Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Написване на програма

Герито
 Сподели

Препоръчан отговор

Искам да ми помогнете,че понеже в у-ще адски малко го знам от информатика, и бих искала да ми помогнете с едни задачи ohmy.gif

1.Четете от клавиатурата следните данни:

XayaГaXвyвГв ->(координантите на центъра и радиуса на окръжности А и B съответно)

n - брой точка 0<n<100

X1 Y1

X2 Y2 - координантите на тези n-ta

XnYn

Всички данни са цели положителни числа, не по-големи от 100. Напишете програма,която да отпечата на екрана колко от n-te точки са вътрешни и за двете окръжности. (Точка, лежаща в/у окръжността да се смята за вътрешна)

Пример:

Вход

225115

3

33

21

1020

2 Изход... Ако някой има търпение и воля да ми обясни, как се прави това изобщо... Мерси предварително sad.gifsad.gifsad.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване