Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

JESUS

Съдията

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

та...за футбола...мисял че нашите играха добре...даже много добре...дадоха почти всичко от себе си...дори след първия гол...но извинете но и ви е да играете срещу съдията....едва ли ще спечелите нали

П.Л извиняваите за тоя език но това не е човешко

Редактирано от JESUS (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

напълно споделям мнението ти. Тоз е пълен галфон.Ама в цялата тази история има много други неща(вътрешни)дето се казва

Всичко е нагласено. дуспа ли.ква дуспа бе хахахаха.баси и говедото:yanim:или пък ще ми каже първия гол не беше от засада :blink:

Е верно и нашите малко в защитата се осраха ама не трябва да се отчаийват тва е

трябва да наблегнат там и тоя смотлио Пазин да го махнат щото много ме нерви!!

и малко по настоятелно какво се страхуват от тоз вратар да му го нахакат яко :yanim:

абе нашите са страхотни просто малко се поизнервиха.ама ко няма sad.gif

Редактирано от Romantichkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости DarkLight

Само не разбрах защо псуваш във второ ръце - все едно съдията ще прочете кво е писал някой тук? Винаги за загуба се обвинява съдията - не казвам че не е виновен, защото нито съм гледал мача, нито съм компетентен, но просто ми е направило впечатление че ВИНАГИ се обвинява съдията... и това е съвсем ествествено, повечето хора не умеят да губят и не могат да признаят, че просто не са играли добре

Пак казвам, не съм гледал мача, не твърдя че в конкретния мач съдията не е бил пристрастен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа ако беше го гледал може би щеше и ти да си наполовина поне на нашето мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ ВИДЯ ЛИ С КАКВА ЛЮБОВ ЛАПАШЕ СВИРКАТА ТОЯ СЪДИЯ.

ТАКА ЧЕ КАТО НИЩО САМО КЕФА ЩЕ МУ НАПРАВИШ :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съдята че е виновен - факт, обаче и нашите си останаха верни на стила си. Отначало натиск, преса...и изведнъж хаос. Яд ме е за тези 400-500 фена пред НДК, както и цяла България, които се съдраха от рев, а заслужаваха повече. Дано в следващия мач да постигнем нещо повече :clap Аз лично ще продължавам да викам за нашите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе съдията п*******т (това е ясно и по подразбиране), ама....и нашите никакви ги нямаше. Казват защитата била слаба. Как слаба..как може да е слабо нещо което не съществува. Ама да беше само защитата. Да ама не (както казваше Петко Бучаров). Като цяло обаче нашите в началото бяха добре..то 2-рия гол. След това мача се превърна в едно предаване от близкото минало...."Гол след гол" се казваше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На две години гледам по един мач и всичко се повтаря всеки път. 20 мин играят в оставащото време ги еб.т. Съдията винаги свири срещу нас. Пропускаме най-малко две чисти голови положения. Не мисля че само играчите са виновни. Тоя спорт е наука и изкуство едновременно и като гледам целия състав на националния отбор, начело с тоя омотан треньор, не го разбират повече от мене (а аз нищо не разбирам). Мисля че просто нямаме теньори и не сме имали никога. Имали сме само талантливи играчи и заслугата за победите ни са само техни. но така не може! теньора в всеки съвременен спорт вър6и 50% от работа като избира стратегия въз основа на опита и знанията си и посочва пътя към победата. Не мисля че такъф mechanism съществува в нашия национален отбор и затова колкото и да се напъват момчетата все ше се повтаря тоя сценарии.

Дано се представим достойно в следващите мачове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тоя резултат, мога да ви споделя, че аз съм един от най-потърпевшите. Спорихме с жена ми кой ще бие и обещах, че ако ни бият, с колкото гола го направят, толкова .....секс ще получи...

Е, братлета...как ви се вижда това 5:0, аз да не съм жиголо :blink:)

Да не говорим, че след такъв разгром хич не ми е до секс.

Писаха ми го в тефтера и ми се трупа като джак пот :yanim:

Все някога ще си го поиска :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми James, братле, това твоето няма да е хич лесно. Ще трябва да потренираш, да си измислиш стратегия и да действаш като един истински централен нападател, не се подценявай :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе на крив к*р ....дупката му виновна.......

и на крива ракета ....космоса и виновен....

с тая защита ....тежко ни и горко.......

дано ....дано......да сме по-добре в следващите мачове.....

аз сьм оптимист,защото дори класирането ни на това европеиско ....

пак си е голям УСПЕХ...............!!!!!!!!!!!!!!! :nono

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така си е, проблема ни е чисто психологически. Че съперника неудобен, добре, че съдията п....ст - ясно, обаче пак проявихме чисто провинциално-селска психика като се срина духа и колективизма на целия тим след първия гол. Всеки си играеше някак по задължение и търсеше причината за неуспеха в другите. Няма силни личности, които да се нагърбват и да изкарват отбора от психологически дупки.

Лошото, че следващия съперник пак традиционно неудобен и пак скандинавски. Такива като швеция и дания усетят ли слабост у противника, пердашат докато могат. Може би най-добрия вариант и шанс би бил да започнем с италианците. Те са много пестеливи и излишни голове не вкарват. Т.е. щеше да паднем, но с малко :blink:

И нямаше да ни е толкова унизено достойнството!

Все пак да им пожелаем успех в следващия ни мач!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе че съдията не свири добре няма съмнение. За съжаление обаче и ние сме си виновни. Не можах да разбера, защо след като не можем да правим изкуствени засади ние избрахме такава тактика???

Но според мен големият проблем е, че ние НЕ вкарахме НИТО един гол. Ако резултатът беше да речем 5:1 или дори 6:1 това значи, че са по-добри, но и ние можем да вкарваме голове, докато 5:0 говори, че ние не можем да направим нишо. Това обаче не е така. През първото полувреме нашите момчета според мен играха определено по-добре, но... sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

направо се чудя как се класирахме на това европейско с тая "защита".то че не откривам топлата вода е ясно.но докато и защитата не ни стане европейска, то сме заникъде.просто си личи дупката между националите играещи в чужбина и тези от първенството, които са си най-вече защитници.яд ме е много за Здравко , щото е един от най-добрите в Европа, а тези некадърници отпред го правят за смях.ми как иначе щом двама национални защитници са от Локото.ми къв е тоя Фугата, да ходи да лепи плочки.добре че не пуснаха и другия буфер.Пламен се сети много късно да прави промени , а и те не бяха от най-успешните.надявам се до края да пусне Валери , за да усети момчето тръпката.особено срещу Италия съм сигурен, че ще играе много надъхано.и без това е играл срещу такива играчи, които примерно едно дърво като Чиликов никога няма и да помирише.Здравко Лазаров също може да се включва нелошо.ама квото и да говорим, и напред да сме добре и по крилата също, то отзад като има въздух и 5 са малко(пак заради Здравков).

Айде малко по-оптимистично да завърша - дано в останалите срещи дори и да падат то да покажат истинското си лице пред Европа, от това зависи и бъдещето им.Все пак знаят колко хора изживяват емоции с националния отбор и то не само в България, а навсякъде по света, където има българи, а те не са малко!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за защитата..........................

вместо това дьрво фугата и тоя сьрбин дето не може да си намери мястото...Пажин.............

да играят Илиян Стоянов .....а и кьде е Топчо/Елин Топузаков/,.....който според мен е страхотен .....борбен и играе сьс сьрце......

......да не говорим , че Тинката/Кишишев/... можеше да си играе на поста десен бек...

абе хубава работа .....ама бьлгарска...... :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...