Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

да и на мен също много ми харесва песента,въпреки че не слушам много рап...Но не отричам и 2Pac i DMX... :P;) ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Така ли,мацка?В понеделник ще си поговорим ние с теб(доста сериозно),така да пренебрегваш Алая... :wors:

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хммм вярно че не влизам в този раздел, но все пак темата очевидно ми е убягнала.. както и да е.

Та за ЛП, въпреки че слушам "малко" по-твърди групи преди няколко години много им се радвах, с нетърпение чаках и излизането на Метеора, това си беше дълго чакане, уверявам ви :yanim: и сега още като седна вкъщи на синтезатора изсвирвам Faint или пък In The End..... пък и след някоя година мисля да заприличам външно на Майк, това отдавна го обмислям ;)

Малко прекаляват с повторението на песни във всички нови албуми, защото в повечето албуми има само по 1-2 нови песни и другите са ремикси... но дано да се сетят да направят и нещо ново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте хора! Излишно е да казвам, че за ЛП живея, то е повече от ясно! Ама е яко, че има и други като мене, защото трябжа да се подкрепяме, ЛП са варха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега ще си изпрося псуването ама като съм на принципа "Барабар Петко с мъжете" и аз трябва да се изкажа!!! ;)

Значи, първо искам да кажа, че не ги харесвам (СТИГА СТЕ ПСУВАЛИ БЕ!!! Чакайте да се доизкажа :) )... Не ги харесвам НЕ защото не са добри или нещо подобно - напротив - зяенето си е на ниво, тенджерите са си повече от достатъчно, а и ония с дръпнатите очи дето плъска през цялото време по 1 максимум 2 бутона ми пълни душичката biggrin.gif

Не ги харесвам, защото за поред път доказаха, че голяма част от българския народ е неблагодарно племе... Това, което имам предвид е следното...

Когато излезе Meteora още бях ученик... Малко преди него излезна трятият албум на Limp Bizkit The Chocolate Starfish an The Hot Dog Flavoured Water... Всички много му се кефеха (макар че моето мнение е, че първият им албум си е най-добър) и из коридорите на даскалото се чуваха възгласи, че Лимп са най-добрите!!!

Точно обаче след като излезна албума на ЛП изведнъж всички забравиха Лимп... Вече новата мода беше ЛП... Целия Труд, който бяха хвърлили Фред и компания изведнъж беше захвърлен настрана... Всички изведнъж забравиха ЛБ... Маса народ ми доказаха, че въобще не могат да оценят изкуството наречено "музика"... :)

Ето затова не ги харесвам... Защото ми отвориха очите за пореден път... Признавам, че е малко глуапво, но пък не съм и твърдял, че съм много умен...

Редактирано от VanTheMan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Привет!!!

Не съм особено съгласна с мнението ти эа LP...

Първо- като фенка на таэи група съм длъжна да отбележа,че много ме кефят :eek: и смятам,че правят по-раэлична муэика от останалите...Трябва обаче да си приэная,че проектът им Еncore не ми допада твърде,ама все пак народът иска раэнообраэие,а беэ феновете не може :down:

А сега относно мнението ти по темата...LP не са нито първата,нито последната банда,която предиэвиква фурор!!!Эатова са феновете-эа да имат любимци и да слушат муэиката им!Феновете на Limp Bizkit далеч не са по-малко от теэи на LP,просто в момента те са хит!!!После нещата сигурно ще се обърнат и така до беэкрай...Това,че в момента са толкова популярни и харесвани не оэначава,че е эадължително да си напук...

Това е моето скромно мнение... cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

cleo, явно не съм се изразил достатъчно ясно...

Първо това за фурора е ясно - всекидневно ставаме свидетели на разни еднодневки, които разбиват класациите и след това ги няма никакви... :down:

Мисълта ми обаче е друга... След трятия албум на ЛБ СТАНА фурор и всички твърдяха, че те са N1, всички твърдяха, че са им ФЕНОВЕ - то не бяха шапки на NY, то не бяха тениски с лика на Фред и компания... И в един момент всичко това се обърна... Така наречените "ФЕНОВЕ" им обърнаха гръб и ги забравиха... ;) Изведнъж ЛП станаха N1!!! И излиза, че цялата еуфория е била само един фарс. :eek:

Мое лично мнение си е, че различните стилове музика са за това - да се слушат и да разнообразяват (това мисля, че съм го писал и в един друг мой пост). Но това, което наблюдавах след излизането на Метеора не мога да го възприема...

Ще се опитам да се изразя максимално силно, за да бъда правилно разбран (или най-малкото почти ;) ) Давам пример: все едно християнин да проповядва християнската вяра и в един даден момент да престане и да стане последовател на Мохамед... или обратното ohmy.gif (предполагам, че примера не е много точен, за което се извинявам)...

Сигурно много хора се заливат от смях в момента като четата тези редове, но за мен музиката не е само мелодия и вокали... В нея има идеи, в нея (повечето от) изпълнителите влагат душата, сърцето си...

Страхотно е, че има все повече и повече банди, които ни радват с музиката си! :) Но подобно поведение на "феновете" просто не мога да одобря... :nono:

Ако една жена е пеперутка и скача от един мъж на друг (респективно ако един мъж е пепеФФФруд и си смения приятелките през 2-3 дена) я наричат/го наричат с едни цветущи думи и изрази... :eek: Тогава, ще кажате, има много наранени души и чувства... А музиката какво е? Тя не олицетворява ли душата на твореца, не е вложил ли той сърцето си в това творение? Моят отговор на този въпрос е "ДА!!!" и затова просто не мога да се примиря с това, което стана. :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Эдрасти!

Аэ правилно съм те раэбрала,ама това да сравняваш муэиката и феновете с човек и неговата вяра бих каэала,че е прекалено... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В поста си съм написал:

"Ще се опитам да се изразя максимално силно, за да бъда правилно разбран......предполагам, че примера не е много точен, за което се извинявам"

Просто търсех нещо максимално силно и фрапиращо, за да има максимален ефект... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    За мен най-доброто на LP е System  cool.gif

Иначе не съм голям фен на групата - това да смесваш рап с метъл си е извратено. Все пак има и добри парчета - In the end например ми харесва

I had to fall

to lose it all

In the end it doesn't even matter...

<{POST_SNAPBACK}>

да, така е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм фенка на тази група и не съм запозната изцяло с творчестовто им,но чух една тяхна песе,която ми хареса In the End,добра песничка.

А иначе харесвам грпи като Rammstein и малко по-твърдичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

wow!!!!!! Не знаех, че в БГ има толкова много верни фенове на моята любима група... LINKIN PARK! Това много ме радва! Обожавам просто всички песни на групата... в техните текстове човек може да се открие... и много помага да слушаш тяхната музика когато си в кофти настроение, когато си скапан от всичките фалшиви усмивки около теб, когато искаш да избягаш от този корумпиран свят... и да намериш местенце, където се чувстваш защитен.

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

хи... абе да знае някой дали някаде в нета е качена книгата на ЛП "from the inseide-linkin park" ? много ми се ще да я погледна....прочетох книгата на Еминем...и понеже обожажам Линкин Парк...искам да прочета и тази!моля....ако някои знае не6то...кайете на бедното момиче!

PLEASE! :angry:

please!

because...i've become so numb! :down:

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виждам че темата е страричка и се извинявам ако е проблем да я изкарвам напред.. Но все пак искамд а дам мнение за групата :)

В един слънчев ден средата на 2005 реших да си изтегля цялата им дискография (преди това знаех само нъмб и ин дъ енд) и ХОП ... чудо... не спрях да ги случам ден и нош.. направо са върха.. през тази година и половина, в която ги случам не са ми писнали и всеки ден различна песен ми е любима, но най-любимите са ми:

1. In the end

2.from the inside

2.crawling

4.numb He numbencore (не ме кефи нищо с джей зи)

5.forgotten

6.faint

7 one stp closer

8. don't stay

9. nobodu listening

има и още :)

а и сега много ми харесва QWERTY малко по хард е от другите ама пак е супер... скоро траа да има нов албум :) някой да знае повече :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обожавам ги,те са ми любимците.Най-страхотната банда.Само LP biggrin.gif

А любимите ми песни са:Numb,Crawling,In the end,Faint,Papercut

Редактирано от helenasilvia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз не съм някоя върла фенка на Линкин Парк но от време на време ги слушам. По тях ме запали сестра ми! Един ден си бях пуснала Нъмб...просто еи тей и една седмица след това имахме вече цялата им дикография! :help wanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.