Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Мисля, да си взема една Mp3-ка, да си слушам музика, но искам да попитам:

1. Коя да е марката ?

2. Колко MB или GB да има ?

3. Нещо друго да гледам, по което да избирам ?

Предварително благодаря за съветите които ще ми дадете ?! ;):help: :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Марката - предполагам знаеш, че Apple имат традиции в тази пазарна ниша, е аз смятам, че те са най-добрият избор, цените не са по джоба на българина, но си заслуважат, лично мнение.

2. Памет - мегабайти или гигабайти - това зависи от теб, ние не може да знаем колко музика искаш да си сложиш вътре. На мен лично 1 гигабайт ми е достатъчен.

3. Нещо друго - ако ще използваш плеъра за спорт - не купувай такъв с хард диск, купи си плеър с флаш памет. Но ако примерно ще го ползваш в градския транспорт или нещо подобно можеш да си вземеш и такъв с хард диск. Аз съм се спрял на плеър с флаш памет, защото смятам да го ползвам когато бягам, удобството е, че е много малък и звука е срахотен в това число и слушалките. Минусът е, че няма еквалайзер.

За спорт смятам, че това е модела.

shuffle_small.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Коя да е марката ?

Предварително благодаря за съветите които ще ми дадете ?! :speak::nono::)

Напълно споделям хаоса в който се намираш.Така бях и аз когато трябваше да купувам.Естествено всеки иска да си купи най-доброто ,но да не е и скъпо. Най-важното е дно: да си наясно с това за какво ще го ползваш. В момента на пазара има МП3-КИ ЗА 25 ЛВ. и не са лоши.,но те съветвам следното: Не избързвай,защото само след седмица ще се обвиняваш за прибързаноста,като си "поиграеш"с Маймунката" И така: не е за подценяване МП4ката.Това е по-съвремена техника. Повече ако желаеш прегледай моята тема малко по-долу ( автор alantion ) ,в нея съм нахвърлил някои любопитни неща Пожелавам ти успех в избора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Коя да е марката ?

Предварително благодаря за съветите които ще ми дадете ?! :speak::nono::)

Мен да питаш по-добре си вземи MP4 Player. На мен ми подариха един такъв за коледа. Имам 1GB памет (макар че повече няма да е излищно..), мога да си слушам музика, да си гледам клипчета, да разглеждам картинки/снимки, има игри и etc... На кутийката на моя пише \"Digital MP4 Player\", а модела е FX-57. За марка не знам... Мене си ме кефи и съм си доволен... Баща ми си купи MP3 Player(пак като, моя ма е MP3 и е FX-3x (трийсе и нещо си...)) и си го ползва.

Забравих да кажа какви "джаджи" има моята Mp4-ka - USB кабел (с който си рехвърлям нещатаа от PC-то на MP4-ката и си я зареждам), зарядно(то е като за GSM-ите, но е без кабел, а има USB вход, в който си вклучвам кабела), слушалки, калъфче и нещо като лента за ръка, на която мога да си го сложа с калъфчето. Ето и снимки: mp4fv2.th.jpgmp42ci0.th.jpgmp43mv4.th.jpgmp44rk6.th.jpgmp45yp3.th.jpgmp46jw8.th.jpgmp47qa7.th.jpgmp48ll4.th.jpgmp49fy6.th.jpgmp410ox9.th.jpg

Редактирано от thedemonhunter (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване