Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

psycho_666

Gears of War - Линкове и дискусии

Препоръчан отговор

Играта е много добра и според мен си струва всеки фен на шутърите да я пробва... Проблема е, че аз не мога да я пробвам... Инсталирах играта, след стартирането ми написа че изисква определени драйвери аз процесор и видеокарта... След инсталирането на съответните драйвери играта ме изхвърли след 5 минути... Не знам какво повече иска... Покривам минималните изисквания, пуснал съм всичко на low за да не ми прави проблеми, но не би... Ако някой има идеи или знае как да го оправя това нещо да каже... Играта изкарва съобщение от типа "някаква си команда не може да бъде разчетена и за това трябва да спрем приложението... Натисни ОК за изключване или кансел за дебъг"... Каквото и да натисна резултата е един и същи - играта не върви за повече от 5 минути...

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това са ,минималните изисквания за да можете да играете играта... OS: Windows Vista or Windows XP Processor 2.4+ GHz Intel; 2.0+ Ghz AMD RAM 1 GB Hard Drive 12 GB free hard drive space Video Card NVIDIA GeForce 6600+, ATI X700+ Инсталирай си последната версия на DX9....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек, покривам ги изискванията... Знам ги какви са, с 9.0с съм отдавна... От де да го намеря тоя директХ? Особено пък и последна версия... Дай някъв линк ако знаеш... Щото ако пак ме изхвърли не знам какво ще направя... Ето я грешката:

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маунтваш играта през DT,влизаш от My Computer в директорията на заредения имидж,там има папка Support ,в нея има DX9setup EXE...активираш го и започва инсталацията.....това е ...Успех...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не... не помага... Подобна грешка (някои от цифрите са различни, но пак същото...) и пак не става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Реших да не правя нова тема,а да пиша в тази.Аз имам също проблем с тази игра : докато играя ми накъсва ако задържа "w" или някое друго копче,а когато пусна копчето играта се оправя и продължава.Всичко е на минимум и пак насича.Когато скоча пак ми накъсва и надали проблема ми е от PC-то :

AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5600+, 2.8GHz / 4096MB A-Data DDR2 800 Dual Channel / Seagate 250GB , 16mb cache / NVIDIA GeForce 8600 GT 256mb / A4Tech X7 G800 / A4Tech WOP-49 USB / Windows Vista Ultimate Service Pack 1 x64

А от този торент е свалих - Цък! ... Идей?

П.С - Оправих се проблема е бил в мен и най-точно в клавиатурата.Тъй като A4Tech x7 G800 има няколко режима и последния е Turbo (100 символа / сек),а играта явно не го потдържа.Играта е насичаше в момента в който задържа някой бутон.Пиша как съм се оправил защото ако има някой същия проблем да знае от какво е!Поздрави ,trabant4e!

Редактирано от trabant4e (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам проблем с Gears of War.Преди време я имах инсталирана,но я изтрих.Сега отново искам да я инсталирам,но не ми позволява.Казва ми,че играта не е напълно деинсталирана,и затова не мога да я инсталирам отново.Ползвам Your Uninstaller! и уж той махна всички остатъчни файлове,но пак не стана.Ръчно изтрих регистрите,но играта отново се опъва.Моля ви,дайте някакъв съвет,защото много искам да я играя,а не мога!Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маунтния в Daemon tools (ако си я инсталирвал с нея де) и там в менюто виж дали има Uninstall. Ако няма начи повече няма да играиш Gears of war. :speak::wow: :wow: :wow: :wow:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталирах си играта после трябваше да я махна и като пробвах пак да я инсталирам вижте какво стана:

1. Сложих виртуалния диск и не ми пишеше да я инсталирам а направо да я играя или да я ънинсталирам

Публикувано изображение

2. Като искам да я ънинсталирам вижте какво ми пише

Публикувано изображение

Публикувано изображение

кажете ми как да премахна абсолютно всичко свързано с тази игра че да мога да си я инстална на ново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема с накъсването решен - Турбото на клавиатурата ми предоставя 100 символа/сек което играта неможе да потдържа и затова накъсва.Когато мина на нормален режим играта върви перфектно :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора имам проблем пробвал съм много начини да оправя тази игра и неуспявам, дава ми ерор "То Play Gears of War, please double-click on Startup.exe" ...

Редактирано от `ELvisSs^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

В папката на играта, има ехе с такова име - кликаш два пъти на него и готово. Така се пуска играта.

Аз съм фен на шуутърите, играта не ме накефи :) Може би двойката е по-добра, но нея едва ли някога ще я пробвам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

В папката на играта, има ехе с такова име - кликаш два пъти на него и готово. Така се пуска играта.

Аз съм фен на шуутърите, играта не ме накефи :rolleyes: Може би двойката е по-добра, но нея едва ли някога ще я пробвам...

хаххаха мога да си преведа, но се оказа, че това е ерор който се оправя само с някакъв фикс енджин, който свалих от рапида... хахаах мерси все пак Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Редактирано от `ELvisSs^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че нямаш такъв файл? Лол, аз си изтеглих тая 4.7GB версия от замундата и всичко си беше тип-топ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто има някакъв проблем с релийза на разор... и играта крашва. Но сега всичко е ок :shake_puter:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За играта.. уникален shooter. Много стрелба, има на места елемент на логика(повечето пъти с подсказки обаче), изобщо заслужава си усилията. Но не за хубаво пиша...

Ясен пример за минусите на играта е битката с RAAM и съответно при вагоните преди това. След много игра беше установено едно златно правило - "Не разчитай на твойте хора да помагат" - тяхната задача е само да действат като жив щит между тебе и тези по които стреляш. Проблемът, е че врагът е толкова много на моменти, че сам просто няма как да се справиш, затова трябва да следиш да не умрат и да ходиш да ги съживяваш : /

Командите към тях са поне в помощ, ако искаш да не ти се бъркат или да отклоняват вниманието на врага. А цялата причина да напиша това, е че съм просто ядосан вече, че онова(wretch) седи пред моя човек, а той се чуде в коя посока да върви : |

Нитого стреля, нито нищо...

Най-много се смях (с огромен привкус на ирония), когато на влака, като му кажа: "Attack!", моя човек вика с цяло гърло: "Еngagе!" и скача от влака! xD (излишно е да казвам, че аз оставам сам срещу сумати орди.. е чак сумати не, ама достатъчно да те утрепат и да ти изкарат нервите)

Та пиша цялата тази статия от възмущение към тези късащи нервите неща в играта!

-----------------

Като го написах вече ми стана по-спокойно... xD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато си сложа пача war engine,който ми е нужен за свързване с хамачи,ме изхвърля след известно време (все едно съм дал alt+f4)някаква представа как да се свържа или защо ме изхвърля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купете си играта просто няма да имате проблеми :mad: весели празници от мене зайчуу

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купете си играта просто няма да имате проблеми :cool:

весели празници от мене зайчуу

То дай да сложим един такъв пост във всички теми ... и да затваряме форума ! Зайчо ... на колко си батковото ... на 12 или 13 години ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...