Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Възможно ли е да кача клип от 3.25 GB във Vbox7?

Препоръчан отговор

Възможно ли е да кача клип голям 3.25 GB в Vbox7 без да се налага да го смалявам ако има някакъв начин моля пишете . :)

Редактирано от 23' (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре де е как според вас мога да смаля 3.25 GB на 100 MB ??? ohmy.gif А пък има и друг вариант Качване на файл директно от URL адрес: но за този вариант незнам как може да стане тази работа . sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е добре де е как според вас мога да смаля 3.25 GB на 100 MB ??? ohmy.gif

начини 1000 за сметка на качеството, това случайно да не е DVD ,да си чувал за FLV формат.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи това не е DVD това бяха 16 клипа на .mpg формат след това съм ги обръщал и смалявам под 100 MB сичките в .avi формат с AutoGK после съм ги сливал с All Video Joiner и след това пак опитах да го смаля с AutoGK но ми дава някакъв error че форматите на картина там широчина дължина са различни или нещо таквоз и неще да го смали затова се обърнах тука към вас да вдия дали има начин да го кача както е 3.25 GB или ще се смалява по трудния начин незнам... sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти от толкова конвертиране на формати , личи ли си по картината за какво става дума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да личи си много добре но единствения начин да го конвертирам в 1 .avi беше да го напрая клипа на 212x212 но резултата е хубав но прекалено голям... sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де проблема неми е в формата а в големината на клипа ! :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добре де проблема неми е в формата е големината на клипа ! :yanim:

Съвсем изгубих темата за какво беше ... а да , че да те питам ти свалял ли си някога видео от такива сайтове че да видиш останалите с какъв формат работят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Съвсем изгубих темата за какво беше ... а да , че да те питам ти свалял ли си някога видео от такива сайтове че да видиш останалите с какъв формат работят.

Видеото се сваля с .flv формат но ако неси обърнал/а внимание че в Vbox7 пише:

Позволени видео формати: avi, mpg, wmv, 3gp, flv и mp4

Максимално допустим размер на видео файла: 100MB

Може да разбереш че не е задължително да го обръщам в .flv формат и пак ти казвам не формата ми е проблема големината !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Видеото се сваля с .flv формат но ако неси обърнал/а внимание че в Vbox7 пише:

Позволени видео формати: avi, mpg, wmv, 3gp, flv и mp4

Максимално допустим размер на видео файла: 100MB

Може да разбереш че не е задължително да го обръщам в .flv формат и пак ти казвам не формата ми е проблема големината !

Естествено че не е задължително, интересно за какво ли е направен тоя формат FLV :yanim: така съм чувал/а че е доста по компактен от формата avi ама знаеш ли може и да греша а ти как мислиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Естествено че не е задължително, интересно за какво ли е направен тоя формат FLV :yanim: така съм чувал/а че е доста по компактен от формата avi ама знаеш ли може и да греша а ти как мислиш.

ОФ неми се спори какво ще стане според теб ако го обърна в .flv формат А ? Нещо по-различно ? Или нещо по-малко ? Какъв ми е смисала да го обръщам в .flv формат когато няма да се промени нищо ?! Пак ще си остане голям 3.25 GB колко пъти да ти казвам че неми трябва да го обръщам в други формати а да го смаля или намеря начин да го кача това ми е въпроса не да го обръщам в други формати !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ОФ неми се спори какво ще стане според теб ако го обърна в .flv формат А ? Нещо по-различно ? Или нещо по-малко ? Какъв ми е смисала да го обръщам в .flv формат когато няма да се промени нищо ?! Пак ще си остане голям 3.25 GB колко пъти да ти казвам че неми трябва да го обръщам в други формати а да го смаля или намеря начин да го кача това ми е въпроса не да го обръщам в други формати !!!

Честно да ти кажа , кефи ме много упоритостта ти да го качиш в AVI с големина 3.25 GB e дано да успееш или някой да ти даде съвет как да стане , и накрая пак като се чудиш защо не става , пробвай да го конвертнеш в flv и кажи колко гига ли мега ли е станал , и тогава кажи кой спори , ти или аз. Чудя се на потребители като теб хем искате съвет хем обаче да е по начина по който не става.

ОФ неми се спори какво ще стане според теб ако го обърна в .flv формат А ? Нещо по-различно ? Или нещо по-малко ? Какъв ми е смисала да го обръщам в .flv формат когато няма да се промени нищо ?!

Тука ти пускам джокер , ще се промени размера и файла колкото и учудващо да ти звучи още от сега.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бях аз,сигурно щях да ползвам някъв безплатен хост и да кача това видео и да потърся някъв скрипт-плеър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го обръщаш - НЕ може да го качиш

Щом питаш слушай какво ти казват!

Айде за осемнайсти път .... направи го в flv !!!

каква е разликата ли ?

- фрейм рейта

- компресията

- размера на видеото

Още веднъж да питаш как да го качиш ?

Относно AVI - какво си мислиш, че е това ? Я е с компресия, я не е. Да не говорим, че има десетки компресии за AVI формат, така че не го приемай AVI- добро, не-АVI- не добро

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де изтегли си тази безплатна програма и го нарежи на части...и качи частите една по една с последователни нимера...Програмата бачка с *.AVI формат!

http://www.download.bg/index.php?cls=program&id=35135

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Относно AVI - какво си мислиш, че е това ? Я е с компресия, я не е. Да не говорим, че има десетки компресии за AVI формат, така че не го приемай AVI- добро, не-АVI- не добро

Че като го прочетох това искам да питам 23' какъв кодек е използвал за да го направи в AVI или направо го е пуснал по пързалката пък каквото излезе. Аз както и да го смятам 3.25 GB в avi формат си е 6 часа видео с почти недоловима разлика от DVD формат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де изтегли си тази безплатна програма и го нарежи на части...и качи частите една по една с последователни нимера...Програмата бачка с *.AVI формат!

http://www.download.bg/index.php?cls=program&id=35135

Пич неми трябва да го разделям аз съм си играл да го сливам че пак наново .

Че като го прочетох това искам да питам 23' какъв кодек е използвал за да го направи в AVI или направо го е пуснал по пързалката пък каквото излезе. Аз както и да го смятам 3.25 GB в avi формат си е 6 часа видео с почти недоловима разлика от DVD формат

Значи операцията беше много дълга и мъчителна за мен като съм почнал от 11:00 сутринта в 00:00 всичко беше готово конвертирано и напрае в .avi големи мъки и много чакане но най накрая стана исках да ги слея работите и да се получи нещо като филмче и се получи 30 мин филмче и да го кача в Vbox7 но размера ми заби ножа...

Търсих много конвентори от .avi в .flv но явно сичките са Trial или искат регистрация и така и неможах да намеря ако случайно ви се намериа някой линк с такъв конвентор дето е Full ще ми е от ползва ако го постнете тука ! :help: (знам че си има раздел за тази работа но така и така сме започнали темата...)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

30 минути - 3.25 Гигабайта AVI, те това ще да е с някаква HD резолюция, като сметнем че хората 2 часа филм с DVD качество събират на 700 MB AVI, предполагам въобще не си си играл да го компресираш с Divx или Xvid това "клипче" както го наричаш.

И моят съвет е да си свалиш SUPER® converter, който е безплатен и може да конвертира клипове към най-различни формати включително и във препоръчания ти от доста хора тук FLV.

Пробвай след като го конвертираш във FLV със нормална резолюция за интернет клип, която не надвишава 640х480 като максимална в повечето случаи дори е по-малка, и си сравни тогава размера на този 30 минутен клип.

P.S. Между другото за програми за конвертиране можеше да ползваш търсачката, защото за SUPER® converter има цяла тема, с описание как се работи с него, как се конвертират клипове и филми и т.н.

Напоследък повечето нови потребители имат "Търсачката" за ТАБУ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пич неми трябва да го разделям аз съм си играл да го сливам че пак наново .

Значи операцията беше много дълга и мъчителна за мен като съм почнал от 11:00 сутринта в 00:00 всичко беше готово конвертирано и напрае в .avi големи мъки и много чакане но най накрая стана исках да ги слея работите и да се получи нещо като филмче и се получи 30 мин филмче и да го кача в Vbox7 но размера ми заби ножа...

Търсих много конвентори от .avi в .flv но явно сичките са Trial или искат регистрация и така и неможах да намеря ако случайно ви се намериа някой линк с такъв конвентор дето е Full ще ми е от ползва ако го постнете тука ! ;) (знам че си има раздел за тази работа но така и така сме започнали темата...)

Ти как си го правил това нещо ?

3.25 GB просто е невъзможно да са 30 мин.

Т'ва са минимум 4 часа

Щото каквато и HD резолюция да си правил или други подобни, нямам как такъв размер за полувин час !!!

Ако го направиш в FLV формат размера ти ще стане много по-малък ..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Вече сигурно 20-ти път ти казват да си смениш формата !

Недей да спориш !

Защо питаш, а не приемаш съветите на хората ?

Редактирано от SentLorlpMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В темата, наистина много хора Ви отговориха и дадоха своите предложения. Като чета, нищо не Ви е харесало или го знаете. Не ми е ясно защо тогава продължавате да питате, след като всичко Ви е ясно. Темата се затваря. 3.36 гигабайта конверт за 30 минути. Добър компютър е купил тати!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...

Здравейте мога ли да ви попитам за някакъв сайт за качване на клипове спешно е клипа ми е голям около 194мв.

и да питам как да смена формата на клипа????

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
Възможно ли е да кача клип голям 3.25 GB в Vbox7 без да се налага да го смалявам ако има някакъв начин моля пишете . :)

не ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване