Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пречи ли ако сложа голям хард на слаб комп?

dksan
 Сподели

Препоръчан отговор

Напоследък взех да откачам щото хич не ми стига мястото на харда (80GB). И се чудя ако сложа на моята барака (P4 1.7GHz, 2x256MB SDRAM, GeForce MX440 64MB) един хард 500GB дали ще е проблем..? След като мислих дълго време реших, че нищо под 500GB няма да ми стигне така, че не ме съветвайте да си взема по-малък :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък взех да откачам щото хич не ми стига мястото на харда (80GB). И се чудя ако сложа на моята барака (P4 1.7GHz, 2x256MB SDRAM, GeForce MX440 64MB) един хард 500GB дали ще е проблем..? След като мислих дълго време реших, че нищо под 500GB няма да ми стигне така, че не ме съветвайте да си взема по-малък :)

Няма да ти пречи ако имаш железни нерви laugh.gifbiggrin.gif !!С тази конфигурация ще спадне до :speak: :speak: !!Според мен вземи си нов ПЦ!!Иначе може да сложиш!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Захранването ако му издържа какво пък толкова. Аз по едно време бях с 3 харда и се чувстваше забавяне, ама не чак толкова голямо, че да ме дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aaa oт къде ще го знам поддържа ли... Модела му е P4B266-M...

Не поддържа SATA. Можеш да се ориентираш примерно към 400GB SEAGATE /7200/16MB PATA, но нека спецовете да си кажат думата. Може би ще се наложи да флашнеш и BIOS-а.

Редактирано от mitaka33 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=33921 ... нито ще има забавяне, нито проблеми със захранването - трябват му десетина вата. Редактирано от xactoR (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам WD 500GB PATA, мисля че го имаше в JAR за под 200 лева, но в момента не мога да отворя керливия им сайт biggrin.gif

Иначе ако имаш парите, взимай предложения от xactoR :P

Редактирано от myd (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам WD 500GB PATA, мисля че го имаше в JAR за под 200 лева ...

Няма такова нещо в сайта ... пък и 500GB WD PATA за под 200 лева ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-дорбе два по-малки харда в RAID масив . Ще е бързичко и по старите модели ще му вървят

Офффф ... много ясно, че е по-добре. А мислиш ли, че тва 5 годишно дъно е чувало за РАИД?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офффф ... много ясно, че е по-добре. А мислиш ли, че тва 5 годишно дъно е чувало за РАИД?

Features-wise, the EPoX 5EPA+ is probably the only board we come across that features not only SATA RAID but IDE RAID as well

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да , sorry , объркал съм се за дъното с твойто най-вероятно . Все пак давай го по-спокойно . Опитал съм се да помогна, а не да се заяждам ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да , sorry , объркал съм се за дъното с твойто най-вероятно . Все пак давай го по-спокойно . Опитал съм се да помогна, а не да се заяждам ...

В този раздел xactoR е един от най спокойните и компетентни за да му се прави забележка. Можете, при добро желание, да разгледате всичките му постове. Не забравяйте, че раздела е чисто технически и именно точно в него, поради големия интерес няколко момчета Ви отговарят със желание и компетентно премерено отношение.Забележки мога да му направя аз, не Вие, но така или иначе съм уверен, че няма да се наложат. Помощта от всеки, е добре дошла. Уважението - още повече.

С уважение:

LZ4JW - Стефан

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моето предложение е да се вземе SATA диск със преходник. При евентуален ъпгрейд след това човека ще си го върже директно в SATA порта. Просто една идея, която ми дойде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване