Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПеЧеН ЛиГлЮ

Пилот на самолет изплющя :)

Препоръчан отговор

Помощник пилотът на самолет на Еър Канада, който се почувствал психически зле по време на полета, започнал да крещи и да плаче и трябвало насила да бъде изведен от пилотската кабина, съобщава всекидневникът „Глоуб енд Мейл“, предаде АФП.

От Еър Канада съобщиха, че един от техните самолети, който извършвал полет от Торонто към Лондон със 140 пътници на борда, трябвало да се отклони към Шанон (Ирландия), тъй като помощник-пилотът се почувствал зле.

Според очевидци той крещял, плачел и призовавал бог да му помогне и членовете на екипажа били принудени да го изведат насила от пилотската кабина с помощта на пътник, който работел в канадските специални служби.

Той продължавал да крещи и трябвало да бъде завързан на седалка пред очите на съпругата и малкото си дете, които също били на самолета.

След като машината се приземила в Шанон, помощник-пилотът бил отведен с линейка в психиатрична болница в града.

www.dnes.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавието на темата много заблуждава с това "изплющя".

Е то си зависи от подсъзнанието де :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си помислих, че е изплющил някоя стюардеса, а той просто изтрещял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

темата отива в "празни приказки и забава" !

Следващия път, когато заглавието не е коректно-направо отива в коша!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз си помислих, че е изплющил някоя стюардеса, а той просто изтрещял.

И аз какво си помислих а то какво било ...

Ех това подсъзнание :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рекох за секс у въздуха ще чета то друго било

biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кой за каквото си мисли :P

Ти така си го написал, пич. Ти нарочно, караш хората да си мислят за секс, а той човекът просто превъртял. Ми то на толкова високо не ще откачи ами .... :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти така си го написал, пич. Ти нарочно, караш хората да си мислят за секс, а той човекът просто превъртял. Ми то на толкова високо не ще откачи ами .... ;)

той нарочно ги манипулира че да... laugh.gif:huh:cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе изплющял в моята компания се използва за изтрищял /за не разбералите откачил/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти така си го написал, пич. Ти нарочно, караш хората да си мислят за секс, а той човекът просто превъртял. Ми то на толкова високо не ще откачи ами .... :rolleyes:

Самолет ли да кара,стюардесите ли да гледа-то не е едно мда

biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...