Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

На колко загубихте девствеността си?

Препоръчан отговор

Само вкарване ви е на вас у главите май

Душко като че не знаеш как е тука в калдейта - питаш сериозно, отговарят ти сериозно в 2-3 поста и после почва да се леят едни мисли дето да се чудиш как да ги приемаш.

На мен ми се иска да разбера как се е развила историята с това момче. Може пък да го е огряло...

Според мен няма значение на колко ще си загубиш девствеността стига да е с подходящия човек и да си сигурен, че го искаш, а не да съжаляваш после и да си мислиш "Ами ако бях изчакал още малко...".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 124
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Разбирасе, че е нормално да си девствен на 17. Особено ако знаеш истинския смисъл на секса си е напълно нормално. Не гледаи сегашната развратна или изератена младеж, която вече по на 12-14 вече са правили... Хммм, а какво са правили? Дали изобщо си имат и идея какво правят е съвсем друга тема.

Ами мога да ти кажа, че аз го направих на 12 и цял живот ще го помня защото тва беше най-вълнуващото, нещо което ми се беше случвало до тогава, беше супер яко, защото имаше и чувства, беше си направо любов а не само секс.И на двамата ни беше за първи път...

Така че батка не се притеснявай, когато дойде моментът, ще го направите, но НЕ ходи при курви или проституки, е...нето с тях е нищо ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО сравнение с това което ще се получи когато спиш с човека, който обичаш.Ако ти е само до секса, ти можеш и сам, но в правенето на любов и секс с любов неможеш сам, не става и с к***а или т.н. трябва да е с човека към който изпитваш истински чувства.

P.S.

Аmm "ELMAN" тва много ли е перверзно и развратено, все пак съм загубил девствеността си на 12...., трябва да съм мно пропаднал тип за мойте 20 години вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе не съм много по-голям от тебе да ти кажа (т.е сравнително скоро съм минал и аз през тия неща ) . И от опит ти казвам да вземете да си поговорите първо да видиш как е настроено момичето към това изобщо ( някой мацки май искат да си пазят девствеността вечно, докато един прекрасен ден не ги обезчести някой тапанар и после ходят по още не колко години със стиснати ***** ). И ако е навито момичето карай го у вас ( казваш на майка ти " Ходи да пиеш едно кафенце у съседката" или каккто в моя случай "Марш бе ! " ). Пробвал съм и на други места, но най добре си е вкъщи ( не върви да кажеш на гаджето ... " Емиии, така и така , хаиде да ходим у вас..." ;)) ) Ако въобще се стигне дотам бъди вниматален (спрямо нея имам предвид ако и на нея и е за първи път ... )

П.С. По- добре първият път да не ти е с к***а. Това си е лично мое мнение :)

Хайде успех и пиши как е минало :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аmm "ELMAN" тва много ли е перверзно и развратено, все пак съм загубил девствеността си на 12...., трябва да съм мно пропаднал тип за мойте 20 години вече.

Чакай бе на 12 години още не ти е пораснала пишката ... какъв секс си правил ? Аз съм на 15 години и съм девствен , не мисля , че трябва да права секс на 12-13 или на еди колко си години просто , защото " днешната младеж " смята , че това е по модата или незнам как да се изразя ... явно съм с остарели виждания аз :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж аз съм на 14 години и сигурно не би искал да взимаш съвети от мен обаче съм чел коментари по такива теми и казват че всеки го прави когато е готов и наистина го иска и то с точния човек.Подкрепям те в това че не трябва да е с кой да е.Според мен трябва да е с човек който обичаш и му имаш доверие,защото парвия пат е най-важен!Това мога да ти кажа по тази тема дано да съм ти бил полезен!А искам да те попитам нормално ли е момче на моята вазраст да не може да забели члена си докрай?Ако знаеш нещо отговори.Ще ти бада благодарен!!!

Ей моля ви отговоре ми на вапроса в по горния ми коментар.Приемам всякакви отговори!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей моля ви отговоре ми на вапроса в по горния ми коментар.Приемам всякакви отговори!!!

Тук е отговорено на въпроса ти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел е на 28 и е девстевен и да ви кажа мацките му налитат като пчели на мед, ама той не се дава :wors:

Така че споко - колкото повече удържаш - толкова повече те искат .. biggrin.gif

Въпроса е дали той ги иска, а не те него! ;)

Когато е готов ,това ще стане ,но не на всяка цена.

Някой го правят на Всяка цена...само и само да не изостанат и да не им се присмиват, да не са смотани, ами да са печени...То всичко е до това калко голям е външния натск и колко много искаш да си себе си или да се правиш на някой друг, който не си...

Разбирасе, че е нормално да си девствен на 17. Особено ако знаеш истинския смисъл на секса си е напълно нормално. Не гледаи сегашната развратна или изератена младеж, която вече по на 12-14 вече са правили... Хммм, а какво са правили? Дали изобщо си имат и идея какво правят е съвсем друга тема. Според мен ако обичаш много приятелката си започнете да си говорите на тази тема постепенно за да разбереш мнението и по въпроса, ако тя неиска по-добре не я насилвай, ще стане по-лошо. Идеите за секс по купони, дискотеки у приятели и всякакви тем подобни са възможно най-лошите особено за първи път и особено с сериозна приятелка. Най-добре разбери отношението и към секса, като я попиташ направо, само ако сте на достатъчно високо ниво в отношенията си и си говорите на всякакви теми, ако не сте се опитай да го разбереш по някакъв друг начин. Успех!!! ;)

Кое е нормално и койе не си го определя всеки човек, сам за себе си...Сам избира кога и с кой и какво да прави, само, че в някой случай зависи от двамата, а не само от единия...

И определено, ако момичето не е сигурно в момчето по-добре да не прави нищо, иначе по-късно ще съжалява...

А ако тя го парви просто защото и другите го правят, тогава жалко за това момиче...Тя винаги ще гледа да е в крак с модата във всяко отношение ...

Не пожелавай успех на 17 годишен лош пример е...

А ако всички започваха с наркотици или с каквото и да било друго да опитват преди тази възраст тогава горко ни анархията разруши обществото ни...а липсата на семейни ценности ни докарва до тук, до където сме...!!!

Ти па за кво си се закахърил.

Що ти е да бързаш и за къде бързаш?

На девойчета им трябват един куп чувства за да се успокоят че не ги търсиш само заради това. Наблягай яко на чувствата, стани луд по нея и тя ще ти подскаже когато е време. Тя ще реши не ти!!! Така че умилквай й се там, гушкай я и бери по-често цветя от където намериш за нея.

Съвет това, че и се умилква няма да помогне понякога вреди! ;)

Душко като че не знаеш как е тука в калдейта - питаш сериозно, отговарят ти сериозно в 2-3 поста и после почва да се леят едни мисли дето да се чудиш как да ги приемаш.

Много правилно разсъждаваш!

P.S.

То повечето тук са на тази съзраст от 13 до 21 години пълно е да те успокой така, че не се знае дали опонента ти не е на твоите години ;)

То и за какъв ли секс могат да ти говорят хора на тази възраст, направо е смешно!!!

Пък и като нямате родители които да Ви обръщат внимание какво ли другго да очаквам!!!То и от бой имат нужда някой пишещи тук!!!

Виж аз съм на 14 години и сигурно не би искал да взимаш съвети от мен обаче съм чел коментари по такива теми и казват че всеки го прави когато е готов и наистина го иска и то с точния човек.Подкрепям те в това че не трябва да е с кой да е.Според мен трябва да е с човек който обичаш и му имаш доверие,защото парвия пат е най-важен!Това мога да ти кажа по тази тема дано да съм ти бил полезен!А искам да те попитам нормално ли е момче на моята вазраст да не може да забели члена си докрай?Ако знаеш нещо отговори.Ще ти бада благодарен!!!

Ходи питай баща си?!Нямаш ли си баща или дядо или някой по-възрастен ....?!Господи добре ли сте всички?!Имате си родители говорете с тях, ако не искат и не дават да говорите с тях намерете пак по-възрастен човек с който можете да поговорите лице в лице и да даде смислен съвет не глупости да Ви говори Моля!

Чакай бе на 12 години още не ти е пораснала пишката ... какъв секс си правил ? Аз съм на 15 години и съм девствен , не мисля , че трябва да права секс на 12-13 или на еди колко си години просто , защото " днешната младеж " смята , че това е по модата или незнам как да се изразя ... явно съм с остарели виждания аз ;)

Пък ти си кротувай...знаеш ти много добре знаеш кога...Поне са те научили имаш родители които се интересуват от теб...иначе не би писал това тук!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 14 години и без значение дали е надървен или не немога да забеля главичката си докрай а съвсем малко.Та искам да ви питам какво точно представлява "обрязването" и има ли някакви послядствия след него в сексуалния живот на едно момче?И това в първото ми изречение освен при лекар има ли друг начин да се оправи???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 14 години и без значение дали е надървен или не немога да забеля главичката си докрай а съвсем малко.Та искам да ви питам какво точно представлява "обрязването" и има ли някакви послядствия след него в сексуалния живот на едно момче?И това в първото ми изречение освен при лекар има ли друг начин да се оправи???

Ти май не четеш какво ти отговорят, ами само питаш?! :cant believe:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ах ах ах

хухауахуаххаууаххаухахаухаухаухауха

нямам думи просто.

Но така и не разбрах

- Пич топна ли вече чушката или не си ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема... :clap: и отговорите също :) Аз съм на 21 години и си мисля,че всеки трябва да е искрен пред

себе си и другите,да знае дали наистина иска нещо или просто гледа от другите(масата).Аз лично искам да съм истински,да се държа така,също и с мен да се отнасят така!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Ти май не четеш какво ти отговорят, ами само питаш?! :wors:

Забелването на главичката трябва да се извършва в ранна детска възраст.

Моят съвет е веднага да потърсиш медицинска помощ и да не действаш по съвети на приятели или мнения в нет форуми...

Вероятно може да се оправи и без цялостно обрязване, макар в много случаи да се налага/когато няма забелване.

"

След обрязване няма никакви неприятни последствия за сексуалния живот.

п.п. Ако попиташ още веднъж ще ти е за първи път...

Защо не питаш ти таз твоя майка:Защо/по дяволите/като си бил бебе не ти е забелила "чурката",а???Как може!И после на всяко миене на "оръжието"се забелва задължително и се мие отвътре!Не става от 1 път,но малко по малко се забелва до край.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен да питаш може да имаш фимоза, което не е никак хубаво... По-добре върви при уроллог да хвърли един поглед на пишока, че... При обрязването се маха кожата (не всичката де, а само тая край главичката) като по принцип "аномалии" няма ;) Малко е кофти до де се орпавиш след операцията, ама ако наистина имаш проблем нема кво друго да се прави... Казвам че е кофти щот вечер като го надървиш и конците се опъват и почва да кърви, както и отначало ти е доста чувствителна главичката... Плюсовете са че се губи тая чувствителност (ся да не си помислиш, че няма да си усещаш оная раота...) и свършваш по-бавно (е тва доколко е вярно не знам), а пък другото е че главичката придобивала форма на котва и на каките им било по-гот... ;) (и за тва не съм сигурен) Конците падат за около две седмици и няколко дена (поне при повечето е така), но при всеки е различно.

бате,решенията ти са две:

1.отиваш в студентски град!

2.плащаш си на който трябва!

и двете работи са си много гот!

успех!

тва кърти мивки обаче :)

Забелването на главичката трябва да се извършва в ранна детска възраст.

То не че се забелва, ами се отлепя кожичката, която е слепнала с главичката. Това слепване се нарича синхетии, и както каза тряа се отлепи в ранна детска възраст от майките и бащите. (макар че някъде бях чел че с времето сама си се отлепяла до 10-11 годишна възраст)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не питаш ти таз твоя майка:Защо/по дяволите/като си бил бебе не ти е забелила "чурката",а???Как може!И после на всяко миене на "оръжието"се забелва задължително и се мие отвътре!Не става от 1 път,но малко по малко се забелва до край.

Добър въпрос! :speak: Родители всякакви!Някой от които даже не заслужават да се наричат такива, но това е друга тема!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз бях девствена на 17-ако това ще те успокои

:angry:

Но това не е бил проблем за мен и не съм се стресирала от отварачките в училище

Даже ми беше смешно-идваха осмукани че и го демонстрираха

:speak:

Може би още тогава израстнах в мисленето си,разбрах ценностите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
Това с купона в някой приятел не е хич добра идея-слушай какво ти казвам

Там джъчкано от народ,и всеки гледа как да ползва спалнята,мда

:P

Мда много си права съгласна съм с теб!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Девствен на 17 години" ?!?!?

Какво ти става? Че да не мислиш, че си възрастен и вече леглото ще те прикове утре? Знаеш ли колко време ще имаш, за да правиш секса, който явно толкова много ти липсва... В крайна сметка си намери някоя "кака-дългокрака", или иди в дискотеката - черпи някоя мацка и ще видиш колко бързо ще се изпълни желанието ти. И все пак, какъв е проблемът, чак толкова?

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горките деца, как стават жертва на телевизии и простотията на взимното надцакване, кой ще го направи пръв и по-рано от другия.

Всеки човек има различен метаболизъм и хормонален баланс. Това е заложено по един или друг начин още при зачеването ни,

когато са се съединили сперматозоида и айцеклетката на мама и тате.

Затова има хора, които на 14 години (визирам една моя съученичка) вече имаше толкова развито тяло, че нищо чудно как на 20

години вече имаше 2 деца. А други например до 20 години, че и до повече продължават да чакат бавното развитие на тялото си,

което не е НИКАК ЗЛЕ, защото се запазват по-млади всъщност.

Съвет: не прави секс, докато не намериш човека, с когото си готов да го направиш, а пък ако толкоз искаш да разбереш какво е

отвори си някой вестник с обяви и там има разни (но внимавай с презерватива да е в изправност и в наличност).

Аз бях на 17 когато го направих за пръв път и дори изобщо не очаквах, че ще ми се случи. Не че не съм го искал, просто си стана.

Срещнах човека, тя си ме харесваше, аз нея и вече си става от само себе си работата.

За да те успокоя ще ти кажа, че минаха 7 месеца, откакто си показахме чувствата един към друг и почти година откакто се запознахме,

докато го направихме. Не насилвай нещата, защото ще се изложиш. Това е психология и на тялото един вид, а тя играе лоша

шега, както когато наркоманите се наакват понякога, когато от няколко дни не са намирали дозичка. Просто психология.

xxxmartixxx каза:

Момче, иди се обрежи, но не дълбоко както го правят на сащците, а така че да ти остане нещо като "пръстен", който съм

забелязвал жените доста оценяват. Поне при мен е така, но имам само бъгъл спомен от интервенцията и то беше, защото

аз поисках тъй като ми беше супер гадно да си забелвам кожичката. Сега в свободно състояние само около половината

от по-инстинктивно мислещата ми глава е с якичка. Челото обаче е гордо лъснало и готово за щурм.

Тези, които не са обрязани да не земат сега да дават съвети колко турско било това, или чифутско или сащско.

Това нещо се прави много преди да ги е имало тия народи изобщо. Даже и при нас българите.

Така, че моля без кофликти.

Пояснение от мен:

Това при нас хората е така, заради много отдавнашни събития свързани с времето когато още телата ни са били

заключени за размножаване (остатък при жените пък е химена, пак според мен, който е затварял влагилащата им).

Надявам се да си запомнил, че не трябва и не е нужно дълбоко обрязване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

АУУУУУУУУУУУУУ КАК МОЖЕ ДА СИ ДЕВСТВЕН НА 17?!?!АУ ТОЛКОВА МНОГО СИ ПРОПУСНАЛ АЙДЕ СА ДА ВСИЧКИ ДА СЕ СМЕЕМ!а сега сериозно-няма лошо в това да си девствен.кво да напраим,че 14-15 годишни се праскат като зайци и си мислят че се извисяват като личности?и после-мога ли да вземаа ескаапеел?!щом си имаш приятелка и всичко между вас е наред,то подходящия момент ще си дойде :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не е нормално :huh: Всеки започва полов живот на различна възраст и по различен начин. Според мен единственото правило е да го искаш заради самия себе си , а не защото другите го правят или някой настоява. Това , че искаш с любимото момиче , а не с някоя случайна показва, че си човек, който държи на чувствата. А относно това, че не сте говори за темата , която те вълнува - не се притеснявай. Ако и тя го иска и е поне малко досетлива и без думи ще се получи. Просто я притисни нежно към себе си, целувай я, гали я нежно и навсякъде. Ако ти отвърне - знаеш какво следва. Ако просто стои и не се дърпа бъди по-настоятелен.. Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Не се претеснявай,нормално е.Не нужно да се съобразяваш с другите,те нека го правят когат и с когото поискат,но това е твоят живот в крайна сметка и ти можеш да постъпиш както намериш за добре.Ако си готов да го направиш и много я обичаш, то няма от какво да се притесняваш. Много е хубаво,ако се научите да разговаряте за проблемите, независимо за какво се отнася. Това ще заздрави неимоверно връзката ви и несъмнено ще ви направи по-близки от всякога.Ето как можеш да превърнеш този проблем в едно предимство,тоест възможност да направиш не една а две хубави крачки напред. Опитай! Бъди честен и преди всичко каквото и да и казваш, го кажи с много любов, нежност и търпение.Вярвам,че и тя ще ти отвърне със същото. Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване