Премини към съдържанието
cute_poison

Къде е проблема-Мp3,USB-то...?

Препоръчан отговор

Здравейте.Имам mp3 и си работи нормално.Когато го пусна чрез USB-то в компютъра, не се появява диск G, а изписва някаква грешка:

"One of the USB devices attached to this computer has malfunctioned,and Windows does not reconize it.Try to reconnecting the device.If Windows still does not reconize it,replace the device." sad.gif Дори не зная къде е проблема-в компютъра,USB-то или mp3ката

Ще съм ви много благодарна ако помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и при мен така се получи, след като антивирусната засече незнайно защо "троянски кон" в ауторъна, след като го "heal"-нах и при мен не намира G:/ устройство.... Всъщност отваря се чрез десен бутон и от там на "autorun" - след което избираш да го отвори като папка (пробвай ще стане).

Дадоха ми съвет че с format се оправя, но още не съм пробвал, ако се престрашиш пиши после дали се е оправило ;)

Редактирано от jorone (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте.Имам mp3 и си работи нормално.Когато го пусна чрез USB-то в компютъра, не се появява диск G, а изписва някаква грешка:

"One of the USB devices attached to this computer has malfunctioned,and Windows does not reconize it.Try to reconnecting the device.If Windows still does not reconize it,replace the device." sad.gif Дори не зная къде е проблема-в компютъра,USB-то или mp3ката

Ще съм ви много благодарна ако помогнете.

Старт МР 11 и всичко е ОК. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване