Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Макар че съм нова в този форум и не зная много как сотят нещата тук,реших да пусна едно топикче за една от моите любими групи.Какво мислите за LP?Коя ви е любимата им песен?

ето няколко линка за по-запалените

www.linkinpark.com

www.silent-fear.org/linkinpark/

www.lpunderground.com/

lp02.jpg

376x180.jpg

linkin-park-group.jpg

linkin-park-2.jpglinkinpark20034c.jpg

P.S.май ще е излишно да казвам,че Майк ми е любимеца :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много готина група :yanim: всички техни песнички ми харесват .... но все пак си имам фаворити

1-Pushing Me Away

2-Numb :blink: -текста и е невероятен при излизането и не спрях да си я слушам цяла седмица :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Наистина Numb е страхотна песничка, не само заради текста и музиката също.А какво ще кажеш Don't stay?

Редактирано от Romantichkata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

LP-THE BEST!!!!!!!!чак им се чудя как може да са толкова добри!!!!!!!!!!!! :clap :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано тия момчета не се напрягат много - всичко им иде отвътре и затова са толкова добри.

Нека си спомним преди малко повече от 10 години как звучаха Nirvana, Pearl Jam.

Думите мисля са излишни. :clap :whist: :clap

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за мен тия момчета просто са номер едно.Пеят като че им е за последно :whist::wors: :wors: :wors: :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно прави сте!Те просто нямат равни.Сега Слушам версията на живо на NUMB и просто откачам :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само така!!! :punk: :punk: :punk: :punk:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз направо мания за ЛП имам.Просто вече не мога и час без да си пусна тяхна песен....Тяхната музика е уникална,стила им е неповторим! :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много готина група :wors: всички техни песнички ми харесват .... но все пак си имам фаворити   

1-Pushing Me Away

2-Numb  :whist:  -текста и е невероятен при излизането и не спрях да си я слушам цяла седмица :wors:

Дам нъмп е доста добра песен..И текста, имах си специален преводач помня...

Методи, всички помним времената когато я слушаше непрекъснато:wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Четох,че Честър сега пее в други банди!Ами какво ще стане с Линкин Парк?Не зная дали ще издават нов диск,ама е крайно време вече.Скоро ще организираг турне из Щатите.Бях чула слухове и че през Европа ще минат и дай Боже у нас,ама са само слухове тея неща....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз искам нов диск на LINKIN PARK!!! а Честър ако обича да не изневерява на моите любимци,защото много си ги обичкам и няма да го преживея ако вече ги няма!!!! а за турнето- Дай Боже :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Турнето им 100 процента няма да е тази година,защото в сайтът им е обявено,че ще имат концерти из щатите само /за съжеление/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен най-доброто на LP е System cool.gif

Иначе не съм голям фен на групата - това да смесваш рап с метъл си е извратено. Все пак има и добри парчета - In the end например ми харесва

I had to fall

to lose it all

In the end it doesn't even matter...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Това е една от най-любимите ми групи. Мои любими песни са "Somewhere I belong","One step closer" и "With you". Имат много готин инструментал от "Матрицата", който се казва "Session". Перфектни са.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-интересното е, че се пишех за върл "метъл", но по тази група ме запали сестра ми :rolleyes:

Много ми допадат факта, че са два мъжки гласа и има невероятно преплитане. Сред любимите ми песни са:

In The End

Somewhere I Belong

Crawling

и още доста.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам целия диск и си го слушам всеки ден!!!Просто е нещо невероятно!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Аз изключително много ги харесвам(е не повече от Еванесънс :headphones: )и си нямам песен фаворит/like 'em all :ph34r: / но има една която не ми харесва(е нее песен,ама все пак...) - Session :computer2:

Да живеят ЛП и аз покрай тях! :Р

Редактирано от Missing`[f] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз съм фенка на Линкин Парк от самото начало...или поне така смятам....Имам доста техни неща...малко клипчета, концерт и много песни...Много се чудя коя ми е любимата им песен ама наистина много се кефя на In the end, Numb...Имат страхотен текст,то всичките им песни просто са върха:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За мен най-доброто на LP е System  cool.gif

Иначе не съм голям фен на групата - това да смесваш рап с метъл си е извратено. Все пак има и добри парчета - In the end например ми харесва

I had to fall

to lose it all

In the end it doesn't even matter...

<{POST_SNAPBACK}>

Кое е извратено?!?Парчето на LP & Jay-Z-Nunb/Encore e велико,просто се побърквам по това парче и ти това го знаеш много добре!!!

ЛП са върха,а манията ми е достагнала огромни размери!!! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам че има доста фенове на ЛП :clap и също така има доста почитатели на песента "Numb" реших да ви дам линк за да погледнете едно произведение с тяхна песен. :)

http://free.bol.bg/sashossj4/My%20AMV/VegetaDestiny.WMV

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое е извратено?!?Парчето на LP & Jay-Z-Nunb/Encore e велико,просто се побърквам по това парче и ти това го знаеш много добре!!!

ЛП са върха,а манията ми е достагнала огромни размери!!! :speak:

<{POST_SNAPBACK}>

да и на мен също много ми харесва песента,въпреки че не слушам много рап...Но не отричам и 2Pac i DMX... :);):)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване