Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте наскоро си взех камера и ето че доиде и прекрасния момент да си

прехвърля скъпи за мен спомени на DVD само че незнам каква Capture карта да си взема за РС. Ще помоля ако някои се е занимавал с това да ми помогне за избора на въпросната карта! Камерата е JVC с изходи DV-out, AV-out, S-video. Екстри като FM тунери и др. такива на картата не ме интересуват!

Ето и малко по подробно info за камерата:

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?off...8&cat=55&f=3701

Багодаря на всеки които ще си направи труда да ми отговори!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би не успях, да те разбера точно,но защо ти е необходима - Capture карта,като можеш да прехвърлиш филмите направо на компютъра си и от него,на ДВД?

Редактирано от chichomitko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как направо?

Ако говориш за USB-то става само за прехвърляне на снимки!

<{POST_SNAPBACK}>

Аз до колкото знам,съответния софт. към камерата позволява прехвърлянето на филм в mpeg4.Има и други програми подходящи за целта,не ти е необходима - Capture карта.

Редактирано от chichomitko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е така но нали трябва да я включиш през USB-то а то не става т.е става но с голяма загуба на качесто звук и т.н. явно скороста на трансфер на USB-то не е достатъчна защото при прехвърляне през DV входа на Capture карта няма никакъв проблем в фремреита на картината!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тези линкове,трябва да ти помогнат:

http://windv.mourek.cz/

http://www.pinnaclesys.com/publicsite/us/P...cts/Home+Video/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти доста изчерпателна информация има.

Отностно конфигурацията на РС-то ми мисля че ще ми свърши работа за този вид деиност:

CPU: Athlon 64 +3000 MHz L2 512KB

Ram: PQI 1024 MB 400mhz

HDD: Seagate 120GB 7200rpm 8MB sata

MB: Epox EP-8KDA3J

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз моите записи си ги прехвърлям на компютъра с FireWire(IEE1394) и с Pinnacle Studio 9, има опция да го бърнеш направо на ДВД и можеш преди това да редактираш де.

Това е дано съм ти помогнал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване