Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

MP4 digital player - упътване

Препоръчан отговор

Имам дигитален плеър,на който има на гърба следните сигнатури:

USB; FM; REC; MP4; VMA; Това което съм правил с него до сега е:

слушам ФМ радио,прехвърлям от компа снимки и музика и ги слушам и разглеждам, ползвам го като диктофон,

Въпросът ми е: Като прехвърля от компа видео- клип,защо не мога да го отворя? Клипът е вътре но дава че няма файл.

Понеже нямам ръководство не мога да преценя какъв е проблема. Предполагам че има значение формата на файла,но не знам какви формати могат да се качват и могат да се отварят с MP4. Ако има някакво ръководство за тия "маймунки" и работа с тях пишете. Благодаря предвaрително! Става въпрос ще мога ли да преглеждам видео-клиповете които се пускат в интернет?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз също ще си вземам такъв скоро. незнам как мога да ти помогна освен че ако файловете ти са в друг формат освен мп4 йм променяш разширението.

пп: ако мога да попитам откъдер кога и за колко си го взе, защото досега съм го виждал само в METRO си е 154лв

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз също ще си вземам такъв скоро. незнам как мога да ти помогна освен че ако файловете ти са в друг формат освен мп4 йм променяш разширението.

пп: ако мога да попитам откъдер кога и за колко си го взе, защото досега съм го виждал само в METRO си е 154лв

Плеерчето е много добро.Освен по-горе изброените"екстри" има и игра и два изхода за слушалки.Купих си един кабел за 2лв. с чинчове и като го включа в някоя система или ДВД става голяма работа. Мисля ,че и оригиналния кабел за зареждане става за ДВД-та.Дисплеят е 1.8 инча,което не ме задоволява.Купих го от Стара Загора бившият "Телевизионен сервиз" втори етаж.Миналата седмица ходих и видях че има още. Кофти е това че е с 1 гигабайт и не може да се слага допълнителна карта. Цената му беше около 80 лв. Има и с 2 гигаб. и с 4 гигаб. абсолютно същият модел. Мой приятел си взе такъв и на неговия качил от компа едни клипчета от фудболни мачове и доста добре ги възпроизвежда.А моят не иска? Затова пуснах темата.

Ако може да помогне някой.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

слушам ФМ радио,прехвърлям от компа снимки и музика и ги слушам и разглеждам, ползвам го като диктофон,

Въпросът ми е: Като прехвърля от компа видео- клип,защо не мога да го отворя? Клипът е вътре но дава че няма файл.

Понеже нямам ръководство не мога да преценя какъв е проблема. Предполагам че има значение формата на файла,но не знам какви формати могат да се качват и могат да се отварят с MP4. Ако има някакво ръководство за тия "маймунки" и работа с тях пишете. Благодаря предвaрително! Става въпрос ще мога ли да преглеждам видео-клиповете които се пускат в интернет?

Ми клипчетата трябва да са във формат .AMV . Аз имам една програмка, с която си ги "конвертирам" за няма и една минута. Казва се "MP3 Player Utilities 4.00". Виж в датата може да я има... Дано да стане( все пак ен съм сигурен дали модела е същият като моя... =/ )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
Плеерчето е много добро.Освен по-горе изброените"екстри" има и игра и два изхода за слушалки.Купих си един кабел за 2лв. с чинчове и като го включа в някоя система или ДВД става голяма работа. Мисля ,че и оригиналния кабел за зареждане става за ДВД-та.Дисплеят е 1.8 инча,което не ме задоволява.Купих го от Стара Загора бившият "Телевизионен сервиз" втори етаж.Миналата седмица ходих и видях че има още. Кофти е това че е с 1 гигабайт и не може да се слага допълнителна карта. Цената му беше около 80 лв. Има и с 2 гигаб. и с 4 гигаб. абсолютно същият модел. Мой приятел си взе такъв и на неговия качил от компа едни клипчета от фудболни мачове и доста добре ги възпроизвежда.А моят не иска? Затова пуснах темата.

Ако може да помогне някой.

Аз досега съм слагал само игрички от диска, но качеството им не е много добро, като на PlayStation ili Nintendo, графиката е по-слаба и резолюцията на самите игри е много малка :wors::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 7 месеца по-късно...
Аз досега съм слагал само игрички от диска, но качеството им не е много добро, като на PlayStation ili Nintendo, графиката е по-слаба и резолюцията на самите игри е много малка :baby::rolleyes:

може ли само да попитам как ги слагаш тия игри, че на мен нещо не ми тръгват. :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване