Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма за правене на видео-слайдшоу

Препоръчан отговор

Търся някаква програма, чрез която да се прави видео-слайдшоу, т.е. готовият формат да е .avi или .mpg, .wmv, и да може да се чете от DVD player. Да има някаква възможност за добавяне на ефекти към клипа, музика, текст и все пак да запазва качеството на снимки.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся някаква програма, чрез която да се прави видео-слайдшоу, т.е. готовият формат да е .avi или .mpg, .wmv, и да може да се чете от DVD player. Да има някаква възможност за добавяне на ефекти към клипа, музика, текст и все пак да запазва качеството на снимки.

Сигурно ако ти кажа да ползваш Movie Maker ще се окаже, че си го пробвал, не ти върши работа, но си забравил да го споменеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно ако ти кажа да ползваш Movie Maker ще се окаже, че си го пробвал, не ти върши работа, но си забравил да го споменеш.

Да забравил съм да го спомена, но така е, не ми върши работа за съжаление. Преди ден ми пратиха една програма PhotoStory3, но като почна да я инсталирам ми дава съощение, че ми е невалиден регистрационният ключ на Windows и прекратява инсталацията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Vegas Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Vegas Публикувано изображение

Благодатя за посочената програма, още тази вечер ще я пробвам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DVD Photo Slideshow това ще ти свърши работа , накрая даже може да изпържиш проекта директно на двд и да си сложиш менюта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DVD Photo Slideshow

това ще ти свърши работа , накрая даже може да изпържиш проекта директно на двд и да си сложиш менюта

ОК ще я пробвам и тази, поразгледах й скрейшутовете в google, добре изглежда. Видях че е само 25мб (поне там от където я тегля) Не е ли малко? Или просто е доста компактна?

Редактирано от DODGER (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова е :rolleyes: Защо очакваш нещо което е направено както трябва да е голямо :)

С такива впечатления съм останал напоследък. Но я пробвах програмката, направих вече 2 клипа, наистина си заслужава. Благодаря на всички които помогнаха! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • 1 година по-късно...

Ето ви няколко програмки за правене на видео- :angel19:

Ulead studio

Nero Vision Express

TechSmith Camtasia Studio v5.1.0 Build 505

Sony Vegas

VirtualDub

CamStudio

Camtasia Studio

Macromedia Captivate

adobe after effects

PhotoStory3

DVD Photo Slideshow

MSPP

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки, че е споменат ulead, приемника му corel video studio 12 е много добра и лека за работа програма...иначе аз бих добавил още, които са най-добрите: adobe premiere, adobe premiere elements 7, pinacle, sony vegas и споменатата вече...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...
PhotoStory 3 :) Линк Лесно се инсталира, има само един файл :) Редактирано от capnemo
линк към производителя! (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване