероба и цветовете, които носим? Защото... съдейки по това... трябва да съм с кристална душа :blink:

Или най-малкото съм светец...

Имам и друг въпрос към вас двама с Митака: По каква причина се подложихте на регресия?

Това някаква мода ли е или сте имали известни... хм... трудности в живота?

Простете ми ако намирате в думите ми намек... има намек, да!

Златиста ми е аурата и съм страшно искрен(до болка) човек :baby:

П.П. Лични се пишат като: 1. Кликаш върху маркера, който е в едно поле с ник-а ти, горе вдясно. 2. Отиваш на лични събощения. 3. Долу в дясно има екранче с "ново съобщение", отваряш, изписваш ник-а на получателя и дерзаеш. :)

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пп. Не намирам как да ти пратя ЛС. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

:D

Точно под маймуняка/аватар миличка, има четири иконки. Втората е "изпрати ЛС". http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двете, но мисля, че Октим (не ми е позволил да го наричам по име, затова за сега така... :down: ) си е изключил опцията за получаване на ЛС. Прерових му целия профил, да ме прощава, че са му горели ушите тази сутрин, да го намеря, обаче - нц.

Ще пробвам пак...

Нел, защото беше време да го направя. Беше необходима стъпка в духовния ми път в този живот. И разбира се, възползвах се да разреша стар проблем, който се оказа, че ми бяха лепнали и ми беше писнало да го влача със себе си.

Ходенето при пси-развити хора от любопитство или с мним проблем може да донесе много повече вреда, отколкото полза.

Както казах, не съм питала и не са ми казвали какъв е цвета на аурата ми. ... Лъжа, ето Валентинус ми каза :biggrin: . Докато преглеждах писаното по въпроса за цветовете на чакрите попаднах на тази информация, че изборът ни на дрехи може да подскаже емоционалното ни състояние и съответно цвета на аурата ни, който съответства на него. Нека знаещите да кажат. Но това излиза от темата на темата. :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нел, защото беше време да го направя. Беше необходима стъпка в духовния ми път в този живот. И разбира се, възползвах се да разреша стар проблем, който се оказа, че ми бяха лепнали и ми беше писнало да го влача със себе си.

Ходенето при пси-развити хора от любопитство или с мним проблем може да донесе много повече вреда, отколкото полза.

Благодаря за отговора, Ел. Питах, тъй като много близък мой човек твърдо е решен да опита и искаше съвет от мен, а аз определено не съм благоразположена към всякакъв вид хипнози. Човекът има известен проблем и му препоръчали регресия.

Трудно ми е да давам съвет за нещо, което не познавам. И се радвам ако това е помогнало на теб.

В темата сме, разбира се.

Прераждането не е само реинкарнация, то е и прераждане в рамките на един живот(възможното прераждане, по-точно).

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

--------------------------------

Виждам във въпросната дама активирана дънна чакра моладхара /мол - дъно, и дхара - корен/ която в резонанс с плексус сакралис /нервен сплит в основата на гръбнака/ и отпушен енергиен канал към аурата и, която се е оцветила в червено /цвета на моладхара/. В процес е на отпушване на сватисхана /половата чакра/ и от там са оранжавите оттенаци в аурата и. И така нататък...

Трябва ли още по-подробно да обясня горния си пост, който ти, бай Октам, толкова прибързано обяви за лекомислен? :down:

Въпросната дама заявява, че е била в ирационалното, тоест в домът си оттатък, където няма чакри, а само една малка приличаща на топка за ръгби топчица светеща с определена светлина, за тази светлинка питах?

Въпрос проверка! Каква е моята аура! Не тази на душата - нея няма как да я знаеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За чакрите който се инетересува може да види във vbox,yourube Епизод 46 от филма The Arrivals :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросната дама заявява, че е била в ирационалното, тоест в домът си оттатък, където няма чакри, а само една малка приличаща на топка за ръгби топчица светеща с определена светлина, за тази светлинка питах?

Въпрос проверка! Каква е моята аура! Не тази на душата - нея няма как да я знаеш!

-------------------

Това беше шега, както сам благоволи да отбележиш :down:

На всеки ще му е дадено според вярата му

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-------------------

Това беше шега, както сам благоволи да отбележиш :down:

На всеки ще му бъде дадено според опитностите му! Това е критерият!

На Бог изобщо не му пука дали вярвам или не в Него!

На океана пука ли му дали капката от ледената висулка под стряхата вярва в съществуването му или не, тя рано или късно ще отиде при него и ще се убеди сама!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За чакрите който се инетересува може да види във vbox,yourube Епизод 46 от филма The Arrivals :biggrin:

--------------------

За чакрите не е нужно да се търси другаде...

На всеки ще му бъде дадено според опитностите му! Това е критерият!

На Бог изобщо не му пука дали вярвам или не в Него!

На океана пука ли му дали капката от ледената висулка под стряхата вярва в съществуването му или не, тя рано или късно ще отиде при него и ще се убеди сама!!!

----------

Визираш демиурга, уважаеми, не Отца ни.

Ми кланяй му се, той ще те качи на високо място и ще ти предложи целият свят... :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нел, към съвет за решаване на проблем с регресивна хипноза трябва да се подхожда внимателно. Изборът за подлагане на хипноза е личен, но човек трябва да е добре наясно със своето психическо състояние и душевна (или личностна) сила. Регресивната хипноза както повечето лекарства крие свои рискове и може да даде негативни странични ефекти, с които човек е добре да се запознае предварително.

Валентинус, много мрачно!

http://www.youtube.com/watch?v=w_FPcE6hhB0&feature=related

из "Обыкновенное чудо"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос към октим:

До колкото можах да преценя ЗНАНИЕТО ТИ за четирите ти минали живота и последния престой в невидимия свят(78г) повече ти тежи от колкото ти помага. Ако го нямаше това знание вероятно щеше да ти е по добре.

Но това знание НЕ ти е дадено НЕОЧАКВАНО, НАСИЛА......, до колкото преценявам от написаното от теб ти сам си го потърсил това знание чрез медитация и регресивна хипноза. Защо?

Аз примерно нямам никакво намерение да ходя на регресивна хипноза и медитация водеща до поглед в минали животи, никой насила няма как да ми натрапи информацията за миналите ми животи. До колкото мога да преценя и на теб НЕ ти е натрапена насила, ако съм разбрала правилно постовете ти.

Редактирано от Ивет (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-------------------

Това беше шега, както сам благоволи да отбележиш ;)

Сам Воланд сказал эта, нада верит ему :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време когато бях млад и хубав с 32 зъба и се мислех за много силен, след един грозен побой заболях от епилепсия!

Три години се влачех като пребито куче и завърших с опит за самоубииство! Когато ме изписаха от "Пирогов" психиатърката ми каза: Момче можеш да умреш само по два начина като мъж или като дрисльо ти избираш! Видно е какво съм избрал!

Седях си пред лекарския кабинет и чаках рецепта! Заговорихме се с един възрастен мъж и той ме посъветва да опитам с гладуване, отпускане и някакви йогииски упражнения, даже ми подари и книжка за йога, от Венцислав Ефтимов!

Започна се! Когато се отпусках достигах много дълбока релаксация и тогава се появи светлина - бяла с жълтеникав отенък и в светлината стоеше Той Христос, обикновен човек, но очите, смеещи се, абе нямам думи, очи които не се забравят, разтръсващи!

- Позна ли ме? - попита

- Да! - отвърнах - Това бе телепатичният ни разговор

Отдърпна се и аз продължих! След година епилепсията бе спомен, а след години установих, че съм медитирал,! Знаете ли какво е удоволствието бивш епилептик да стане професионален шофьор!

Но вече не можех да спра, в релаксацията се чуствах превъзходно! После по идентичен начин се появи и духовната ми наставничка!

Регресиите бяха за проверка, оказа се, че и по двата метода резултатите са идентични, при регресиите понеже съм воден от терапевта има повече детайли!

Който иска да се подложи на регресивна хипноза, трябва да знае следното, след сеанса ще бъде друг човек!!!

Редактирано от октим (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отким, да сега вече разбирам значи си имал причина-проблем и за медитациите и за хипнозите.

За това и се учудих. До колкото аз знам психотерапевтите-хипнотерапевти отказват регресивна хипноза на любопитковци само, без целта им да е справяне с някакъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говориш едно време като си бил млад и хубав. Струва ми се че някъде беше споменал че си на 40 години, е аз не виждам сега да си стар! Аз сега съм на 32, и нямам никакво намерение като стана на 40 да имам мнение за себе си че съм грозна и стара! Един мъж мъж може да изглежда добре дори и на 50-60 стига да води подходящ живот. И като че ли засичам на много места ако не се лъжа и тук и в портала за съзнателен живот, че говориш за себе си..... защо на теб са ти дадени тези знания след като не си голям интелект за да ти са в полза. Защо ми се струва че се подценяваш, чак пък нещо трагично и зле аз не виждам?! А пък ако вече ти самия чувстваш/имаш нужда да си на по-високо интелектуално ниво, не мисля че 40 години са някаква пречка! Аз като стана на 40 не мисля да спирам да се развивам и да научавам нови неща за себе си и за света!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Визираш демиурга, уважаеми, не Отца ни.

Ми кланяй му се, той ще те качи на високо място и ще ти предложи целият свят...

Кой съм Аз!!!

Аз не вярвам, че има Бог, аз знам, че има Бог!

Аз не вярвам, че Библията изразява цялостната истина за Христос, но знам, че Христос е велика личност!

Аз не вярвам, че някой може да ме пренесе по пътя ми, но знам, че трябва сам да изкача върхът! Духовната ми наставница ме е научила да разпознавам пътеките!

Не вярвам, че плувайки по течението на каквото и да е учение ще стигна до извора, но знам, че да се напиеш от извора трябва да напрегнеш мишци и да плуваш срещу течението!

Не вярвам, че молейки се Богу ще получа нещо, но знам, че запретна ли ръкави Бог ще ми помогне да го направя!

Мога да изброявам още!

Това значи ли, че съм еретик?

Един мъж мъж може да изглежда добре дори и на 50-60 стига да води подходящ живот.

Благодаря за милите думи!

Чети по внимателно! Млад и хубав с 32 зъба! За годините - 40години се занимавам с медитация и разузнаване на астралното и малко по-нататък, но закона е такъв! Показва ти се само това което можеш да разбереш без тълкуване, затова се оплаквам от интелета си и от синдрома на Касандра! Да 40години практически опит! Това което знам в много отношения не кореспондира с официално приетото! Сега умножи твоите години по две и ще получиш моите!!!

Отким, да сега вече разбирам значи си имал причина-проблем и за медитациите и за хипнозите.

За това и се учудих. До колкото аз знам психотерапевтите-хипнотерапевти отказват регресивна хипноза на любопитковци само, без целта им да е справяне с някакъв проблем.

О, аз мога да убеждавам!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, не съм разбрала правилно, значи си над 60.... Да за зъбите го видях и поправих даже още преди твоя пост! За 50-60 годишен мъж че може да изглежда добре не го казах напразно. Преди 2 години се влюбих в мъж с 21 години по голям от мен, най сериозното ми влюбване. Не живея с него и нямам връзка с него по ред причини, но все още не ми е излязъл от главата. И чар, и ерудираност и интересна личност и всичко......тъй че живота си е живот и на 50-60 ако си го направи човек. Не знам какво е синдром на Касандра, то и в google няма много информация, .....май нещо за множествена личност разбирам. Две ДУШИ в едно ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което съм чела за регресията от мнението на професионалисти в областта е, че този метод на лечение не е подходящ за хора с психични отклонения от типа - шизофрения. Това е един от първите въпроси, които регресивния терапевт задава на "пациента" и определя, дали въобще ще се заеме за работа.

Вторият проблем са нерешените латентни проблеми - скрити със съзнателен блокаж психологични травми, следствие насилие. Регресивната терапия по принцип е насочена към решаването на тези проблеми, но рискът да изскочи нещо "забравено" по време на сеанса и да донесе нов проблем за решаване, съществува.

Тъй като регресията е автохипноза, терапевтът трябва да е опитен да се увери, че "пациентът" е излязал от хипнотично състояние и се е "заземил". Това е по-важно след пътуването в света на душите, но си остава важно и при обикновен сеанс.

Моята причина да потърся регресивна терапия е страх, който преживях през детството си и който през последната година започна да ми създава проблем. С регресивната терапия реших проблема. :wors:

На "life-between-life" (живот между преражданията) се "подложих", защото изпитвах необходимост да намеря отново задачата ми в този живот и да се уверя, че имам духовно семейство. :wors:

Религиозни фигури не видях. Само сегашният ми "водач", духовното ми семейство и другите учители и наставници. ... водач е неправилен термин, според мен. По-скоро е наставник. Душа, която подкрепя и насърчава развитието ни. Господ също не видях, макар терапевтът ми да ме помоли да погледна, дали не мога да го видя или усетя. Успях да видя само структурата на мястото - огромно пространство, пронизано от преплетени енергийни "лъчи". Лъчи, които се спускат и до Земята. Усетих и какво седи зад тях, но не беше Един. А кой е отвъд, не знам...

Това по никакъв начин не намали вярата ми в съществуването на Единният Господ. Не Демиургът. Той е ясен. Онзи, който е отвъд и е във мен и във вас. Който сме и към Когото се връщаме :)

Такааам... За да се върна в руслото на темата - едва с пътуването ми до света на душите успях да разбера смисъла на миналите си жвоти, които също прегледах помежду-другото. Разбрах влечението си към хобитата и интересите си в сегашния си живот и някои ситуации, които имат "навика" да се повтарят :) (или кармата ми). Според мен един кратък поглед върху миналите прераждания и знанието кои сме били тогава не е достатъчен. Душата ни носи информацията на много прераждания и информацията за само едно за тях не носи много полза. Все едно да съдиш за цял пъзел от едно цветно парченце в ръката си. При добър късмет, може да държиш ъгълче или стеничка от него, ама кое/коя точно, от къде да знаеш?

Т.е. най-добрият път към знанието за себе си е да се научим да слушаме/говорим с душата си. :)

Октим, аз съм на йота по-голяма от Ивет, а още съм с 31 зъба. Последният май така и няма да се престраши да излезе :)

Съобщение също ти пратих. Надявам се, че си получил мейл ?

Знаеш ли, другите също знаят. Само, че не го осъзнават. Не знаят, че знаят :) Аз след регресивната хипноза попаднах вече на 3 независими източника, които повтарят в груби линии пътя на душата в духовния свят (моткане около живите след смъртта, пристигане, лечение, библиотека, училище, избор на тяло). Ако се разровя нарочно, сигурно ще видя и още. Само че имат навика да наричат нещата със сложни думи и да отричат сложните думи на "другите" :)

Редактирано от El. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да,вярвам в прераждането ,вярвам че хората умират само физически и тук това е някакъв тест ,дали има рай и ад или прераждане ,а може би и двете никой не може да ти го докаже .

Истината може да намериш в лудите и в децата ,свети Августин ...

Редактирано от Puffi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой мисли, че човек може да се сътвори само с едно зачатие, много се лъже. Всичко се сътворява в дългия етап на еволюционото сформиране за което е нужно непрестанното прераждане. От едноклетъчното доо човека. Всяка иформация на сформиране се съхранява и построява в астралната памет-ядро. И С ВСЯКО НОВО РАЖДАНЕ СЕ ОТВАРЯ И ЧРЕЗ НЕЯ СЕ СФОРМИРА ИНДИВИДА. Не е речено, че само в човек се преражда човека. Всичко следва в програми на развитие. Може да се родиш и прасе. И тук не става въпрос за вяра, а си е чисто познание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой мисли, че човек може да се сътвори само с едно зачатие, много се лъже. Всичко се сътворява в дългия етап на еволюционото сформиране за което е нужно непрестанното прераждане. От едноклетъчното доо човека. Всяка иформация на сформиране се съхранява и построява в астралната памет-ядро. И С ВСЯКО НОВО РАЖДАНЕ СЕ ОТВАРЯ И ЧРЕЗ НЕЯ СЕ СФОРМИРА ИНДИВИДА. Не е речено, че само в човек се преражда човека. Всичко следва в програми на развитие. Може да се родиш и прасе. И тук не става въпрос за вяра, а си е чисто познание.

човек се преражда само в човек

никога в животно

не знам от къде ги вадите тия глупости

:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярвам, разбира се. Ако отричаме прераждането, отричаме кармата, която единствено дава правдоподобно обяснение на нещата в живота. Как иначе някой би могъл да ми обясни защо ни се случва едно или друго, защо един има късмет, а друг - не, защо се случват ужасни неща с невинни деца..?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Въпросът за това, какво ни очаква след смъртта, е така безсмислен, както въпроса, какво очаква Арлекино след маскен бала. Него нищо не го очаква, защото Арлекино съществува само като маска. На мен ми се струва, че по-правилно е да говорим за това, което ни очаква в живота. А смъртта - това е пробуждане от живота. Но от нея не се пробуждаме ние, защото самите ние сме точно такава илюзия, както и всичко, което ни заобикаля. Умирайки, ние се събуждаме от това, което сме считали за себе си.

Виктор Пелевин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...