Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Gergana'''

Въпрос относно аборт

Препоръчан отговор

Защо не попиташ личния си лекар или някой друг лекар, специалист по тези въпроси?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туксъм е прав, необходим ти е компетентна консултация....

Не би било зле да навършиш поне пълнолетие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновено съветват поне две седмици да се изчака, но това е много общо. По-добре е да се изчака поне един цикъл (четири седмици) и след това да се прегледате на специалист, защото все пак не се знае как точно реагира вашето тяло на кюритажа. Най-важното е да не позволите на партньора ви да ви накара да действате прибързано, в края на краищата вие бяхте под ножа, не той...

:)

Здравейте !!Правих аборт със знанието на родител ,на 17 години съм и искам да попитам нещо.Чувствам се възтановена вече и искам да започна да водя отново редовен полов живот.Притеснявам се относно някой въпроси:колко време след аборт може да възобновиш половите си контакти, искам да знам и най-сигурният начин за предпазване (чула съм че след аборт се забременява много по-лесно).Ще бъда благодана ако ми дадете компетентно мение .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.много съм притеснена в 3-тия месец съм и ще правя аборт интересувам се колко време трае процедурата на аборта с каква упойка е,тече ли кръв по време на аборта.Много ме е страх моля някой да отговори ако може?Благодаря ви предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.много съм притеснена в 3-тия месец съм и ще правя аборт интересувам се колко време трае процедурата на аборта с каква упойка е,тече ли кръв по време на аборта.Много ме е страх моля някой да отговори ако може?Благодаря ви предварително

То си е за страх.

Това ли е последното решение ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си е за страх.

Това ли е последното решение

Да . Вчера ходих на лекар прегледа ме с видеозон вътрешен направи снимка и ме прати днес да отида гладна жадна и каза че сам в началото на 3-тия месец мисля че още не е почнал но най късно до края на седмицата да отида защото после ще касно но умира от страх като гледах какви видео клипове има и направо незнам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да . Вчера ходих на лекар прегледа ме с видеозон вътрешен направи снимка и ме прати днес да отида гладна жадна и каза че сам в началото на 3-тия месец мисля че още не е почнал но най късно до края на седмицата да отида защото после ще касно но умира от страх като гледах какви видео клипове има и направо незнам

и да гледаш клипове, мила, и да не гледаш - все тая

аз не съм преминавала през това, но съм сигурна че травмата психически и душевно ще остане завинаги

физически как да е се закърпваме и продължаваме

стискам ти палци и ти желая късмет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и да гледаш клипове, мила, и да не гледаш - все тая

аз не съм преминавала през това, но съм сигурна че травмата психически и душевно ще остане завинаги

физически как да е се закърпваме и продължаваме

стискам ти палци и ти желая късмет

Благодаря ти много,прибрах се аз прегледа ме пак и ми насрочи час за понеделник да отида сутринта и да го направи.Но страха си остава незнам избощо как ще го преживея макар че имам приятелки които са правили по 15 аборта че и повече и незнам как така без да им мигне окото незнам просто немога да го възприема забравих да го питам колко време трае извършването след това как ще се чуствам и за упойката забравих да питам  аз толкова бях притеснена че от страх забравих >

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много,прибрах се аз прегледа ме пак и ми насрочи час за понеделник да отида сутринта и да го направи.Но страха си остава незнам избощо как ще го преживея макар че имам приятелки които са правили по 15 аборта че и повече и незнам как така без да им мигне окото незнам просто немога да го възприема забравих да го питам колко време трае извършването след това как ще се чуствам и за упойката забравих да питам  аз толкова бях притеснена че от страх забравих >

Ти имаш приятелки от първа ръка експертки  в тая материя а питаш във форум!

До колкото съм запознат ако може така да се каже от самата интервенция нищо няма да усетиш. След упойката може да чувстваш някакво неразположение. Надявам се ако 36 са ти годините че имаш и деца вече че иначе съществува и като риск да не може да забременееш в бъдеще ако е от значение за теб.

Дано си попаднала и на специалист че има такива де само си търсят работа и им дай да режат и да прибират пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разочаровах се от отношението Ви sad.gif ,повече няма да се дипитвам до никого ......Просто търсех малко помощ

За всички тези въпроси е НЕОБХОДИМО да се консултирате с гинеколог. Ако има нещо неясно може да го попитате всичко каквото ви интересува без да се притеснявате. На него това му е работата. Не виждам, защо се сърдите и задавате такива въпроси след като се касае за ВАШЕТО здраве. Не знам от какво Ви е срам. Това са напълно нормални неща и е време вече да се спре да бъдат табута.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...