Фантастичен

Езикът ми е набразден - болест ли е това?

8 мнения в тази тема

Здравейте на 17 години съм казвам се Иван но да забравим за подробностите.Бих искал да знам от какво може да се получи някакви образувания по езика все едно езика ми е рязън с нещо ? Скоро бих отишъл на лекър но ако някой знае

как може да се излекува нека помогне ще съм му благодарен. :whist: не са авти.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва съдържанието на самата тема. Заглавия от рода на "Помощ!", "Имам проблем" и т.н. не са желателни.
    Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай с УНГ, може да отидеш и на кожен (те са и по заболявания на лигавиците), или гастро-ентеролог (причината може да е от стомашно-чревния тракт).

Това може да се получи от често боледуване като малък . В няколко места го срещнах като Географски език

малко повече инфо тук съжелявам че е на англииски

Редактирано от Radioaktive (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Пробвай с УНГ, може да отидеш и на кожен (те са и по заболявания на лигавиците), или гастро-ентеролог (причината може да е от стомашно-чревния тракт).

Това може да се получи от често боледуване като малък . В няколко места го срещнах като Географски език

малко повече инфо тук съжелявам че е на англииски

Да ама не ... моя език се оказа че не е географски просто го водят като тиб набразден език.Географски език се получава само при раждане а при мен е както ти каза от често заболяване като малък това е причината.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Да ама не ... моя език се оказа че не е географски просто го водят като тиб набразден език.Географски език се получава само при раждане а при мен е както ти каза от често заболяване като малък това е причината.

Благодаря.

Карай си живота,кой ще ти гледа езика-това няма да ти попречи нито да се целуваш,нито да се храниш,нито да дишаш безпроблемно.Ако имаш комплекс относно набраздения език,просто не го показвай много много и никой няма да рзбере проблема ти.Не се кахъри :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Карай си живота,кой ще ти гледа езика-това няма да ти попречи нито да се целуваш,нито да се храниш,нито да дишаш безпроблемно.Ако имаш комплекс относно набраздения език,просто не го показвай много много и никой няма да рзбере проблема ти.Не се кахъри ;)

Щото не е на теб иначе да видиш как щеше да търсиш лечение angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Щото не е на теб иначе да видиш как щеше да търсиш лечение angry.gif

Лечение във форумите едва ли ще намериш. Ако смяташ, че проблема ти е сериозен, защо не си отишъл още на доктор? ohmy.gif

Редактирано от desert_rose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Лечение във форумите едва ли ще намериш. Ако смяташ, че проблема ти е сериозен, защо не си отишъл още на доктор? ohmy.gif

Бях , както по нагоре 1 от вас които ми помогнаха каза че се е образувало от децката ми възраст.Майка ми също потварди че това е причината имал съм плевмония и най ралзични грипни заболявания , доктора каза същото че това е 1 причина. А другата която е възможна не мисля че е уместно тука да я постна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Попаднах на следната тема случайно но и аз имам проблеми с езика , има линии начертани някой някакъв съвет да даде ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход