Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здрасти! cool.gif

така........ да ви изясня ситуацията...... Правя си ДВДта и искам да им направя меню което да има бекграунд избран от мен и бутоните

Play

Extras

Language

Мерси!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

dvd lab pro

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

При инсталацията нужни ли са номерца или кракчета нещо?В този рар към който е линка ти има или и ако не ще ми пуснеш ли едно линкче с нещо такова ако е нужно де.И аз искам когато си записвам DVD-та аз да си създавам менюто но за сега си ги правя само с помоща на НероВижънЕкспрес,а там няма никаква такава екстричка да добавя нещо от мен,освен картинката за фона де.Всичко си е зададено и това е...

Въпросчето на dan4okj е супер а на теб ти благодаря за линкчето!!! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли програма която прави менюто и можеш от нея да зададеш Language и да си избираш език за субтитрите?? :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
При инсталацията нужни ли са номерца или кракчета нещо? В този рар към който е линка ти има или...

<{POST_SNAPBACK}>

@ flychech,

Програмата е може би най-добрата в жанра, а такива неща не се подаряват (струва 200$). Щом съм писал Full, значи всичко си има (ако ме познаваше, сигурно щеше да знаеш, че не давам линкове за трайъли или shareware). Това е последната актуална версия и досега е изтеглена над 250 пъти, като никой не се е оплакал... Пробвай я...

А има ли програма която прави менюто и можеш от нея да зададеш Language и да си избираш език за субтитрите??

<{POST_SNAPBACK}>

@ cracking,

Ами точно тази го прави:

Each title in DVD-lab PRO can have up to 8 audio channels: AC3, MPA, LPCM or DTS and also number of subtitle streams. You have the ability to add 8 subtitle channels, import from popular formats.

More Info: http://www.mediachance.com/dvdlab/dvdlabpro.html

Редактирано от Licensed User (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
@ flychech,

Програмата е може би най-добрата в жанра, а такива неща не се подаряват (струва 200$). Щом съм писал Full, значи всичко си има (ако ме познаваше, сигурно щеше да знаеш, че не давам линкове за трайъли или shareware). Това е последната актуална версия и досега е изтеглена над 250 пъти, като никой не се е оплакал... Пробвай я...

@ cracking,

Ами точно тази го прави:

More Info: http://www.mediachance.com/dvdlab/dvdlabpro.html

<{POST_SNAPBACK}>

Приятел,Благодаря ти за програмата и извинявай ако случайно съм те засегнал с въпросът ми за SN или KRACK.Знам че една такава програмка ще струва конти и то не малко но ще ти кажа какъв ми е проблема:

Интернет доставчикът ми е голяма мания.Ползвам интернет от "Костенурка ООД"-ако ме разбираш :huh: .Та програмката си я закачих още снощи,по малка е от 26MB както знаеш,но аз продължавам все още да си я тегля и предполагам че и днес няма да стане,може би утре следобед някъде там.Въпросчето ми беше изцияло с цел,в случай че случайно няма krack или sn в пакета който тегля да започна да търся,защото сам се сещас с този нет ако първо ч изтегля и тогава започна да ровя за тези работи инсталацията на една такава програма ще ми отнеме около седмица.Отново Благодарско за линка и sorry ако съм те засегнал нещо!!! :bye: :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

O.K. flychech, няма проблеми...

(Къде го намери тоз доставчик? Такава "скорост" към BG-пиъринга може да "осигури" май само най-големия..., а?)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
O.K. flychech, няма проблеми...

(Къде го намери тоз доставчик? Такава "скорост" към BG-пиъринга може да "осигури" май само най-големия..., а?)

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря Ти за разбирането.Сега имам едно въпросче,само дане не прозвуча нагло?!!

Случайно за тази програмка да се е чуло нещо за българска версийка?Направо спекнах,наистина е голяма работа таиа програмка.Не ти трябва английски за да го разбереш,но определено ти триябва за да я ползваш а мен много ме няма там.Чаткам го кажи речи но определено май не е достатъчно... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Случайно за тази програмка да се е чуло нещо за българска версийка?...

<{POST_SNAPBACK}>

Аз лично нямам информация за подобен героизъм нито от страна на разработчика, нито от някой наш човек... Сам разбираш, че българският пазар не е сред приоритетните за MediaChance...

Най-близък до нашенския е руският език. Ако го вдяваш някакси, тука има много добре направен Help: http://www.mediachance.com/dvdlab/Help/russian/index.htm

Но ако смяташ активно да ползваш подобни програми, принципното ми послание е да залягаш над Инглиша, няма как...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо немога да сложа никакъв филм в Assets за даго направя??? Много ми трябва sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Чети Хелпа...

Какъв филм се опитваш да набуташ? Ако е AVI, няма да стане - програмата e за DVD-та и работи само със следните формати:

- видео - mpg, mpeg, mp2, m2v

- аудио - mpa, m2a, ac3, dts, wav, aiff, pcm

- графика - всички по-използвани

Така че, за други формати трябва първо да използваш някой външен конвертор за трансформиране в mpeg и после да го пъхнеш в Assets. Ако конвертираш в mpeg-2 от avi или някой друг, раздели файла на аудио и видео потоци (в 2 файла), за да спестиш време за разделянето им от DVD-Lab.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, нищо не пречи, програмата сама ще го направи...

Ако филмчетата ти не са много изрядни или не са изцяло съвместими с DVD формата mpeg-2, избери да ги демултиплексираш - така ще се оправят доста неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се опитвам да пъхна вътре направо готов филм DVD(Video TS)Mpeg файл.Искам направо на този филм да му отрежа началното меню което съм направил преди с Ahead_NeroVision_Express_v3[1].0.1.4 след което да сложа някакво друго начало.Гледам че тук имам богат избор от бутони,мога да закача и клип преди самото меню от което да си пусна филма.Файла го качва но за сега съм все още само до там.Опитвам се усилено да разбера как да си направя менюто ама...

Неискам да ставам нахален но ако ти е удобно ще те помоля за някой повърхностен урок,когато имаш време разбира се де,а колкото до английския и руския Благодаря ти за линка с инфото започвам го колкото мога.А за английският си прав-такава стена ми е,не само с новите програми които се опитвам да използвам,ама няма да се отказвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ади кажи как от avi  да го направи за програмата със самата програма:) ???

<{POST_SNAPBACK}>

Манияче не четеш ли темата?? :) Той Lucensed User си ни го е написал

""Чети Хелпа...

Какъв филм се опитваш да набуташ? Ако е AVI, няма да стане - програмата e за DVD-та и работи само със следните формати:

- видео - mpg, mpeg, mp2, m2v

- аудио - mpa, m2a, ac3, dts, wav, aiff, pcm

- графика - всички по-използвани

Така че, за други формати трябва първо да използваш някой външен конвертор за трансформиране в mpeg и после да го пъхнеш в Assets. Ако конвертираш в mpeg-2 от avi или някой друг, раздели файла на аудио и видео потоци (в 2 файла), за да спестиш време за разделянето им от DVD-Lab. ""

Намери си ниякоя програма с коиято от ави да си правиш MPEG или DVD и започвай,друг начин нема!

Колкото до такава програма за конверт мисля че Ahead_NeroVision_Express_v3[1].0.1.4

ще ти свърши работа,но да знаеш че за да вкараш ватре филм и да ти излезе със субтитри ще ти триябва и друга програма за вграждане на субтитри

можеш да пробваш за такава именно тук http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=255

Не е никак халтава работа,баия временце си изисква за да направиш едно добро DVD по твои си начин а? :bye: :bye: :bye:

п.с. Дано съм ти помогнал приятел...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ти нищо ново неми казваш но Благодаря и на двамата :)

Ами защо да ползвам външен начин за субтитри? Нали питъх дали има програма с която от менюто се избират субтитри???И Lucensed User каза че тази програма е точно такава. Аз видях как стават субтитрите в програмата но само трябва да направя филм (във момента го ложих и се прави) и ще видим презолтата дали ще има субтитри от самото меню или няма да има иначе програмата е страхотна и невероятни менюта се правят :) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами ти нищо ново неми казваш но Благодаря и на двамата :P

Ами защо да ползвам външен начин за субтитри? Нали питъх  дали има програма с която от менюто се избират субтитри???И Lucensed User каза че тази програма е точно такава. Аз видях как стават субтитрите в програмата но само трябва да направя филм (във момента го ложих и се прави) и ще видим презолтата дали ще има субтитри от самото меню или няма да има иначе програмата е страхотна и невероятни менюта се правят ;):sobbing:

<{POST_SNAPBACK}>

Как е приятел?за субтитрите нищо не драсна.Стават ли или?? cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...

Здравейте и от мен,

Благодаря на всички ви за споделеният опит :yanim: От доста време насам се опитвам да намеря подобна програма, която да прави менюта към ДВД-тата(свалям от камерата филмчетата, но ги преработвам до някакво ДВД, което и не прилича на такова :yanim: ).Всичко написано до тук е супер, но...

Имам една огромна молба към човека, който е качил тази страхотна програма в дата-та :wors:

Понеже съм в чужбина, а от тук не се отваря дата-та, ще може ли по някакъв начин да качите тази програма в този сайт или поне в някои от торент сайтовете, като например http://www.torrents.bol.bg/ :speak:

Предварително благодаря за съдействието ви и още веднъж ви поздравявам за това, че споделяте опита си с другите :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, вече имам програмата ;) Отворих я, разгледах я, сега е време да започна да я разучавам :P Найстина е много готина програма :) Благодаря още веднъж :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване