Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

чувствам се като боклук

Препоръчан отговор

Дори да сме самотни понякога,

не трябва да се чувстваме като боклук.

Ние сме хора със своите мисли,емоции.

Не трябва да го допускаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май така-пишем си

sad.gif

Е па ние да не би случайно само заради боклучето да си пишеме тука?

Ние си пишеме щото ни се пише, а па то посетители да четат се намират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Болката от любовта ни помага да растем. Който не е изпитвал такава много е загубил. Не че е приятно ама след време осъзнаваме на колко много неща ни е научила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Toй изобщо прочел ли е отговорите по-темата си? Имам усещането, че си пишете сами от няколко дни насам

Чета си отговорите по темата ми представи си,но просто няма какво да добавя ... или да доизкоментирам.Някой ме подкрепят други окуражават трети нз си кво ... истината е,че горе долу вече се пооправям, пак че са приятелите ми, волейбола и фитнеса че иначе ... само да седя и да си мисля .. смисъл няма.

Така я карам за сега пък ще видим кво ще става занапред cool.gif

Редактирано от brokenheart (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не унивай,това че се занимаваш с нещо те отклонява поне за малко от мислите ти.

А и ние не сме до теб,до теб са приятелите ти.Така и трябва. cool.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хораа хора нямам просто думи да опиша как се чувствам в момента ...Единственото момиче,което някога съм обичал скъса с мене днеска ...Връзката ни не беше от най-продължителните,но смея да твърдя че беше качествена ноо и да обяснявам какво е било смисъл няма ... вече няма да е същото. Лелел колко ми е гадно направо немога да стоя на едно място стоях 3 часа на една пейка в студа гледах в точка и си мислих всякакви глупости ....

Преди време да ми беше казал някой,че се чувства по този начин щях да му се изсмея или да не му повярвам но уви ... немога да си представя да бъда с друго момиче ... дано да греша.

А най мъчителното е че ще трябва да се виждаме всеки ден щем не щем ... от 1 клас сме ... на 18 години съм..

С две думи чувствам се като боклук ..

Просто трябваше някъде да напиша тези несвързани мои мисли .... и все пак по никакъв начин няма да покажа болката си,просто няма смисъл,а и съм си казал че след момиче което не иска да бъде с мене няма да бягам се пак достойнството трябва да си запазя ... life sux hard еби му майката ...

Каквото ви дойде на душата това напишете ...

Ще ти мине пич! Продължителните връзки на твоята възраст са наистина загуба на време biggrin.gif Живей си живота и не се задълбавай много в такива сериозни отношения! Цял живот все ше има някоя тъпа крава да ти трови живота!

Редактирано от djulss (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чета си отговорите по темата ми представи си,но просто няма какво да добавя ... или да доизкоментирам.Някой ме подкрепят други окуражават трети нз си кво ... истината е,че горе долу вече се пооправям, пак че са приятелите ми, волейбола и фитнеса че иначе ... само да седя и да си мисля .. смисъл няма.

Погледни само колко мацки ти се налепиха, като мухи на мед... Така, че напред!

Редактирано от andrian.ivanov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Само не и показвай,колко те е засегнало това ;) Ама в никакъв случай,така ще и качиш акциите човече,че няма накъде.Споко на 18 години си и има още много да страдаш заради такива като нас жените.Не се притеснявай,тази коятое за теб сама ще те намери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хораа хора нямам просто думи да опиша как се чувствам в момента ...Единственото момиче,което някога съм обичал скъса с мене днеска

Каквото ви дойде на душата това напишете ...

бате,нема кво да се косиш!пълно е със секви женки!баща ми викаше,че не требва да пропущам кат ми падне и требва да си мисла само за моя си г*з!такива като "таа ме зареза","онаа я обичам"...хммммм...па ти си само на 18...а до 50-60 ако мислиш така...мене ако питаш,не се тормози с глупости и сичко ше е ток!

П.С.

нема такова нещо "скъса с мен"!има само "съсах я"!

успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Занапред - живота е пред тебе...Още колко неща има да ти се случат, още колко трудности ще срещнеш...Тъй че, не се спирай пред първата оградка пред теб, защото по-нататък, ще ти се наложи и през стени да минаваш. А за това - трябва да се чувстваш добре в собствената си кожа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Още едно момче в неволя

Не е лошо да те зареже момиче,лошо е,когато е ходила известно време с теб и не знае защо сте ходили,е това е лошото.

Дай напред и чукай наред!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай напред и чукай наред!

Слава Богу че има и такива като него

За съжаление повечето са точно като теб,с такова използваческо мислене

sad.gif

Запомни ми думата-на този свят няма безплатен обяд

Всичко се връща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Ами ако мислиш че има шанс да сте отново заедно опитай всичко за да се съберете,ако ли не .... след известно време ще я преодолееш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

След всяка раздяла с човек, към който си имал по-специални чувства се чувстваш така.. Винаги си мислиш "това беше любовта на живота ми, как ще живея без нея" , но идва момент, в който болката отшумява и срещаш друга любов, по-силна от предишната. Болезнено е да гледаш "бившата си любов" и да знаеш, че вече не е твоя , но това е живота. Ще го преживееш :huh: Само не се отчайвай! Огледай се наоколо - може любовта да те чака някъде там ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване